Autor Wątek: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje (plener s. 4 i 5)  (Przeczytany 19983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Na początek zdjęcia, dla tych zwłaszcza, których nudzi czytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na razie kilka, bo pozbierałam co mogłam, ale fotografowie są profesjonalni i nie dają wszystkiego zanim nie doprowadzą dzieła do końca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Od czego by tu zacząć (no kurde, jak mnie ta mężowska klawiatura wkurza, mamy podłączonego do netu na razie jednego lapka i wrrr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ).
Od piątku najlepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A właściwie od poniedziałku, bo cały tydzień przed ślubem siedziałam sobie u rodziców, ciesząc się górskim powietrzem i załatawiając spokojnie sprawy. Zero stresu, melisę z pomarańczą wypiłam może ze 2 razy i to głównie dla przyjemności, a nie z potrzeby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
We wtorek byłam na fryzurze próbnej po raz drugi, o czym już pisałam i wyszło mocno średniawo, co mnie trochę zawiodło. Ale mimo namawiania fryzjerki nie zmieniłam.
Nie pamiętam, co było we wtorek i środę dokładnie, ale pierwszy raz w życiu posprzątałam dwa domy w trzy dni. Dla tych, co chcą odpocząć przed ślubem, biorąc urlop - nie polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj robota się znajdzie zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nadszedł piątek. Miał być manicure, a potem rytualne dmuchanie balonów (przy użyciu czegoś dla polepszenia dmuchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) i w towarzystwie starostów. No i miał być taniec po tygodniowej przerwie.
Manicure - przyjaciółka stała w korku i spóźniła się pół godziny. W efekcie ani ja, ani siostra nie pomogłyśmy wiązać girland z balonów, bo miałyśmy świeżo pomalowane paznokcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale za to starostowie dzielnie osuszali flaszkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zaczęliśmy też tańczyć z niedługojużmężem na tarasie, bo nie było gdzie i powiem wam, że tak źle nam dotąd jeszcze nie szło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale cóż. Będzie co ma być, jak sobie wówczas pomyślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i nadeszła sobota. Obudziłam się o 5.00 z przekonaniem, że to już na pewno 7.30 i ohmygod, nie zdążę na czesanko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chmury jak sto pięćdziesiąt, trochę mnie pokropiło po drodze. Od rana dalej zero stresu! Uśmiech, lekka głupawa i pierwsza niespodzianka o godzinie ok. 9.30 - FRYZJERCE WYSZŁO! No szok! i to piknie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Minęłam się w drzwiach z teściową, która mnie nie poznała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i panem młodym, któremu wynalazłam jakże stajlowy fryz w jakiejś gazecie. No takiego mu nie zrobiła, cóż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Potem przyjechała makijażystka i zaczęła malować mamę. Mama spięta była dość, a wyglądała przepięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No to z makijażystką uradziłyśmy, że trza z mamusią walnąć po jednym, co też uczyniłyśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj od razu lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Potem pomalowała mnie, w międzyczasie zjawił się fotograf i zaczęliśmy robić sobie jaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekam na zdjęcie kung-fu w pełnym makijażu, ciekawa jestem, jak wyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj team pana młodego ubierał się w domu mojego dziadka, gdzie fotografujący Bartek też skoczył w międzyczasie. Jak można sądzić z 2 lub 3 zdjęć, które do tej pory dostałam, tam też było wesoło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przedtem narzeczony z kierowcą pojechali ubierać auto i wisieliśmy na telefonie, bo kwiaciarnia próbowała przekombinować. Wkurzały mnie te babki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale panowie dopilnowali i było ok, choć miło nie wspominają spotkania z paniami kwiaciarkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nadszedł czas ubierania. Wyprosiłam wszystkich z pokoju łącznie z fotografem, który się już cieszył na rozbieraną sesję, a tu no way Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałam stanik do kiecki wszyty, no bez przesady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nieważne, że wszystko zostanie w rodzinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wreszcie został wpuszczony, zlustrował mnie od góry do dołu, powiedział "uhmmm, ktoś tu lubi Bollywood" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Porobił fotki, zjawił się tata dzielnie przyciągnąć zamek, bo panie oczywiście miały manikiury, ale okazało się, że się mieszczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i starostowie poszli po pana młodego. Czekam sobie, fotograf poszedł, ja patrzę, a kurde kolczyków nie mam! Dobrze, że się zorientowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Założyłam i czekam dalej. Rodzice mu robili ciężka przeprawę przy drzwiach, ale nie było u mnie słychać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przyszedł po mnie tata, poszliśmy z bananami na twarzach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Panu młodemu chyba się podobał wizerunek ogólny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A mnie bukiet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W międzyczasie zonk. Okazało się, że bus, co miał po gości pojechać pod pensjonat, pojechał, ale... pod salę weselną  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i opóźnienie było niezłe. Pytanie, czy goście zdążą na ślub?

Błogosławieństwo. Wytrzymaliśmy dzielnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tatusiom ręce latały, mamom coś tam w oczach błysnęło, ale nikt nie szlochał, uff.

Ruszamy pod kościół. Kurde, ile ludu! Ode mnie z pracy dziewczyny (i to ile!), rodzinka wiadomo, świadkowa stoi i się uśmiecha,  przyjechali nawet goście z daleka tylko na ślub! Nieprawdopodobne. Pan młody się nerwowo rozgląda, świadka nie ma. Czekamy, on też spał w pensjonacie, o którym zapomniał kierowca busa. Moja świadkowa poszła podpisać dokumenty, moja siostra wpada do zakrystii: "proszę księdza, szał pał, nie mamy świadka!" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie wiem, jak ksiądz to wytrzymał, bo chyba go ze śmiechu skręcało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja się witam z przyjaciółmi pod kościołem, przytulanko, nagle czuję - trrrrach - poszła róża we włosach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No cóż  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałam dać sobie spokój, ale świadkowa z pełnym poświęceniem wyrwała kwiatka ze swojego bukietu i zaczęła mi wpinać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na zdjęciu widać, jak ładnie wystaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Druga róża poszła podczas życzeń na sali, w ogóle mnie to nie ruszyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wreszcie dojechał świadek i poszli z moim przyszłym pod ołtarz. Czekamy z tatą pod drzwiami kościoła, goście w środku. Uff, organista nie zagrał marsza za wcześnie, w sam raz, weszliśmy z uśmiechem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A potem już najkrótsza msza w moim życiu. Wzruszająca gra przyjaciółki skrzypaczki i psalm wykonany przez dobrą znajomą, a u nas dalej uśmiechy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Osiągnęliśmy efekt Bollywoodu - my się śmialiśmy, a goście ryczeli jak bobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sympatyczne kazanie i poruszony ksiądz podczas przysięgi. Powiedział potem "byliście twardzi, ale ksiądz nie jest ze stali" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Było pewnie i radośnie.

Usiedliśmy z obrączkami na palcu. No i nie wytrzymałam poziomu abstrakcji, mówię mojemu jużmężowi na ucho: "ale jaja" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myślałam, że spadnie z krzesła ze śmiechu, ale dał radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wychodzimy, leci ryż i pieniążki, a potem otaczają nas przyjaciele i goście ślubni. Weselni ładują się do autokaru powoli - oni życzenia będą składać na sali. Po chóralnych śpiewach i uściskach oraz paru fotkach pod kościołem z przyjaciółmi i znajomymi my też wreszcie jedziemy na salę.
Ja myślę tylko o tym, czy zespół da radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i o stresującym pierwszym tańcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedy zobaczyłam chłopaków na scenie, nie miałam już wątpliwości, że to był dobry wybór. Zresztą goście byli zachwyceni, a panowie dali czadu naprawdę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Toast, życzenia (druga róża trrrach), obiad.
Taniec. Trochę się zestresowaliśmy, ale odtańczyliśmy układ z wysokimi lotami do hinduskiego Main Agar Kahoon. Od gości usłyszeliśmy, że podnieśliśmy poprzeczkę w rodzinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Szefowej sali też się podobało.

Potem już błyskawicznie. Tort, tańce, podziękowania dla rodziców, tańce, oczepiny, tańce do białego rana. Kiedy już gości nie było i zostaliśmy na parkiecie, zagrali ostatni utwór tylko dla nas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W domu byliśmy po szóstej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie myślałam, że na własnym weselu można się tak dobrze bawić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O czymś zapomniałam? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podsumuję: jeśli miałabym oceniać i polecać, szczerze poleciłabym makijażystkę (za humor i dokonania na mojej twarzy), salę (za wystrój i przemiłą obsługę), zespół (za czad na scenie i rozbawienie nawet 80-letnich cioć bez używania kiczu i tandety), cukiernię (przepyszne ciasta i tort czekoladowo-wiśniowy), salon ślubny (za cudną suknię i fachową, przemiłą obsługę). I Sobieskiego - szedł jak woda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I pomysł z książkami zamiast kwiatów był super. Nasza biblioteczka powiększy się o bardzo ciekawe pozycje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i czekamy na świrowanie z fotografem na plenerze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ufff Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak ktoś to przeczyta do końca - gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Lip 2009, 19:26:02 wysłana przez effik »

dragonfly

Odp: Ale jaja, mam męża :D - Effik relacjonuje
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Cze 2009, 21:58:35 »
effik ja przeczytalam do konca i niezle sie usmialam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a Ty wygladalas pieknie, w ogole sliczna z Ciebie kobietka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

GRATULACJE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Cze 2009, 22:04:33 »
effik przeczytałam i gratuluję-super opis!! Wyglądałaś pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I jaki małżonek przystojny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Gratulacje!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Cze 2009, 22:04:33 »

didi_loczek

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Cze 2009, 22:09:13 »
effik gratulacje raz jeszcze!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj duuuuużo szczęścia życzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
świetny opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

karoll

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2009, 22:14:44 »
Ja też przeczytałam, a co! Się było pod kościołem świadkiem upadku różny nr 1. I się potem zdziwiło, że coś jednak we włosach jest.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I rację masz z tym poziomem abstrakcji. Agatka w ławce roniła łezki, a ja miałam katar i śmiać mi się chciało bardzo, bardzo, zwłaszcza, jak patrzyłam na roześmianego Młodego (Ciebie nie widziałam, zasłaniali mi). No i jak organista wyskoczył z tą drugą pieśnią, miała taką monotonną melodię, aż chciałam na głos zawyć w którymś momencie: "I fregaty kontur ukrył się za mgłą... A na imię miałaś właśnie BEATA!" i takie tam inne.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo jestem ciekawa tych nowych książek w Waszej biblioteczce, wiem z doświadczenia, że niektóre z nich są wielkiej wagi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Czekam na spotkanie face-to-face.
Pace!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2009, 22:14:44 »

bagietka12

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Cze 2009, 22:38:33 »
effik ale naskrobałaś ... suuuper Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj posmiałam sie troche  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pieknie wygladałać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze raz gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a gdzie mieliscie wesele???

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 09 Cze 2009, 22:48:53 »
effik no pieknie wyszło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

opis super, zdjęcia tyż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Cze 2009, 22:54:07 »
Aaaa, effik, Ty zono, Ty!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Meza masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Raz jeszcze gratulacje i morze szampana dla Ciebie i Szanownego Malzonka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A poza tym to relacja pierwsza klasa - usmialam sie jak norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I wiesz co - sliczna jestes okrutnie! Zastanawiam sie nad znielubieniem Cie za to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Duzo szczescia i milosci - i kazdego dnia wiecej!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Cze 2009, 22:54:48 »
EFFIK, pięknie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No nie ma się do czego przyczepić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i sama para młoda jaka piękna (i przystojna) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratulacje!!!!

vobi

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Cze 2009, 22:57:09 »
effik gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sliczna babeczka jestes... no i stylizacja, ze uzyje tego magicznego slowa, naprawde piekna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a i Mlody niczego sobie (cholera, mezatka juz jestem, za pozno na podziwianie cudzych mezow  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

ciesze sie ze impreza sie udala, bardzo chcialabym zobaczyc ten bolywudzki pierwszy taniec bo o tancu bolyłódzkim pojecie mam znikome, a zdjecie mi smaka narobilo okrutnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #10 dnia: 09 Cze 2009, 23:04:59 »
effik, ale się usmiałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze raz wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

justynaaaa2

« Odpowiedź #11 dnia: 09 Cze 2009, 23:05:57 »
effik no boooosko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj walnęłaś relację na wysokim poziomie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
świetnie napisana
"ale jaja" - rewelacyjne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wyglądałaś fantastycznie, czekam na więcej fotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zastanawia mnie tylko, czemu ta butonierka pana młodego jakaś taka rozczochrana i duża  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

callja

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Cze 2009, 23:29:00 »
Wszystkiego dobrego, Pani Żono, dla Ciebie i Twojej tzw. brzydszej połowy !!!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

goga

« Odpowiedź #13 dnia: 09 Cze 2009, 23:37:33 »
mało mało malo malo - zdjęć !!!

opis świetny

a z ciebię - piękna PM Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje,dużo szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

magoo

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Cze 2009, 00:30:28 »
effik gratulejszon!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ślicznie wyglądałaś, a relacja też niczego sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Cze 2009, 00:30:28 »

mati

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Cze 2009, 01:34:00 »
magoo, chyba żartujesz! relacja niczego sobie? relacja czaderska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Panna Młoda śliczna, Pan Młody przystojniak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko pogratulować i szczęścia życzyć!
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #16 dnia: 10 Cze 2009, 06:57:42 »
effik przeczytałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
super się czyta Twoją relację, a na zdjęciach widać, że Ty piękna kobieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i Mąż niczego sobie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gratuluję udanej imprezy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Cze 2009, 06:57:50 wysłana przez kasiad »

zosia2007

« Odpowiedź #17 dnia: 10 Cze 2009, 08:19:53 »
effik jakas ty sliczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratuluje serdecznie !

magdalinska

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Cze 2009, 08:22:53 »
n ie mam czasu teraz czytac opisu, ale wróce, na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdjecia przejrzałam, fiu fiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
duzo szczescia i milosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #19 dnia: 10 Cze 2009, 09:12:29 »
justynaaaa2 hehe butonierka była tak rozczochrana, że panu młodemu jeszcze listki z niej wyrywałam przed kościołem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w przerwach dopinania róży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 10 Cze 2009, 09:18:49 »
effik ale jaja!! pieeeeeeknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj duuuzo szczescia!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rilla

« Odpowiedź #21 dnia: 10 Cze 2009, 09:32:39 »
effik będzie tutaj wzorem jak pięknie można wyglądać bez welonu z szalem!

effik

« Odpowiedź #22 dnia: 10 Cze 2009, 09:37:32 »
effik ale jaja!! pieeeeeeknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj duuuzo szczescia!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no nie? jak berety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 10 Cze 2009, 09:38:04
effik będzie tutaj wzorem jak pięknie można wyglądać bez welonu z szalem!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki!

polewam wszystkim poweselnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Cze 2009, 09:38:04 wysłana przez effik »

cumberland

« Odpowiedź #23 dnia: 10 Cze 2009, 10:21:16 »
effik ślicznie wyglądałaś !!! gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a mąż mi trochę młodego Stuhra przypomina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #24 dnia: 10 Cze 2009, 10:27:36 »
effik

pięknie wyglądałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

świetny opis, poprawiłaś mi nim humor  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj