Autor Wątek: ASPERA4290  (Przeczytany 7056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KASIA1983

ASPERA4290
« dnia: 16 Maj 2009, 13:28:22 »
Witam was :)jestem tu nowa wesele mam 08.08.09.
chciałabym was prosić o poradę w sprawie fryzury i bukietu do wyżej wymienionej sukni,bardzo proszę

zosia2007

Odp: ASPERA4290
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2009, 14:21:17 »
troche slabo widac ta suknie

a wogole to moze napiszesz jaka fryzure chcialabys miec, jakie kwaty ci sie podobaja, no i najwazniejsze jak wygladsz

magdarynka

« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2009, 14:48:41 »
Lepiej widac tu
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2009, 17:44:51 »
No suknia bogata... potrzebujemy więcej danych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Maj 2009, 17:59:24 »
suknia piekna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko chyba trzeba przeniesc watek do ogolnych stylizacji? co na to zwierz?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2009, 18:02:29 »
suknia piekna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko chyba trzeba przeniesc watek do ogolnych stylizacji? co na to zwierz?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chyba tak... ale ja go już w drugim miejscu widzę, tam nie ma?

tachogti

« Odpowiedź #6 dnia: 16 Maj 2009, 18:05:36 »
nima Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maj 2009, 18:11:01 »
nima Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a jak nima, to nima. masz piwo, a co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj każda okazja jest dobra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maj 2009, 18:13:18 »
ba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale tu robimy burdel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia kwiaty powinnas wg mnie dopasowac do koloru szarfy i pojsc raczej w prostote, bo kazda przesada zrobi z Ciebie "ksiezniczke" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co powiesz na niski kok gladki z ozdoba z krysztalkow jak na gorsecie?
no i olalabym welon chyba ze MUSISZ miec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2009, 22:06:44 wysłana przez tachogti »

effik

« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maj 2009, 18:15:15 »
a co tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mnie się też zdaje, że kwiaty jakieś takie różowe. Ale to zależy, bo moga być bladoróżowe dla blondynki na przykład albo takie z mocniejszymi akcentami dla brunetki.
No i biżuteria minimalna, bo na sukni dużo się dzieje. Coś kryształkowego, nawet niekoniecznie chyba wiszące. No i broń Boże loki, fale, skomplikowana fryzura.

KASIA1983

« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maj 2009, 21:41:09 »
hej.mam ciemiene włosy,ale nie czarne(czekoladowy brąz)taki mi ostatnio nakładała pani fryzjerka:)
wzrost niewielki 168,szczuplutka hihi..
welon raczej nie,bo mam dwie córeczki i to tak jakoś nie wypada.co o tym myślicie?w sumie welon mam gratis do tej sukienki taki długo 2 metrowy gładki,a fryzury myślałam o takich

tachogti

« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maj 2009, 22:10:01 »
KASIA co ma welon do dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skoro i tak chcesz slubowac w bialej sukni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ??? ale uwazam, ze zakryje on piekny tyl sukni, a tego byloby szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jesli przod fryzury nie ma loczkow, a koniecznie taka chcesz to mysle ze bedzie ok.. NIe wiem jaka masz buzie wiec troche ciezko ocenic. przy takiej fryzurze musialabys jednak miec b. delikatne kolczyki tylko na moje oko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale moze wyjsc troche "przeladowanie", wiec musisz uwazac. Kwiatki pierwsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2009, 22:11:45 wysłana przez tachogti »

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 16 Maj 2009, 22:19:03 »
jak zobaczyłam pierwsze zdjecie, myslałam, ze masz "moja" kiece  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale widze, teraz ze jedyne wspolne cechy to firma i szarfa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

te pierwszy bukiet IMO rewelacja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale co do fryzury, to dałabym jednak coś gładkiego, no i w sierpniu włosy na karku zaraz się spocą i całą fryzyre szlag trafi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  proponuje jednak upiecie.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

spory wybór jest tutaj:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

effik

« Odpowiedź #13 dnia: 17 Maj 2009, 11:14:45 »
ale fajny ten ostatni bukiet! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

KASIA1983

« Odpowiedź #14 dnia: 17 Maj 2009, 21:51:43 »
suknia nie będzię biała ;)a kwiaty jakoś niemam specjalnie ulubionych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj