Autor Wątek: aparat fotograficzny - jaki?  (Przeczytany 39462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: aparat fotograficzny - jaki?
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Maj 2009, 16:48:57 »
true true - ja mam raptem miesiac mojego i juz mi brakuje obiektywu i juz nie lubie tego kitowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Maj 2009, 16:49:10 »
kurdę bo małpki sony robiły duuuuuuuuuuuzo gorsze zdjecia niż np. nasz casio

i tak się zastanawiam czy to sony nie jest zbyt rozleklamowane
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Maj 2009, 16:52:25 »
true true - ja mam raptem miesiac mojego i juz mi brakuje obiektywu i juz nie lubie tego kitowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my mamy suuuper obiektyw, nikkor 50mm 1;1.4 G
jest swietny, robi piekne portrety.. super jest...
nastepny zakup to bedzie lampa blyskowa...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Maj 2009, 16:53:03 »
Kasia no z moich badan wychodzi, ze nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sony w tym roku pobil wiele marek, jesli chodzi o kompakty to ponoc genialna jest seria W, a ta alpha tez na szczytach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Maj 2009, 16:53:45 »

kasia bo lustrzanka, trzeba umiec robic zdj... trzeba miec dobre obiektywy, jesli sie chce robic zdj w opcji auto  z lampa, to nie mam sensu kupowac lustrzanki... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Maj 2009, 16:53:45 »

mayagaramond

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Maj 2009, 16:54:58 »

nie da sie generlanie odpowiedziec na pytanie co jest lepsze. A co jest lepsze Mercedes czy BMW a moze Audi? Zalezy czego oczekujesz od aparatu. I jak juz wiesz, to czytasz testy i wybierasz.

To samo z objektywami, przy czym na potrzeby prawatne nie ma sensu kupowac 5 obiektywow, przeciez i tak nie wyjdziesz z domu z 5 obiektywami i np. stywem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2009, 16:56:44 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 25 Maj 2009, 16:55:18 »
abkasia oj to zazdroszcze - moj wlasnie mi za ciemno robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez bym chciala jasniejszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #32 dnia: 25 Maj 2009, 16:55:35 »
Kasia ida leb w leb Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ci co lubia sony powiedza, ze sony alpha, ci co nikona, ze nikon seria D, ale na wszystkich forach, ktore zwiedzilam te dwa w tej cenie sa zawsze na 2 pierwszych miejscach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 25 Maj 2009, 15:48:02
abkasia w nikonkach powyzej D60 stabilizacja jest w korpusie rowniez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moze, moze... ja tylko powtrzam co uslyszalam, ale oczywiscie exspertem w tej dziedzinie nei jestem...
ale wiem, ze soniki maja tansze obiektywy.
zwierzu, a jaki masz aparat?

inkageo

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Maj 2009, 16:56:16 »
My też chcemy lepszy obiektyw... Ale chociaż lampa była gratis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 25 Maj 2009, 16:56:43 »
abkasia ostatni bez stabilizacji w body - nikon D60 z kitowym obiektywem 18-55 VR - juz go nie chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy obiektywu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #35 dnia: 25 Maj 2009, 16:56:58 »
abkasia oj to zazdroszcze - moj wlasnie mi za ciemno robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez bym chciala jasniejszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to ten obiektyw jest super, jest wlasnei duzo jasniejszy...

inkageo

« Odpowiedź #36 dnia: 25 Maj 2009, 16:58:25 »
Zwierzu my mamy chyba ten sam i on mi się raczej jasny wydaje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Maj 2009, 17:00:56 »
inkageo w pelnym sloncu tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w mniej pelnym nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #38 dnia: 25 Maj 2009, 17:02:13 »
I tak właśnie kończy się kupowanie lustrzanki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Najpierw body z kitem, potem lepszy obiektyw, potem lampa, grip, statyw, znowu obiektyw i kurcze nie dość, że kupe kasy idzie i teszcze nosić to trzeba grr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Maj 2009, 17:03:52 »
abkasia ostatni bez stabilizacji w body - nikon D60 z kitowym obiektywem 18-55 VR - juz go nie chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy obiektywu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hmmmmmmm
bo my mamy Nikon D90 i on jest bez stabilizacji w body Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Maj 2009, 17:03:52 »

mayagaramond

« Odpowiedź #40 dnia: 25 Maj 2009, 17:04:02 »
I tak właśnie kończy się kupowanie lustrzanki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Najpierw body z kitem, potem lepszy obiektyw, potem lampa, grip, statyw, znowu obiektyw i kurcze nie dość, że kupe kasy idzie i teszcze nosić to trzeba grr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

haha, jak jedziemy naurlop to bagaz H. sklada sie glownie z aparatow (bo jedno body nie wystarczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) i objektywow.

abkasia

« Odpowiedź #41 dnia: 25 Maj 2009, 17:04:31 »
no bo tak wlansie jest... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #42 dnia: 25 Maj 2009, 17:05:20 »
ludzie kochane,

aparat muszę kupić. nie całkiem idiotenkamera i w ogóle nie profi. ale żeby ładne zdjęcia wychodziły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to co nabyć? chyba jakąś lustrzankę cyfrową? teraz mam cyfrowy canon i zepsuty, możliwe, że to tylko karta, ale nie lubimy się już i nawet mi się nie chce sprawdzać, co mu jest.

czym wy pstrykacie?

ja mialam maly cyfrowy nikon coolpix bardzo fajny i moim zdaniem calkiem fajne zdejcia robil (pierwsze miesiace z zycia Irene nim byly robione). Potem dostalam od meza cyfrowa lustrzanke tez Nikona i jestem bardzo zadowolona. Chociaz nie potrafie jej do konca uzywac bo mam tez lustrzanke canona analogowego, ale cyfrowy jednak troche sie rózni.
polecam obydwa.

Kasia

« Odpowiedź #43 dnia: 25 Maj 2009, 17:06:17 »

to może od razu kupić lepszy w jakiejśc promocji z drugim obiektywem gratis ?

ostatnio pan mam proponował jakiegoś canona chyba za niecałe 2tys właśnie z dwoma obiektywami ...

Dodany tekst: 25 Maj 2009, 17:07:09
kurde ja sie obawiam że kupimy nowy aparat ale z naszymi zdolnosciami bedziemy robić takie same zdjecia jak zwykłą małpą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2009, 17:07:09 wysłana przez Kasia »

abkasia

« Odpowiedź #44 dnia: 25 Maj 2009, 17:07:36 »

ostatnio pan mam proponował jakiegoś canona chyba za niecałe 2tys właśnie z dwoma obiektywami ...
kasia ten obiektyw o ktorym pisalam kosztuje prawie 1500 zl.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #45 dnia: 25 Maj 2009, 17:10:58 »

za 2000 body i dwa obiektywy? Cos tam sie nie zgadza.

H. powiedzial, zebyscie kupili jakies czasopismo fotograficzne i poczytali fachowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj testy/opinie.

Kasia

« Odpowiedź #46 dnia: 25 Maj 2009, 17:12:00 »
za 2000 body i dwa obiektywy? Cos tam sie nie zgadza.

H. powiedzial, zebyscie kupili jakies czasopismo fotograficzne i poczytali fachowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj testy/opinie.

dokładnie taka była promocja w saturnie
ale jaki to był model canona i jakie obiektywy to ja już niestety nie wiem - może jakis badziew

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #47 dnia: 25 Maj 2009, 17:12:06 »
abkasia no to ja nie wiem - spasowalam przy d90 od razu przy cenie, ale tak mi sie o uszy obilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moge sie mylic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem na pewno, ze D60 jest ostatnim, ktory nie ma silnika do autofocusa w body, i trzeba mi kupowac obiektywy z silnikiem w srodku, bo inne pracuja tylko w trybie manual, jesli bym kupila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 25 Maj 2009, 17:13:04
hihi - fajny opis w aukcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale cena obiektywu tez niezla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D

« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2009, 17:13:04 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Kasia

« Odpowiedź #48 dnia: 25 Maj 2009, 17:13:11 »
kasia ten obiektyw o ktorym pisalam kosztuje prawie 1500 zl.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o kurdę, jak tyle to kosztuje to ja może przy mojej małpie zostane a za pieniądze, za które mielismy kupić aparat kupie sobie jakąś błyskotkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #49 dnia: 25 Maj 2009, 17:13:29 »
Ba, ja nie wiem czy tak trzeba kupowac. Przy analogowej fotografii nauczylam sie uzywac glownie szerokokatnego obiektywu i ten z zoomem poszedl do kata. Statyw owszem, ale to taniocha jest. Tylko filtrów szkoda, ze mi do nowego stare nie pasuja...
Ale juz postanowilam, ze nie bede niczego do aparatu dokupowac bo sprzetów w domu za duzo. Mam nowy aparat do robienia zdjec dziecku i koniec kropka.
Zdjec z lampa raczej unikam bo nie lubie. Juz wole takie niedoswietlone, ale naturalne... zreszta ja po zmroku spie a nie zdjecia robie...

Dodany tekst: 25 Maj 2009, 17:14:11
Zreszta filtry do cyefrowej fotografii juz nie sa tak potrzebne bo fotoszop jest!
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2009, 17:14:11 wysłana przez nionczka »