Autor Wątek: Slub cywilny poza USC w Krakowie  (Przeczytany 3979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Odp: Slub cywilny poza USC w Krakowie
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Maj 2009, 12:01:24 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zuziak, juz to sobie wyjaśniłysmy, ze rejonizacji nie ma  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo ja odpisalam na posta ze str 1 a pozniej przeszlam na 2.

salsa

« Odpowiedź #51 dnia: 28 Maj 2009, 12:04:43 »
bo ja odpisalam na posta ze str 1 a pozniej przeszlam na 2.

ja tez tak czasem robie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  potem sie powtarzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #52 dnia: 28 Maj 2009, 14:10:18 »
warszawa nie jest jedną gminą!!!
każda dzielnica to osobna gmina

na jakiej podstawie tak uważasz?
ja uważam, że nie masz racji.
Warszawa jest jedną gminą, a dzielnice to jedynie jednostki pomocnicze gminy.
Faktycznie dawniej tak było, że każda dzielnica to osobna gmina, ale już tak nie jest.

justynaaaa2

« Odpowiedź #53 dnia: 28 Maj 2009, 14:17:51 »
doda ma rację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj warszawa to jedna gmina i dzieli się ona na dzielnice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze niedawno faktycznie było tak, że dzielnice były gmianami ale od kilku lat przekształcono je w dzielnice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ze_nitka

« Odpowiedź #54 dnia: 28 Maj 2009, 19:34:42 »
Hmmm.... nie wiedziałam że nie ma już gmin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ciągle pisże gmina wawer, a nie dzielnica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2009, 19:35:42 wysłana przez ze_nitka »

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 28 Maj 2009, 23:51:09 »
poniewaz były gminami przekształconymi na dzielnice to zachowały pewne "przywileje" - tak np jest z tym nieszczesnym USC dla kazdej dzielnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tym bardziej ze wydaje sie to funkcjonalne.

btw-dygresje nas zabiją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #56 dnia: 29 Maj 2009, 00:00:36 »
warszawa nie jest jedną gminą!!!
każda dzielnica to osobna gmina

Golinda Warszawa jest jedną gminą. Status reguluje odrębna ustawa o ustroju miasta stołecznego.
Jest obligatoryjnie podzielona na dzielnice, a dzielnica to jednostka pomocnicza gminy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2009, 00:00:57 wysłana przez Angelos »

salsa

« Odpowiedź #57 dnia: 29 Maj 2009, 00:01:50 »
ustawa "warszawska" jak ją ochrzczono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj