Nocleg Mazury 26-28/06/2009

Zaczęty przez mobka, 23 Maj 2009, 14:59:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Dziewczyny, zachcialo nam sie na samochodowe mistrzostwa swiata WRC wybrac, ale oczywiscie wszystko spoczelo na mojej glowie - znaelzienie noclegu tez - juz miesiac temu nie moglam nic znalezc, ale moze wy mi pomozecie - szukam czegos w blizszych lub dalszych (nawet do 60km) okolicach Mikolajek.

Za wszelkie namiary bede wdzieczna :)

calla

mobka zamiast na zlot strefowy, to Ty sie wybierasz na jakis samochodowy.
Oj nieladnie, nieladnie ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka

Najpierw zapadla decyzje, ze jedziemy na Mazury a pozniej bylo info o zlocie. A mezowi obiecalam juz rok temu jak tylko sie dowiedzial, ze w Polsce beda jezdzic ;)

No ja sama tez z checia pojade Loeba obejrzec :D

zuzia

mobka
poszukaj w malych miejscowosciach.
moze Reszel?
tam gdzie my jezdzimy to troche dalej niz 60 km od Mikolajek :)

ze_nitka

#4
Mobka, poszukajcie w gazecie wyborczej w dodatku turystyka.
Ludzie teraz zawsze najpierw lecą do internetu, dlatego wszystko już pozajmowane.
A w gazecie ogłaszają się Ci którzy mają jeszcze wolne miejsca, albo Ci którzy są mniej postępowi ;)

mobka

ze_nitka dobrze prawisz - tylko, ze w gazecie nigdy nie wiesz na co trafisz i jaki bedzie stan pokoi, ale sprobowac warto - lepsze to niz nie pojechac lub pojechac i spac w samochodzie ;)

A  nie wiesz, w ktory dzien ten dodatek wychodzi?

zuzia

mobka
mozesz jeszcze sprobowac znalesc w mikolajkach i tych gminach osciennych informacje turystyczne - tam tez sa czesto ogloszenia, ktorych nie ma w necie. przynajmniej kiedys byly.

ze_nitka

Mobka, w każdą środę. Ale wydaje mi się że codziennie też wśród ogłoszeń są kwatery.

My kiedyś tak znaleźliśmy tanią kwaterę w Szklarskiej Porębie na tydzień przed wyjazdem. Bałam się że będzie lipny standard, więc wpisałam w googla numer telefonu i kwatera się znalazła w necie ;) standard był dobry.

Zawsze możesz zapytać czy jest łazienka czy dawno odnawiane pokoje, to da pogląd na standard.


mobka

ze_nitka i zuzia polalam za dobre rady :)

ze_nitka

Mobka, odlewam i mam nadzieję że uda Ci się coś znależć.

calla

mobka no ja w sumie na mazurach nocowalam kiedys w Idzbarku (kolo Ostrody). To bylo takie gospodarstwo agroturystyczne.
Polecic moge, choc nie wiem jak tam jest z 1-2 noclegami. No i do Mikolajek jest okolo 100km, wiec po polskich drogach by mi sie nie chcialo jechac taki kawalek.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

jusia

mobka my bylismy w Mikołajkach, fajna kwatera, jak maz wroci to postaram sie odtworzyc adres, no ale ze na zlot nie jedziesz nieladnie, nieladnie  :hmm: :hmm:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rubin04

#12
Mobka, jakiego standardu oczekujesz?

Tujest kwatera w Mikołajkach - ludzie sympatyczni (przynajmnej kiedys byli ;) ), dom z ogrodem, mają kilka pokoi z tego co pamietam:
p.Jagłowscy tel. 87/421 65 18

Dodany tekst: 26 Maj 2009, 11:15:06

To jest ul. Okręzna chyba, blisko plazy miejskiej, choc to chyba mniej ważne dla Was :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

rubin04 zadzwonie :) W tym momencie standard mi juz obojetny, byle jakas lazienka byla i dach nad glowa ;)