Autor Wątek: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje (plener s. 4 i 5)  (Przeczytany 19541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Odp: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Cze 2009, 10:29:49 »
Effik pięknie wyglądacie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkiego dobrego na nowej drodze  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Cze 2009, 10:30:36 »
Oj effik ale sie usmialam. Gratulacje ogromne, szczescia, milosci i calej reszty  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pieknie sie prezentowaliscie

sonatina

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Cze 2009, 10:42:25 »
Gratulacje,wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 piękna z Was para!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Cze 2009, 10:42:25 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Cze 2009, 10:57:43 »
effik, o w mordę, jakaś Ty piękna!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I jaki długi opis nam wysmarowałaś, fiuu.. fiuu... Super!

Jeszcze raz składam Wam najszczersze gratulacje i życzenia, żeby zawsze było Wam tak fajnie jak w dniu ślubu!

Ale jaja! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Chermelle

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Cze 2009, 11:00:56 »
effik wow ale opis  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wszystkiego naj naj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Cze 2009, 11:00:56 »

salsa

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Cze 2009, 11:09:31 »
Efiku - pieknie było! czekam na wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj slicznie wygladaliście - oboje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #31 dnia: 10 Cze 2009, 11:50:28 »
Gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Świetny opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie się prezentowaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

emcia

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Cze 2009, 12:01:26 »
Pięknie.
Wszystko pięknie.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Cze 2009, 12:37:02 »
effik, nie mogłam się oprzeć : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oczywiście wyglądałaś milion razy bardziej bosko, ale to wesele w górach i tak mi się skojarzyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Cze 2009, 13:15:49 »
Effik wygladalas prze... w ogole przecudnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Duuuuzo szczescia! I zeby Wam milosci na cale zycie starczylo!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Cze 2009, 14:48:00 »
effik, pięknie, wyglądałaś bardzo ładnie
i masz bardzo przystojnego małżonka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ulala28

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Cze 2009, 15:58:00 »
effik gratulacje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przepięknie wszystko wyszło! I więcej zdjęć bo mam niedosyt

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

niewiemjaka

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Cze 2009, 16:48:49 »
effik przepiekna z was para, a z ciebie niezla brunecica! wow!  great
pięknie pięknie pięknie !!!!  gratulacje i toascik  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

rubin04

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Cze 2009, 18:24:12 »
EFFIK  - pięknie wygladałaś! Czekam na wiecej zdjec, zapowiadają sie super!
Serdeczne gratulacje!!!!!

ishka82

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Cze 2009, 12:38:16 »
effik, przeczytałam do końca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Trochę się pośmiałam, trochę wzruszyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluje Wam bardzo i życzę wiele szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fotki bardzo zachęcające - czekam na więcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyglądałaś pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Cze 2009, 12:38:16 »

syrenka

« Odpowiedź #40 dnia: 11 Cze 2009, 14:42:14 »
Effik - serdecznie gratuluję! No i również z niecierpliwością czekam na zdjęcia
A sala to może w Bujakowie?
Effiku, powiedz mi skąd wzięłaś szal? Też taki kcem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #41 dnia: 11 Cze 2009, 14:46:21 »
effik
Gratuluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wygladalas slicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Czekam na wiecej zdjec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

marlen_ka

« Odpowiedź #42 dnia: 11 Cze 2009, 20:45:39 »
wiecej zdjec, wiecej zdjec!!!!!!!!!

po prostu cudownie wygladaliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a relacja pierwsza klasa!! polewam za dobry humor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, stu lat razem, duzo słonecznych dni i duuuuuuuuzo miłości na codzien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

asia407

« Odpowiedź #43 dnia: 12 Cze 2009, 09:37:15 »
Gratulacje !!
Swietny opis, cudnie oboje wygladaliscie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie mow mezowi, ale z niego niezle ciacho   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ups, swojemu tez nie powiem, bo mi w zazdrosc wpadnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #44 dnia: 12 Cze 2009, 15:20:35 »
Jak ty piękna jesteś, zresztą obojem jesteście piękni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj GRATULACJE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #45 dnia: 13 Cze 2009, 22:54:22 »
effik  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratulację podpisuję się pod postami dziewczyn bo wyglądałaś pięknie i ładna z Was Para!

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Cze 2009, 20:06:42 »
Pięknie pięknie pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluje i życzę wszystkiego dobrego! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I czekam oczywiscie na wiecej foteczek...

bosz jaka ty jesteś ładna dziewczyna:)

effik

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Cze 2009, 20:42:11 »
effik, nie mogłam się oprzeć : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oczywiście wyglądałaś milion razy bardziej bosko, ale to wesele w górach i tak mi się skojarzyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale ubaw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2009, 20:43:41
syrenka sala w Bujakowie, a szal... hmmm może ci sprzedam? ale jeszcze sobie go zostawię na trochę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2009, 20:43:41 wysłana przez effik »

Justynna

« Odpowiedź #48 dnia: 15 Cze 2009, 10:03:23 »
effik gratulacje i wszystkiego dobrego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #49 dnia: 15 Cze 2009, 10:07:45 »
syrenka sala w Bujakowie, a szal... hmmm może ci sprzedam? ale jeszcze sobie go zostawię na trochę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nieskromnie mówiąc też o tym pomyślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj