Autor Wątek: Laptop-jaki i czym sie kierować?  (Przeczytany 14935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: Laptop-jaki i czym sie kierować?
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Mar 2010, 13:00:07 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a jakie systemy opreacyjne macie na tych dwoch ? :>

D. ma XP, a ja mam Wiśtę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #76 dnia: 04 Mar 2010, 13:08:22 »
no to co porownujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakby byly te same to mozna porownywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Mar 2010, 13:10:47 »
No co Ty - XP mniej żre niż szalona Vista Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Muszę się jej pozbyć przy okazji - czas na siódemkę, stanowczo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 04 Mar 2010, 13:16:21 »
siodemka rzadzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj xp lubil sie zapychac po pewnym czasie uzytkowania - sam z siebie nabieral smieci nie wiadomo skad i trzymal tez nie wiadomo gdzie, nie pomagaly czyszczenia, ani odinstalowywanie programow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takze tutaj nie demonizowalabym - vista laduje sie cholernie dlugo, ale po zaladowaniu o ile kojarze to daje rade Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poradz mezu, zeby sie reinstalnal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi pomoglo kiedys 2 razu juz na xpku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Mar 2010, 13:22:06 »
ech tez bym chciala siodemke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #80 dnia: 04 Mar 2010, 13:25:47 »
no to jaki problem ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do poniedzialku byla darmowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz mi sie resetuje co 2h Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale chyba wydam te 470 zl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech raz maja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #81 dnia: 04 Mar 2010, 13:29:21 »
no mysle nad kupnem, ale mi kasy szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na razie vista obleci, no chyba ze promocje jakos znajde

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 04 Mar 2010, 13:31:42 »
magoo no to trzeba bylo sobie zainstalowac rok temu - mialabys rok za darmo i docenila na zywym ogranizmie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #83 dnia: 04 Mar 2010, 13:34:06 »
magoo no to trzeba bylo sobie zainstalowac rok temu - mialabys rok za darmo i docenila na zywym ogranizmie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kochana rok temu to ja mialam nowiutenka viste, po co mialam ja psuc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Mar 2010, 13:34:20 wysłana przez magoo »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #84 dnia: 04 Mar 2010, 13:37:30 »
A mnie po lekturze Millennium nęci iBook Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Gdyby nie to, że jestem z przekonania antyapplowa, to bym się chyba skusiła za jakiś czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #85 dnia: 04 Mar 2010, 13:47:30 »
magoo vista ssie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byla zepsuta od samego poczatku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #86 dnia: 04 Mar 2010, 15:39:14 »
Zamówiony (chyba, bo dell ma jakiś kosmiczny system zamówienia na stronie i tak naprawdę czekam jeszcze na potwierdzenie mailem).

Polewam wszystkim radzącym. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

dragonfly

« Odpowiedź #87 dnia: 30 Kwi 2011, 18:27:08 »
laski, jak jeszcze ktores sie chce rozwodzic nad laptokiem.... chcem ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Da rade?

HP G62-b50SA 15.6"
Processor    Intel® Core™ i3-350M
Operating System  - Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit
RAM    4GB DDR3 RAM
Graphics card  -   Integrated Intel® HD Graphics
Up to 1696MB total shared graphics memory
Screen size - 15.6"
Hard drive    500GB

i to jest za (atrakcyjna chyba?) cene £350/1500 PLN .....

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #88 dnia: 30 Kwi 2011, 18:38:32 »
dragonfly no to moj maz mowi, ze prawie taki jak moj dell, moj kosztowal 2900 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no tylko moj ma lepsza matryce, bo chlop sie mi uparl, ze 1366x768 resolution to za malo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja bym nie byla taka wymagajaca, gdybym i tak w koszty nie wsadzala tego zakupu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #89 dnia: 30 Kwi 2011, 18:46:43 »
zwierzu a jakiego masz della? bo M ma u nich znizke wiec moze by mi wyszlo podobnie... albo chociaz troche podobnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #90 dnia: 30 Kwi 2011, 19:30:13 »
mam studio cos tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  czekaj, odwroce goscia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze pisza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj studio 1558 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj eee - to on ma taka sama rozdzielczosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cos mnie ten chlop oszukal, ale i tak kocham swojego lapcia, bo ma piekny wyswietlacz lustrzany i sie swieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w HP ponoc minusem jest jakas dziwna klawiatura, do ktorej sie trzeba przyzwyczajac, ale to tylko slyszalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dell ma normalna niska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #91 dnia: 30 Kwi 2011, 19:48:56 »
Tak, w HP klawiatura jest dziwna. Moja sis ma hapeka i dziwnie mi się na nim pisze.

konwalia

« Odpowiedź #92 dnia: 30 Kwi 2011, 20:21:40 »
dragon tam masz zintegrowaną kartę graficzną(intela) jak nie będziesz odpalać skomplikowanych gier to da radę
ja niby nie gram, a przezornie brałam zewnętrzną grafikę nvida

Dodany tekst: 30 Kwi 2011, 20:22:03
ale przy tej cenie bym brała
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 20:22:03 wysłana przez konwalia »

dragonfly

« Odpowiedź #93 dnia: 30 Kwi 2011, 20:26:19 »
konwalia nie, grac nie bede - musze miec cos swojego bo moje programy z kursu nie odpalaja z Mac'a (tzn. musialabym miec parallel'e czy jak to tam sie nazywa). Zreszta potrzebny jest nam drugi laptop.

Dodany tekst: 30 Kwi 2011, 20:26:28
a, i polewam wszystkim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 20:26:28 wysłana przez dragonfly »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #94 dnia: 30 Kwi 2011, 20:48:03 »
idz se pomacaj klawiature - jesli Ci spasi to kupuj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #95 dnia: 19 Cze 2011, 23:50:36 »
Odświeżam, z prośbą o opinie i rady... na kompach znam się jak wilk na gwiazdach...  Nasz stacjonarny staruszek ledwo dyszy, mamy okazję kupić na raty, za połowę najniższej ceny rynkowej mało używany Lenovo ideapad Y550 - jeszcze na gwarancji, roczny. Gierkowania nie przewiduję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sprzęt ma być przeglądarką internetową i sprawnym magazynem kolejnych wykładów i artykułów- będzie ok??

Aha, da się na takim sprzęcie wgrać Word 2003?? z nowszych za chiny nie potrafię korzystać, szlag mnie trafia...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

rudasekawf

« Odpowiedź #96 dnia: 02 Kwi 2012, 18:32:09 »
Kupowałyście może któraś ostatnio netbooka? potrzebuję, bo noszenie normalnego laptopa cały dzień, do pracy i na uczelnię jest niezwykle niekomfortowe. Coś małego do torebki, chciałam wydać max 1000-1200 zł.

konwalia

« Odpowiedź #97 dnia: 02 Kwi 2012, 18:35:11 »
rudasek może nie ostatnio, ale koło listopada moja sis kupowała różowe vaio tylko trochę droższy
super jest, moge polecić, śmiga i leciutki

rudasekawf

« Odpowiedź #98 dnia: 02 Kwi 2012, 18:43:13 »
tylko trochę droższy
tzn? może warto dołożyć na coś porządniejszego

konwalia

« Odpowiedź #99 dnia: 02 Kwi 2012, 19:51:16 »
taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale kosztował mniej(1700) i był bez tej kamery