Autor Wątek: fotelik samochodowy 9-18kg czy 9-36kg ?  (Przeczytany 69102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Odp: fotelik samochodowy 9-18kg czy 9-36kg ?
« Odpowiedź #100 dnia: 24 Sty 2010, 20:37:15 »
dragonfly
patrzyłam na ten axiss - nasz ma ta przewage, ze mozna go tylem zamontowac. michał jechał w nim na mazury jak krol Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #101 dnia: 24 Sty 2010, 20:39:30 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dragonfly
patrzyłam na ten axiss - nasz ma ta przewage, ze mozna go tylem zamontowac. michał jechał w nim na mazury jak krol Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wlasnie, dobrze by bylo, zeby mlode jezdzilo tylem jak najdluzej.... co mi sie podoba w axiss, to ze jak wkladasz dzieciora to sobie ustawiasz fotelik do siebie (od sie przekreca o 90 st. w kazda strone)

Lwica

« Odpowiedź #102 dnia: 24 Sty 2010, 21:22:38 »
My tez mamy taki w którym można tyłem długo.
Bardzo zadowolona jestem!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 24 Sty 2010, 21:22:38 »

Kasia

« Odpowiedź #103 dnia: 25 Sty 2010, 08:17:46 »
Temat fotelika rozkminiałam jak Michał zaczął się ledwo co miescić w maxi ciso

pytałam się w dwóch sklepach i w dwóch otrzymałam podobną odpowiedź

najbezpieczniejsze foteliki to te dla najmniejszych maluchów, tutaj rządzi maxi cosi, podobno najbezpieczniejszy

Usłyszałam też aby jak najdłużej wozić w typ pierwszym maxi cosi, nawet jak dziecku ciasno to i tak najlepiej przetrzymać jak najdłużej
sygnałem do zmiany fotelika jest dopiero wystajaca głowka

Obaj doradcy powiedzieli również aby odpuscić sobie fotrelik maxi cosi tobi bo on jest malutki i na krótko starcza, że cząsto roczne dziecko się w niego nie mieści Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Maxi cosi priori jest większe ale przy założeniu że przesiada się na niego roczne juz dziecko też może być na krótki okres czasu.

W obu sklepach doradzono mi na drugi fotelik Recaro, niedrogi, solidny i duży przez co starcza na dłużej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety nie montuje sie go tylko przodem do kierunku jazdy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale przy założeniu że uda nam sie wytrzymać rok w tym pierwszym maxi cosi nie musi być to aż takim problemem aczkolwiek obydwaj zaznaczyli że jazda tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejsza.

Na razie dajemy rade z maxi cosi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zobaczymy na jak długo, bo w kurtce to straszna ciasnota i Michał się denerwuje
Mam nadzieję że szybko zrobi sie cieplej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #104 dnia: 25 Sty 2010, 11:38:45 »
Maxi cosi priori jest większe ale przy założeniu że przesiada się na niego roczne juz dziecko też może być na krótki okres czasu.

My mamy maxi cosi priori,
Dominika przesiadla sie jeszcze przed roczkiem,
jest wysoki-mala wszystko widzi jak jedzie,
zdjelismy tez zaglowek z przedniego fotela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
rozklada sie co dla mnie jest bardzo wygodne,jak dziecko usnie to glowka nie lata na wszystkie strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Czy jest maly to ciezko mi powiedziec,
Dominika ma 19 miesiecy i spokojnie miesci sie w plaszczylu,zobaczymy co bedzie za rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 25 Sty 2010, 11:38:45 »

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #105 dnia: 13 Lut 2010, 23:00:37 »
my po 11 m-cach z maxi cosi kupilismy w koncu RECARO young expert
ma duze siedzisko  w porownaniu do innych fotelikow
nie podoba mi sie to, ze jest bardzo zabudowany zaglowek ale to podobno ze wzgl. na bezpieczenstwo
tapicerka rewelacyjna - na 100% bede mogla potwierdzic latem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gdy dziecko bardziej sie poci
minusem jest jego waga - dobrze, ze rzadko przenosimy go z jednego sam. do drugiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mozna go lekko odchylic jak dziecko zasnie ale jest to male odchylenie, jak we wszystkich fotelikach
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

fasolka1980

« Odpowiedź #106 dnia: 13 Lut 2010, 23:31:38 »
gios, a mozna montowac go tylem do kierunku jazdy?

Kasia

« Odpowiedź #107 dnia: 14 Lut 2010, 10:23:22 »
my po 11 m-cach z maxi cosi kupilismy w koncu RECARO young expert

my na razie tez obstawiamy recaro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Lut 2010, 10:23:33

nie, tylko przodem
« Ostatnia zmiana: 14 Lut 2010, 10:23:33 wysłana przez Kasia »

mobka

« Odpowiedź #108 dnia: 14 Lut 2010, 11:13:32 »
Warszawianki, wy nie wymieniajcie za szybko tych fotelikow, bo moze ja bede chciala odkupic te wasze pierwsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Takze wstrzymajcie sie jeszcze troche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #109 dnia: 14 Lut 2010, 11:15:54 »
mobka ja jeszcze nie wymieniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale rekonesans juz robiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #110 dnia: 14 Lut 2010, 11:18:19 »
my już wymieniliśmy
i baaaardzo zadowolona jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #111 dnia: 14 Lut 2010, 11:20:50 »
my pewnie do roku dociagniemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj aby sie tylko cieplo zrobilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jednak maxi cosi cabrio fix to dobry wybór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szkoda że nastepnych modeli juz takich dobrych nie robia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #112 dnia: 14 Lut 2010, 11:24:03 »
Kasia
my fotelik dostaliśmy więc...
a później na 5 miesięcy to nie warto było kupować, zwłaszcza, że michał i tak tyłem teraz jeździ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #113 dnia: 14 Lut 2010, 11:25:52 »
nie no pewnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj darowanemu koniowi z zębiska sie nie zagląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a kupowanie kolejnego najmniejszego byłoby całkowicie bez sensu, tym bardziej że nawet nie wiadomo na ile by wystarczyłm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Lut 2010, 11:34:16 »
Ja ostatnio oglądałam foteliki. Recaro rzeczywiście jest większy niż maxi cosi priori (oba do 18kg),
ale z kolei w maxi cosi można zrobić lepszą pozycję półleżącą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  
I teraz już sama nie wiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka ja myślę, że będę wymieniać za jakieś 2 miesiące i ten swój na pewno będę chciała sprzedać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Lut 2010, 11:34:43 wysłana przez Angelos »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Lut 2010, 11:34:16 »

mobka

« Odpowiedź #115 dnia: 14 Lut 2010, 11:36:03 »
No to pamietajcie o mnie dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najchetniej bym Maxi Cosi citi przygarnela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #116 dnia: 14 Lut 2010, 11:38:32 »
mobka ja mam cabrio fix Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Citi nowe masz dużo tańsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #117 dnia: 14 Lut 2010, 11:52:14 »
Dlatego chcialabym uzywanego citi - jeszcze tanszy by byl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #118 dnia: 14 Lut 2010, 21:04:21 »
Ja ostatnio oglądałam foteliki. Recaro rzeczywiście jest większy niż maxi cosi priori (oba do 18kg),
ale z kolei w maxi cosi można zrobić lepszą pozycję półleżącą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  

u nas decydujacym czynnikiem byla tapicerka
zalezalo mi na tym, zeby dziecko sie az tak nie pocilo i ta wydaje mi sie najlepsza
mamy taki

nie, nie da sie

Angie

« Odpowiedź #119 dnia: 14 Lut 2010, 21:58:15 »
gioseppec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lena duzo spi w samochodzie, więc mi zależy żeby na dłuższych trasach nie spała na siedząco.
Ale nie chciałabym też, żeby szybko wyrosla z fotelika, a ten racaro wydaje się na dłużej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Muszę to jeszcze przemyśleć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #120 dnia: 15 Lut 2010, 08:15:42 »
nam jeszcze daleko do drugiego fotelika, ale mogę się założyć, że będziemy mieli recaro - mój mąż jest ogromnym fanem rajdów samochodowych, a recaro robi też sportowe fotele samochodowe. ma fotele recaro w swoim starym escorcie, więc pewnie i fotelik dla Małego taki będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #121 dnia: 15 Lut 2010, 10:19:50 »
znalazłam jakieś testy fotelików więc wklejam

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #122 dnia: 15 Lut 2010, 11:38:13 »
gioseppec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lena duzo spi w samochodzie, więc mi zależy żeby na dłuższych trasach nie spała na siedząco.
Ale nie chciałabym też, żeby szybko wyrosla z fotelika, a ten racaro wydaje się na dłużej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Muszę to jeszcze przemyśleć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zazdroszcze
Wiktor wogole nie chce spac w foteliku
dluzsze trasy to koszmar
pozostaje wstrzelanie sie w drzemke albo trasa noca
zreszta w domu tez gdybym go nie polozyla do spania to pewnie by sie nie zorientowal ze czas najwyzszy pojsc spac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 11:39:10 wysłana przez gioseppe »

Angie

« Odpowiedź #123 dnia: 15 Lut 2010, 11:48:47 »
gios to fakt, że u nas samochód wciąż działa usypiająco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dlatego taka siedząca pozycja może być męcząca.
Ale Lena w ogóle dużo śpi i specjalnie jej przymuszać nie trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pon 15 lut 2010 11:50:13 GMT-1[/time]
Oglądam te foteliki z testów i podoba mi się ten chicco  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Lut 2010, 11:50:25 wysłana przez Angelos »

zuzia

« Odpowiedź #124 dnia: 15 Lut 2010, 11:55:25 »
Oglądam te foteliki z testów i podoba mi się ten chicco
który chicco?