Autor Wątek: aparat fotograficzny - jaki?  (Przeczytany 62555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: aparat fotograficzny - jaki?
« Odpowiedź #375 dnia: 11 Sie 2010, 12:58:24 »
a ja pisałam w końcu, jaki wtedy kupiłam?

Canon Powershot, megawypasioną małpkę, i jestem przeszczęśliwa. wszędzie mi się mieści i ma ładny kolor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zdjęć dalej nie umiem robić, jedynie dokumentację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moje przynależności potrafią i całkiem ładne zdjęcia im  wychodzą, z czego wnoszę, że większy kawałek sukcesu jednak leży w ludziu trzymającym aparat. niż w aparacie. przynajmniej u mnie.

a gdzie jest noki w ogóle? ona się znała na aparatach i by pewnie coś mądrego doradziła.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

Kasia

« Odpowiedź #376 dnia: 08 Wrz 2011, 21:00:52 »
słuchajcie ktos mnie poprosił w pomoc w wyborze aparatu, zwykłej małpeczki, małej

tylko ta małpka musi miec taki ruchomy ekran lcd (tak jak w kamerach)

przychodza wam jakieś aparaty do głowy?

ma byz tani Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie jakiś super wynalazek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

elve

« Odpowiedź #377 dnia: 05 Maj 2012, 18:31:17 »
Szukam kompaktu do pstrykania
Myślałam o czymś takim:
albo z tanich
Sama nie wiem.....

aniak1211

« Odpowiedź #378 dnia: 05 Maj 2012, 18:44:08 »
Ja mam taki
Dla mnie wystarczajacy,ladne,czyste zdjecia,w sam raz do torebki:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wrobelek0403

« Odpowiedź #379 dnia: 05 Maj 2012, 19:00:26 »
elvelve bierz nikona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj matko, alez ja jestem stronnicza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

feeling.good

« Odpowiedź #380 dnia: 05 Maj 2012, 22:01:23 »
a ja się kurcze zastanawiam co się stało z moim aparatem. Nie widzi karty CF. Mam nadzieję, że to tylko uszkodzona karta

elve

« Odpowiedź #381 dnia: 05 Maj 2012, 22:06:07 »
no to do zestawienia doszły jeszcze te dwa:

konwalia

« Odpowiedź #382 dnia: 06 Maj 2012, 08:18:05 »
elve ja mam podobnego nikona serii s. zdjęcia są ok

ishka82

« Odpowiedź #383 dnia: 06 Maj 2012, 18:12:03 »
mój nowy, dość spontaniczny nabytek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam nadzieję, ze będę z niego zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2012, 12:30:27 wysłana przez ishka82 »
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #384 dnia: 10 Maj 2012, 08:28:40 »
ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w kolorze wiosennego robaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #385 dnia: 10 Maj 2012, 10:35:38 »
ishka82, piękny ma kolor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #386 dnia: 10 Maj 2012, 10:40:19 »
super ten nabytek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez mam soniaka cubershota ale nie w takim fajnym kolorze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #387 dnia: 15 Sie 2012, 23:40:18 »
mam pytanie do naszych strefowych fotografek: czy zakup filtra polaryzacyjnego do aparatu cyfrowego to dobry pomysl?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #388 dnia: 16 Sie 2012, 00:11:47 »
dlaczego nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam na stale UV zalozony jako ochrona, a tu mozesz poczytac i zobaczyc ladnie o polaryzacyjnym:

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Kasia

« Odpowiedź #389 dnia: 16 Sie 2012, 09:24:40 »
ja tez mam filtr polaryzacyjny na stałę na obiektyw załozony
oprócz swoich funkcji chroni mi również obiektyw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #390 dnia: 16 Sie 2012, 10:43:30 »
mam pytanie do naszych strefowych fotografek: czy zakup filtra polaryzacyjnego do aparatu cyfrowego to dobry pomysl?
dobry.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

jusia

« Odpowiedź #391 dnia: 16 Sie 2012, 21:29:52 »
no to kupie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #392 dnia: 25 Sie 2012, 10:34:08 »
jusia polar dobra rzecz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja kupiłam własnie cyfrówke, choc nie lustrzanke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o taką: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj troche bardziej zaawansowana, robi tez zdjecia w rawach i ma bardzo jasny jak na zwyklą cyfrówkę obiektyw. 

teraz sa w promocyjnych cenach, bo za miesiac Samsung ma wypuscic jego nastepce.

rudasekawf

« Odpowiedź #393 dnia: 09 Paź 2013, 10:38:49 »
Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś aparatu. Nigdy nie był mi potrzebny, więc nie mam pojęcia w temacie. Wiem, że nie chciałabym wydać fortuny, a zdjęcia robić dobrej jakości. Na pewno nie musi mieć miliona opcji, bo używać pewnie i tak nie będę. Możecie polecić coś, co robi dobre zdjęcia (robione przez laika)?

wrobelek0403

« Odpowiedź #394 dnia: 09 Paź 2013, 15:53:44 »
ja bym podpowiedziała swietny model, ale niestety juz go nie sprzedają. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #395 dnia: 09 Paź 2013, 16:02:19 »
ja bym podpowiedziała swietny model, ale niestety juz go nie sprzedają. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a w ofertach jakich firm się rozglądać najbezpieczniej?

niewiemjaka

« Odpowiedź #396 dnia: 09 Paź 2013, 16:04:18 »
rudasek to pewnie kwestia budzetu i wymagan, mialam zwykla malpke sony cybershota i bylam zadowlona, filmiki robil, przyjazny, w kieszeni sie miesci, potem kupilismy Nikona D5000 i robi oczywiscie lepsze zdjecia, jako jeden z niewielu ma mozliwosc nagrywania filmow, jestm bardzo zadowolona, małpka odeszla w bok, ale od czasu do czasu wpadnie w rece, bo jednak Nikon swoje waży
ale jednoczesnie majac cos lepszego chce sie jeszcze coś lepszego, obiektyw lepszy, zblizac bardziej itd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaz na opcje nie mam czasu, a chetnie bym sie pobawila, to jednak głównie robie auto
wiec ju noł.. zalezy od Twych wymagan i co bedzie za kilka lat, czy nie przyjdzie Ci ochota nap na coś lepszego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #397 dnia: 09 Paź 2013, 16:15:44 »
Ja mam taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do zwykłych amatorskich zdjęć niczego więcej, według mnie, nie potrzeba.

Kasia

« Odpowiedź #398 dnia: 09 Paź 2013, 16:18:33 »
Ja przy zakupie zwykłej małpki zastanowiłabym sie czy nie warto zmienić telefon na taki robiący dobre zdjęcia, czy to nie wygodniejsze rozwiazanie.
Bo lustrzanka to już inna para kaloszy.

rudasekawf

« Odpowiedź #399 dnia: 09 Paź 2013, 17:24:55 »
Ja przy zakupie zwykłej małpki zastanowiłabym sie czy nie warto zmienić telefon na taki robiący dobre zdjęcia
T. ma samsung galaxy s3 tam aparat jest nawet spoko, ja mam samsunga galaxy s advance i tutaj zdjęcia są nie do końca zadowalające Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Obawiam się jednak, że na lustrzankę nie będzie nas stać. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Paź 2013, 17:25:12 wysłana przez rudasekawf »