Autor Wątek: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje (plener s. 4 i 5)  (Przeczytany 19544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Cze 2009, 11:03:11 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nieskromnie mówiąc też o tym pomyślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

masz jak w banku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o ile na plenerze mu się nic nie stanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
będę strzec jak oka w głowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Cze 2009, 11:12:31
no to coś jeszcze (do całości ho, ho i trochę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
« Ostatnia zmiana: 15 Cze 2009, 11:12:33 wysłana przez effik »

moniulinek

« Odpowiedź #51 dnia: 15 Cze 2009, 12:12:28 »
Effik, pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Serdeczne gratulacje i jeszcze serdeczniejsze życzenia świetlanej przyszłości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Cze 2009, 12:17:19 »
moniulinek o, mamy nową wiedźmę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzięki!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Cze 2009, 12:17:19 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Cze 2009, 12:24:33 »
effik jaki ladny tort! To "rozmyte" zdjecie - przepiekne!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Cze 2009, 12:24:49 wysłana przez vobi »

suegro

« Odpowiedź #54 dnia: 15 Cze 2009, 12:46:30 »
oj effik effik

Jak to się stało, że tu jeszcze nie dotarłam to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

*Fajowsko wyglądasz- już Ci kiedyś pisałam, że masz świetną, egzotyczną urodę.
*Twój mąż jest w moim typie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
*Książki zamiast kwiatów to naprawdę super sprawa - my też tak zrobiliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
*No i naprawdę jaja - masz męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 15 Cze 2009, 12:46:30 »

moniulinek

« Odpowiedź #55 dnia: 15 Cze 2009, 13:01:34 »
moniulinek o, mamy nową wiedźmę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzięki!
Noooo, macie, macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przybiera się do założenia swojego wątku jak do jeża... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale już niedługo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #56 dnia: 15 Cze 2009, 13:04:52 »
Noooo, macie, macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przybiera się do założenia swojego wątku jak do jeża... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale już niedługo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na zachętę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moniulinek

« Odpowiedź #57 dnia: 15 Cze 2009, 13:11:26 »
Dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i odlewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W przyszłym tygodniu będę miała przymiarkę, sporządzę stosowną dokumentację, żebyście miały nad czym się pastwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ruszamy z koksem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Ale już nie zaśmiecam Twojego wątku...

effik

« Odpowiedź #58 dnia: 15 Cze 2009, 13:44:52 »
Dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i odlewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W przyszłym tygodniu będę miała przymiarkę, sporządzę stosowną dokumentację, żebyście miały nad czym się pastwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ruszamy z koksem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Ale już nie zaśmiecam Twojego wątku...

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pastwić od razu! podziwiać będziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moniulinek

« Odpowiedź #59 dnia: 15 Cze 2009, 16:51:14 »
Mów mi tak jeszcze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: 15 Cze 2009, 18:54:12 »
effik! wszystkiego najlepszego, a dla męża super gratulacje!
pięknie wyglądałaś, kok cudny! i ta "szmatka" na ramionach też bardzo efektowna, prezentuje się o niebo lepiej niż te wszystkie bolerka!

effik

« Odpowiedź #61 dnia: 15 Cze 2009, 20:29:58 »
oj effik effik

Jak to się stało, że tu jeszcze nie dotarłam to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

*Fajowsko wyglądasz- już Ci kiedyś pisałam, że masz świetną, egzotyczną urodę.
*Twój mąż jest w moim typie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
*Książki zamiast kwiatów to naprawdę super sprawa - my też tak zrobiliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
*No i naprawdę jaja - masz męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ja też nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mąż to tu nazbiera komplementów od wiedźm że ho ho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tobie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Cze 2009, 20:31:33
i vobi, i golindzie, a jakże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Cze 2009, 20:31:33 wysłana przez effik »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Cze 2009, 20:32:38 »
effik, będę Ci to powtarzać przy każdej porcji zdjęć - wstydziłabyś się być taka śliczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Aj hejt ju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I czekam na więcej zdjęć, żeby Cię jeszcze trochę znienaidzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

vobi

• Gość
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Cze 2009, 20:38:12 »
effik, a masz film z pierwszym tancem? Albo przynajmniej wiecej zdjec? Jak juz pisalam strasznie zaciekawil mnie taniec a la Bollywood, baaaardzo chcialabym zobaczyc troche wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Cze 2009, 22:34:40 »
Tak, tak, vobi dobrze prawi... dawaj filmik z 1 tanca Ty.... lasko Ty!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 15 Cze 2009, 22:34:40 »

effik

« Odpowiedź #65 dnia: 16 Cze 2009, 08:09:06 »
effik, będę Ci to powtarzać przy każdej porcji zdjęć - wstydziłabyś się być taka śliczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Aj hejt ju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I czekam na więcej zdjęć, żeby Cię jeszcze trochę znienaidzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

może zróbmy sobie takie prywatne wyznanie uwielbienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"aj hejt ju"
"aj hejt ju tu" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Cze 2009, 08:10:44
Nie mam babki filmiku, zdjęć na razie też nie. Jak coś będzie, to wstawię.
Vobi, to jest tylko taniec do muzyki z Bollywood. Udało mi się znaleźć wśród piosenek indyjskich jednego, jedynego walca i się uparłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale instruktorka dowaliła nam figur, kilka wymyśliliśmy sami i jakoś poszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2009, 08:10:44 wysłana przez effik »

jo_miekka

« Odpowiedź #66 dnia: 16 Cze 2009, 09:22:40 »
effik wstyd mi, że tak późno, ale: ALE JAJA! MĘŻA MASZ!

Piękniście i szczęśliwi - i niech tak zostanie!
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2009, 09:23:02 wysłana przez jo_miekka »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: 16 Cze 2009, 09:38:59 »
effik, za następną porcję zdjęć znowu Ci powiem, że aj hejt ju, więc wiesz - to tak sobie będzie szło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Też bardzo jestem ciekawa tańca - szkoda, że filmiku niet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

effik

« Odpowiedź #68 dnia: 16 Cze 2009, 10:33:07 »
jo_miekka no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj całkiem fajnego nawet  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

« Odpowiedź #69 dnia: 16 Cze 2009, 17:00:10 »
Bardzo ładna z Was para. Wszystkiego dobrego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #70 dnia: 16 Cze 2009, 18:19:54 »
effik masz może zbliżenie fryzu?? bardzo mi sie podoba...

effik

« Odpowiedź #71 dnia: 16 Cze 2009, 21:51:27 »
sierpniowajulka dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj magoo na tych fotkach co ukradłam fotografowi chyba nie bardzo, ale jak znajdę, to dodam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #72 dnia: 08 Lip 2009, 15:31:20 »
Effik, dopiero teraz tu dotarłam. Rewelacyjny opis, świetne zdjęcia. I przyłączam się do peanów nad Twoją urodą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #73 dnia: 08 Lip 2009, 15:56:41 »
no ja też nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mąż to tu nazbiera komplementów od wiedźm że ho ho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tobie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na moim wątku to mój mąż się cieszył większym uznaniem niż ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #74 dnia: 08 Lip 2009, 20:26:02 »
Na moim wątku to mój mąż się cieszył większym uznaniem niż ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj