SPA we Wroclawiu czynne w Boze Cialo :)

Zaczęty przez calineczka, 15 Maj 2009, 13:55:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calineczka

Czesc Dziewczyny,

ja mam dwa pytania.

Pierwsze, mozliwe ze calkiem idiotyczne: czy ktoras z Was moze przypadkiem wie o jakims SPA/gabinecie kosmetycznym, ktory bedzie czynny w Boze Cialo?:) My akurat bedziemy dzien po panienskim i dzien przed slubem i chcialybysmy w pare osob zrelaksowac sie w sympatycznym miejscu.
Zdaje sobie sprawe jak glupio wyglada to pytanie, ale w tym roku w Koszalinie udalo nam sie znalezc SPA otwarte 1szego Maja, takze moze we Wroclawiu tez sie uda?:)

drugie pytanie jest nastepujace:
czy moglybyscie polecic jakas manikiurzystke we Wroclawiu, najlepiej w okolicach Rynku? Tak mi akurat wypada, ze pomiedzy przymiarka a probnym makijazem bede sie platac w tej okolicy. Chodzi mi glownie o makijaz paznokcia (prawidlowy manicure bede miala zrobiony wczesniej) i nie o jakies wstrzasajaco kolorowe wzory tylko klasyczny 'french', ewentualnie z jakas delikatna ozdoba na palcach serdecznych.

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

rubin04

Co do Wrocławia to mogę polecić SPA przy basenie na Teatralnej - dużo fajnych zabiegów, piekne wnętrza - w prezencie na panieński byłam tam na zabiegu, i było super.

http://www.spa.wroc.pl/

Z paznokciami to juz nie pomogę....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calineczka

Dzieki serdeczne za podpowiedz.:) Nie wiem czy tak sie polewa... :beer: mam nadzieje, ze tak :) pozdrawiam

rubin04

Calineczka, a kiedy masz ślub?

ja na panieńskim miałam zabieg "lekkie stopy" by mi sie potem dobrze tańczyloc ;)
Zabioeg chyba trwał z godzinę, było super, zwłaszca że w trakcie zasnęłam bo dzień wczesniej juz zabalowałam... Polecam tak czy inaczej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calineczka

12ego czerwcu, juz calkiem niedlugo :)

ja wlasnie tez bede, mam nadzieje!, po imprezie, takze przyda sie na pewno. Zadzwonie do nich i srawdze, moze akurat bede miala szczescie i beda otwarci 11ego... dzieki za wskazowke