czas pomyśleć o remoncie

Zaczęty przez Anupka, 04 Cze 2009, 22:12:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

#100
matowe, to matowe, a mleczne to takie białe matowe... może znajdę coś w necie


Dodany tekst: 21 Paź 2011, 19:20:27

szkło mleczne: http://foto.favore.pl/2009/7/15/18/106622_1247676083531_n.jpg

szkło matowe: http://szybka.pl/foto/szklo_matowe1.jpg

generalnie chodzi o to, że w matowym widać rozmazane kontury - wydaje mi się więc, że przepuszcza więcej światła.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rozumiem, dla mnie zawsze to było to samo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

#102
Cytat: wrobelek0403 w 21 Paź 2011, 20:35:55dla mnie zawsze to było to samo

dla mnie to było to samo też... a teraz nie dość, że muszę się naućzyć ćo jest ćo (moje ć nagle nie działa!!!!), to jeszćze walćzyć z różnćiami kulturowymi w kwestiaćH umeblowania! Ręće opadają!


Co z tym ć???????????????? (wyćodzi na to, że nie działa tylko małe ć, C jest ok. hhhh TEŻ NIE DZIAŁA znaćzy, działa tylko po wćiśnięćiu ćapsloćka I PRAWEGO shIIIFTU. BEZ ĆAPSLOĆKA PISZĘ MAŁE H!!!). hhhhhhhhhheeeelp!!!!!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Anupka

Cytat: dragonfly w 21 Paź 2011, 20:54:44Cytat: Anupka  Dzisiaj o 07:52:22 ĆAPSLOĆKA

no ćo? ja sem netoperek ;) lepiej mi powiedz, ćo spierdzieliłam niećhĆIąćy i jak to zmienić?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Anupek - ja nie mam zielonego pojecia co tam zesz pomieszala :)
A, i za opcja nr 1 jestem, najladniej wyglada wg mnie ;D

magdalinska

ja tez jestem za nr 1 - najładniej wyglada

konwalia

ja jak cos takiego włącze, to robie uruchom ponownie i sie naprawia

Anupka

#108
Polewam Wam laski, chociaż częściowo wyłazi ze mnie "lalka z koronkową sukienką". No ale jeszcze poczekam, co reszta powie. Na razie nikt nie wspiera mojego nr 1, za to wszyscy wspierają mój nr 2, przy czym jednocześnie i jednoznacznie wszyscy wspierają nr 1. R.

I c mi się nagle naprawiło, a nic nie zrobiłam, więc nie wiem o co choooo... O,  i h też działa już normalnie :D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

mi się podobają nr 1 i nr 3.
reszta mi wizualnie nie pasuje

nionczka

dla mnie najlepsza 3. Na innych albo za duzo sie dzieje, albo chaos i niepokoj.
ja jestem troche spaczona, jak do kogos wchodze do domu, od progu widze niesymetrycznie ulozone kafle, linie, ktore sie nie zbiegaja lub chaos w ichwytach od szafek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: nionczka w 21 Paź 2011, 22:13:26
dla mnie najlepsza 3. Na innych albo za duzo sie dzieje, albo chaos i niepokoj.
ja jestem troche spaczona, jak do kogos wchodze do domu, od progu widze niesymetrycznie ulozone kafle, linie, ktore sie nie zbiegaja lub chaos w ichwytach od szafek.


U mnei bys oczoplasow dostala, ale coz, takie mieszkanie odziedziczylam po szwagierce, a maz nei widzi pstrokacizny ;D Jemu sie podoba :D

ziuta

Jak dla mnie nr 1, ewentualnie nr 3.
W pozostałych za dużo się dzieje i robi się przytłaczająco.

wrobelek0403

Cytat: nionczka w 21 Paź 2011, 23:13:26jak do kogos wchodze do domu, od progu widze niesymetrycznie ulozone kafle, linie, ktore sie nie zbiegaja lub chaos w ichwytach od szafek.

umarłabys u mnie ;) glazura w mazaje i w dodatku ułozona w karo, parkiet jak wiadomo w paski, łaczenie tychże - fala :crazy: i tak złagodziłam, bo zlikwidowałam farbe strukturalną na scianie, piaskową okładzine w kuchni i dziury między płytkami ("bo tak ozdobniej było") lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

O, farbę strukturalną też właśnie zdzieram, suuper robota ;) Wkurza mnie tylko, że nie mogę zdzierać pod sufitem (stopa i drabinka się nie kochają :().

Co do drzwi, pewnie będzie jedynka, bo od początku najbardziej podoba się R. (jego pierwsze miejsce) i dwójka (jego drugie miejsce). Ja miałam dokladnie odwrotnie, podobała mi się najbardziej dwójka i potem jedynka.
Ta dwójka podobała mi się, bo zakochałam się w takich drzwiach, jak na fote i takie chcę mieć w całym domu.... Ale właśnie usłyszałam argumenty, że takie drzwi i te półki na około to za dużo szczęścia na raz. A że wiem, że mam skłonności do "lalki w sukience z koronki", a drzwi jednak na lata - pytałam o opinię.

Ale pozostałe drzwi (pojedyncze) już zrobię takie jak chcę :P

I dzięki, polałam wszystkim doradzającym! :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog


ziuta

Cytat: siog w 24 Paź 2011, 11:44:43
nr 3
IMO jeśli w całym domu będą takie drzwi, jak teraz wkleiła Anupka, to nr 3 jednak nie będzie pasować, mimo, że wcześniej sama pisałam, że nr 1 albo nr 3.


Anupka

O, mój wątek wypłynął  :mocking:

iksa, nie robimy jednak podłogowego, ze wzgl. na to, że (cyt.): "Ze względu na wysokie koszty eksploatacji rzadko jest jedynym źródłem ciepła, ale sprawdza się jako uzupełnienie ogrzewania podstawowego. "
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Anupka przegladając forum wnętrzarskie znalazłam coś dla ciebie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,128750425,131623078.html
jak postępy remontowe?

Anupka

#120
;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

jezusie o co biega? :> chcesz watek do zamknietej przeniesc?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

#122
A i jeśli chodzi o drzwi, to mam w końcu opcję nr 2 - teściu nie czekał już na moją decyzję i po prostu zrobił tą dwójkę, bo była wcześniej rozważana (zanim zaczęłam się radzić forum).... no powiem tak - już się przyzwyczaiłam i nawet lubię już. Chociaż kolor pewnie będzie do zmiany, ale jeszcze z tym poczekam.

Dodany tekst: 24 Sty 2012, 17:36:22

no w zasadzie to nie wiem.. mieszkaniowa jest zamknięta ogólnie, czy nie?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nie jest ;) zamkniete sa tylko z "zamkniete" w nazwie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Aaaa... to ja zaćmienie miałam w takim razie. No ok, to zostaw tak jak jest ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login