Autor Wątek: Agi.ant krótka relacja ślubna - nowe foty  (Przeczytany 8336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Agi.ant krótka relacja ślubna - nowe foty
« dnia: 30 Maj 2009, 18:21:54 »
Witam Wszystkie Forumowiczki!

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie dobre rady. Strefa wiele mi pomogła więc śmiało podpisuję się pod hasłem „strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi”.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po mimo drobnych problemów z suknią a dokładnie z salonem w sobotę stałam się żoną swojego męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W dzień ślubu miała trochę kiepski humor, sama nie wiem czemu, ale wizyta u fryzjerki, która też mnie malowała sprawiła, że reszta dnia była o wiele lepsza.

Ślub był piękny i trwał dosłownie minutkę (przynajmniej ja miałam takie wrażenie). Mój bratanek niósł obrączki a tata odprowadził mnie do ołtarza. Ave Maria śpiewane  sprawiło, że chciałam się popłakać.

Wesele było zaskakująco udane, trwało do 4 rano (choć świadek śpiewał jeszcze z orkiestrą do 5) a wszyscy goście dobrze się bawili. Nawet pierwszy taniec nam się udał. Mieliśmy tańczyć do „Nothing else matters” Metallicy, ale ta piosenka nas przerosła, więc na dwa tygodnie przed zmieniliśmy ją na piosenkę Lenki „The show” (za każdym razem jak słyszę tą piosenkę to mi się śmiać od razu chce) zmiana dość radykalna, ale taniec wyszedł idealnie a goście byli zaskoczeni. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Podobno było widać, że wszystko w organizacji wesele było zapięte na ostatni guzik, choć ja miałam czasem wrażenie, że guzik jest zapięte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zebraliśmy same pochwały na poprawinach.

Zeszły weekend był piękny po mimo kapryśnej pogody, która dała nam trochę słońca i trochę deszczu, ale w końcu nie można mieć wszystkiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tutaj link do kilku zdjęć zrobionych przez gości. Zdjęcia są trochę pomieszane. Czekam na zdjęcia od fotografa, którym był brat mojego męża – Jacek, który aktualnie zdaje sesję na studiach i nie ma za bardzo czasu na obrabianie zdjęć. Obiecuję dodać więcej jak tylko Jacek zda sesje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (trzymajcie kciuki za niego ).

Cała ślubna galeria:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Gru 2009, 10:54:45 wysłana przez aga.ant »

zuzia

Odp: Agi.ant krótka relacja ślubna
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2009, 18:30:17 »
aga.ant
GRATULACJE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czekamy na wiecej zdjec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2009, 18:39:40 »
Gratuluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niech Wam się szczęści  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Elegancka stylizacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2009, 18:39:40 »

martullek

« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj 2009, 18:58:01 »
aga, pięknie wyglądałaś!!! super fryzura! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2009, 19:02:30 »
aga.ant gratulacje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pieknie wygladaliscie, a zdjecia "made by Jacek" cudne, zwlaszcza "moje kwiatki" i  "kosmiczna panna mloda"! Z niecierpliwoscia czekam na wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2009, 19:02:30 »

mati

« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2009, 19:16:50 »
Aga.ant, w końcu jest relacja!
Już nie mogę się doczekać reszty fotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aga.ant

« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2009, 19:23:06 »
Dziękuję za życzenia!

mati ty mi pilnuj fotografa, żeby się uczył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja nie zda to może mieć do czynienia z całą strefą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2009, 19:24:26 wysłana przez aga.ant »

magoo

« Odpowiedź #7 dnia: 30 Maj 2009, 19:27:10 »
aga.ant gratulacje i zaraz się zabieram do oglądania zdjęć

mati

« Odpowiedź #8 dnia: 30 Maj 2009, 19:51:10 »
pilnuję ile mogę, ale wiesz jak to z mężczyznami jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #9 dnia: 30 Maj 2009, 19:55:40 »
super!!!! wielkie gratulacje
mialam sliczna fryzure... wszystko pasowało:) duzo szczescia!

ishka82

« Odpowiedź #10 dnia: 30 Maj 2009, 20:38:57 »
aga.ant, gratuluje i życzę wielu wspólnych wspaniałych lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzę, że dalej jako jedyna na Strefie odważyłam się na Metallicę na pierwszy taniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #11 dnia: 30 Maj 2009, 21:19:31 »
aga.ant, gratuluje i życzę wielu wspólnych wspaniałych lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzę, że dalej jako jedyna na Strefie odważyłam się na Metallicę na pierwszy taniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moj kolega mial Mettalice na wyjscie z kosciola Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 30 Maj 2009, 21:48:15 »
aga.ant cudnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

sonatina

« Odpowiedź #13 dnia: 30 Maj 2009, 21:58:52 »
aga.ant
Gratulacje, samych szczęśliwych chwil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pieknie wyglaliście!!

Kasia

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Maj 2009, 13:00:10 »
Jeszcze raz serdecznie gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I czekam na jeszcze więcej zdjęć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 31 Maj 2009, 13:00:10 »

marlen_ka

« Odpowiedź #15 dnia: 31 Maj 2009, 17:00:15 »
moje gratulacje, piękna para to i zdjęcia piekne

wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #16 dnia: 31 Maj 2009, 19:06:05 »
aga.ant  gratulacje!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

- bardzo ładnie się prezentowaliście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj 2009, 20:03:39 »
Aga.ant gratulacje!! Dużo szczęścia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pięknie wyglądaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ulala28

« Odpowiedź #18 dnia: 31 Maj 2009, 20:38:18 »
Aga.ant wszystkiego najlepszego  :daisy:duzo milosci kazdego dnia. Zdjecia zapowiadaja sie cudnie, niech Jacek szybko zalicza sesje!

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

aja

« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2009, 20:46:00 »
najserdeczniejsze życzenia! dużo radości i  miłości Wam życzę
mam już kilka ulubionych zdjęć
a i mieliscie bardzo fajnie przybrany samochód - delikatnie i ze smakiem

emcia

« Odpowiedź #20 dnia: 31 Maj 2009, 22:53:09 »
jaka fajna PM i fryzurka piękna

zosia2007

« Odpowiedź #21 dnia: 01 Cze 2009, 08:10:19 »
aga.ant grtaulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pieknie wygladalas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #22 dnia: 01 Cze 2009, 08:22:57 »
duzo szczescia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
PS baaardzo elegancko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #23 dnia: 01 Cze 2009, 09:06:18 »
aga.ant GRATULACJE!
Duzo szczescia i milosci dla Was!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #24 dnia: 01 Cze 2009, 09:36:26 »
aga.ant GRATULACJE !!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i czekamy na więcej zdjęć Jacka bo zapowiada się pięknie ...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj