sloikowe mamy - meldowac sie ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 25 Maj 2009, 17:04:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#75
moja tesciowa juz przebiera nozkami ze ma swoje marcheweczki z dzialeczki- boze bedzie mi zwozic tonami a ja bede musialo to ucierac ..............  :padam: :padam: :padam:mala zje 2 lyzeczki a reszte pójdzie do kosza

abkasia

Cytat: maraxela w 27 Maj 2009, 11:59:41
moja tesciowa juz przebiera nozkami ze ma swoje marcheweczki z dzialeczki- boze bedzie mi zwozic tonami a ja bede musialo to ucierac ..............  :padam: :padam: :padam:mala zje 2 lyzeczki a reszte pójdzie do kosza
zlozylas swojej kochanej tesciowej zyczenia z okazji dnia matki??? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

effik

Cytat: abkasia w 27 Maj 2009, 12:06:55
zlozylas swojej kochanej tesciowej zyczenia z okazji dnia matki??? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:D :D

marax

no wlasnie nie -jakos tak dopiero moja mama dzisiaj mi uswiadomila ze tesciowa to tez matka i powinnam zlozyc ............. powinnam ?

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Myslac logicznie, skoro te jedzenie farbuje ubrania tak, ze ciezko je wyprac, to jakim cudem wybiela dywan ??

marax

Cytat: foszek w 27 Maj 2009, 12:14:18
Myslac logicznie, skoro te jedzenie farbuje ubrania tak, ze ciezko je wyprac, to jakim cudem wybiela dywan ??
oj przestan glupoty komus sie nudzi i wymysla

abkasia

ja wierza, ze to jedzenie sloiczkowe jest jednak dobrej jakosci.. jak pisala marax to jest jednak sliski dzial.. watpie czy oni sobie moga pozwolic na jakies niedopatrzenia czy oszustwa....

zwierzatko_mojej_mamy

no kurde - przeciez w pierwszym poscie napisalam, ze co jak co, ale te sloiki to maja testy lepsze niz nasze samochody ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Maj 2009, 12:35:54
no kurde - przeciez w pierwszym poscie napisalam, ze co jak co, ale te sloiki to maja testy lepsze niz nasze samochody ;)
widzisz 2 w 1 zarcie i wybielacz lol ll

aniak1211

#85

Cytat: maraxela w 27 Maj 2009, 11:32:52
ja nie wierze w zla jakosc jedzenia w sloiczkach.Te firmy wydaja na pewno bardzo duze pieniadze aby zachowac najwyzsze standardy produkcji.To jest dosc "sliska" branza bo matki za zdrowie dzieci to sa gotowe zabic. Dlatego one kosztuje ile kosztuja bo napewno produkty kupowane sa od sprawdzonych producentow ktorzy sa dobrze pilnowani ,czy oby na pewno nie pryskaja nawozami warzyw. To sa wielkie firmy wystarczy jeden zatruty dzieciak a firma ma bardzo powazne problemy -moim zdaniem oni sobie na to pozwolic nie moga.A co do szkla w słoiczku ......... hmmm konkurencja nie spi wystarczy jeden pracownik za odpowiednie pieniadze od konkurencji wsypie troche szkla ,splesnialego jedzenia itp .Co do odbarwiania dywanow przez sloiczki no coz-moze ta pani ma tez jakies odbarwienia w mozgu ?
:bravo: :bravo: :bravo:
Dobrze piszesz,popieram w 100%

brawurka

szukałam tego wątku,ale nie znalazłam,znalazłam za to wypowiedź dziewczyny któa przez wakacje pracowała w gerberze,pisała,że zajrzała wkazdą dziure i wszystko jak najbardziej ok,wszystkie produkty sprawdzane itd

marax

przypuscmy ze szyjecie maskotki dla dzieci czy ktoras z was zaryzykowalaby kupno tanich nici made in china ?jezeli chodzi o dzieci to mysle ze zadna europejska duza firma nie pozwala sobie na polsrodki gra idzie o za duza stawke

foszek

maraxela, niestety zabawki nawet tych renomowanych firm sa produkowane w wiekszosci w chinach :(

marax

#89
wiem ze sa produkowane w chiach ale sadze ze chinczycy to tam tylko je skladaja a nad cala produkcja pewnie jest nadzor zewnetrzny .wiekszosc firm teraz tam produkuje ale kierownictwo maja ze swojego kraju.U nas w polsce tez jest to samo Koreanczycy sa szefami i zagladaja w kazda dziurę :)

zwierzatko_mojej_mamy

jezus mario jozef - przeciez wszystko jest produkowane w chinach ;) ja rozumiem nieufnosc i swoje racje, ale zaraz wyjdzie z tego teoria spiskowa, ze najlepszy byl krasnalek, ktorego babcia mi uszyla wlasnorecznie - ale pewnie futro z brody mial nieekologiczne i moglam od niego alergii nalapac albo cos....
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#91
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Maj 2009, 13:45:16
jezus mario jozef - przeciez wszystko jest produkowane w chinach ;) ja rozumiem nieufnosc i swoje racje, ale zaraz wyjdzie z tego teoria spiskowa, ze najlepszy byl krasnalek, ktorego babcia mi uszyla wlasnorecznie - ale pewnie futro z brody mial nieekologiczne i moglam od niego alergii nalapac albo cos....
no tak jest jak mowisz krasnal byl najlepszy i nie wywabial wzorow na dywanie :):):)

salsa

ale sie uśmiałam ;) Zwierzu jestes boska ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rubin04

No moja mama z babcią juz na ogódku wysiały jakies tam warzywka pod przyszłe karmienie mojego potomka..

A co do słoiczków - na pewno będę docelowo używać, zwłąszcza jak za rok na pierwszy rejs popłyniemy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: foszek w 27 Maj 2009, 13:37:29
maraxela, niestety zabawki nawet tych renomowanych firm sa produkowane w wiekszosci w chinach :(

I niestety wpadki zdarzaja sie nawet najlepszym...
A slyszalyscie o tym zatrutym mleku z Chin co w Europie tez bylo? Kolezanka byla przerazona bo wlasnie podaje swoim dzieciom te marke...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

My regularnie legalizujemy papiery sadowe w chinskim konsulacie, tak wiec na pewno kontrole pewne firmy maja :D

Moja tesciowa robi czasami diete, ktorej podstawa sa wlasnie sloiczki dla niemowlat :D

rubin04

Cytat: nionczka w 27 Maj 2009, 15:47:57
I niestety wpadki zdarzaja sie nawet najlepszym...
A slyszalyscie o tym zatrutym mleku z Chin co w Europie tez bylo? Kolezanka byla przerazona bo wlasnie podaje swoim dzieciom te marke...

To chyba NESTLE było? Niby znana firma, z wysokimi standardami, a jednak..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Nie, nie Nestlé, ale tez cos z tych duzych.
Bo kontrole nie obejmuja calosci produkcji tylko wybrane probki. Zawsze mozna cos przeoczyc...

Nie znaczy to, ze jestem calkowiecie przeciwko sloiczkom, produktom made in China, etc. A nie jestem wcale z tych co wierza w te durne majle, ktore kraza w necie od lat opowiadajac bzdury nt. duzych koncernów. Ale odrobina podejrzliwosci i zdrowego rozsadku nie zaszkodzi...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#98
idealem jest nasz Bog stworca najwyzszy niestety produkcja sloiczkow sie jeszcze nie zajal :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl