Autor Wątek: jakie farby? dulux dekoral, nobiles, magnat...  (Przeczytany 20294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Odp: jakie farby? dulux dekoral, nobiles, magnat...
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Cze 2009, 19:11:54 »
elvelve kupienie próbki farby i pomalowanie ściany nie jest gwarantem powodzenia akcji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ty myślisz że ja nie kupowalam próbek i nie malowałam??? w przypadku duluxa i tak zamiast szarego wysedł niebieski bo po prostu w każdej puszcze jest inny odcień!!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Cze 2009, 20:00:19 »
mika ja nie mam takich doświadczeń z duluxem, a moje obecne problemy wynikają z dziwacznego oświetlenia pomieszczenia
Mam wrażenie, że są bardzo wrażliwe na oświetlenie (to obserwuje u siebie w mieszkaniu)
Nie wiem czy inne farby tak mają, bo nie używałam
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #52 dnia: 08 Cze 2009, 23:34:06 »
ja wiem jedno,mając dzieci należy kupować farby zmywalne, chyba sobie lamperie walne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam na ścianie np rączke w sosie pomidorowym

callja

« Odpowiedź #53 dnia: 09 Cze 2009, 00:23:21 »
Malowaliśmy nobilesem (jesień lniana = jasniutkie, ciepłe ecru) i wyszło super. Gładko, równo, ładnie się tez zmywa różne plamki. W kuchni dulux tkaniny kaszmiru - bałam się jak cholera, bo kryliśmy nim dwa inne intensywne odcienie (żółć i zieleń); w końcu poszedł dwuwarstwowo na podkład (najtańszy) + dwie warstwy białej cieszynki. Kolor wyszedł super, rudo-cynamonowy, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie sufity - biała cieszynka.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 09 Cze 2009, 03:55:53 »
callja my tez mamy jesien lniana i do tego jesien orzechowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj swietne kolory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 09 Cze 2009, 03:55:53 »

callja

« Odpowiedź #55 dnia: 09 Cze 2009, 08:42:24 »
callja my tez mamy jesien lniana i do tego jesien orzechowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj swietne kolory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No mowa !!! Polewam pod jesienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 09 Cze 2009, 08:48:59 »
tyz polalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Cze 2009, 08:50:05 »

mam na ścianie np rączke w sosie pomidorowym

i pomyśl, że takiej rączki nie ma nikt! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak pomyślę, ile kasy wydaliśmy na farby... i ile to małe stworzenie zniszczeń porobi, to aż mnie ściska w środku!

elve

« Odpowiedź #58 dnia: 09 Cze 2009, 09:34:38 »
ja zakładam, ze za 2 lata znowu bede malowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #59 dnia: 09 Cze 2009, 13:39:18 »

jak pomyślę, ile kasy wydaliśmy na farby... i ile to małe stworzenie zniszczeń porobi, to aż mnie ściska w środku!
ja już o tym nie myślę, bo odkąd mam psa to przydałoby się wszystkie ściany malować od nowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mówiąc już o poobgryzanych rogach na przedpokoju  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a że tam na ścianie mam tynk strukturalny to nie mam pojęcia jak to odnowić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

magma

« Odpowiedź #60 dnia: 14 Lis 2016, 03:36:57 »
Jeśli o mnie chodzi to jestem zwolenniczką Duluxa. Przy remoncie parę lat temu panowie z hurtowni Heban doradzili mi całkiem fajne farby właśnie z Duluxa. Do tej pory się trzymają i nie trzeba malować co chwila. W tej hurtowni zresztą mają całkiem fajne ceny. Warto zapoznać się z ich asortymentem myślę. Zostawiam link: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #61 dnia: 14 Lis 2016, 08:30:32 »
Byłam w tym Heban i  smutek i nostalgia, obsługa nachalna aż boli, a asortyment słaby,  o co nie zapytam ta "na zamowienie".
Sltszalam ze tylko darmowej  reklamy po forach szukają i ze z tym tez sobie nie radzą.

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 14 Lis 2016, 09:05:00 »
rubin04, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #63 dnia: 14 Lis 2016, 09:06:15 »
niech ręka broni przed Duluxem (i hurtownią, która to poleca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) ja mam Tikurillę na bazie Optiwa , z mieszalnika - można umyć ściany szmata i wszystko czyste i ładne bez plam i zacieków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Lis 2016, 21:27:33 »
ja mam ta nową chyba magnat ceramik i jest absolitnie świetna. Baaardzo wydajna i nawet plamy po krwi schodzą bez problemu zaschnięte.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Lis 2016, 21:27:33 »

zuzia

« Odpowiedź #65 dnia: 16 Lis 2016, 22:04:30 »
nawet plamy po krwi schodzą bez problemu zaschnięte
marax! przerażasz... ( Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
« Ostatnia zmiana: 16 Lis 2016, 22:04:54 wysłana przez zuzia »

marax

« Odpowiedź #66 dnia: 16 Lis 2016, 22:17:52 »
marax! przerażasz... ( Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
moj pies ma czeste krwotoki z nosa bo już jest w stadium ostatniej drogi..... niestety

mika

« Odpowiedź #67 dnia: 17 Lis 2016, 07:01:56 »
Potwierdzam, magnat ceramik jest najlepsza!

magdalinska

« Odpowiedź #68 dnia: 17 Lis 2016, 17:58:25 »
nie ze reklamuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale mam duluxa z mieszalnika i poki co to bez problemu zeszły plamy po jagodach (Monek opluł) i piękna abstrakcja (kredki - tez Monek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Lis 2016, 20:51:56 »
moj pies ma czeste krwotoki z nosa bo już jest w stadium ostatniej drogi..... niestety

współczuje.

rudasekawf

« Odpowiedź #70 dnia: 18 Lis 2016, 19:23:54 »
Ja całym sercem polecam farby Beckers. Jak na razie zmywa się wszystko co moje dzieci dały radę wylać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #71 dnia: 05 Kwi 2017, 19:21:49 »
Jak zwykle strefa niezawodna. Wpadłam z pytaniem czy magnat ceramic jest spoko. Czy da się zmywac.
Wybrałam kolor szparagowa toń.

callja

« Odpowiedź #72 dnia: 05 Kwi 2017, 19:40:54 »
Dokładam info od architekta wnętrz: Para albo Benjamin Moore. Te dwie firmy "farbowe" poleca w ciemno i zawsze. Ino, że to już ciut wyższa półka cenowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co teraz damy na ściany, to już będzie zależeć od Agnieszki architektki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie wtrącam się jej, ustalamy główne założenia, szczegóły techniczne pozostawiam komuś, kto się lepiej zna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #73 dnia: 05 Kwi 2017, 20:34:35 »
szparagowa toń.
ale nazwa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #74 dnia: 05 Kwi 2017, 20:40:27 »
Callija no to już taka bardzo wysoka półka cenowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj