kolorowe wzorzyste rajstopy a cała reszta...

Zaczęty przez syrenka, 13 Maj 2009, 19:20:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Mam problem...
Już niedługo będę musiała codziennie występować w zestawie spódnica/rybaczki + rajstopy (Calzedonia)... taka praca.
Dzisiaj zakupiłam sobie czarne dopasowane rybaczki (żebym mogła więcej do nich dopasować.
Problem polega na tym, że nie mam pojęcia jakie buty kupić do tak wzorzystych rajstop. Czarne baleriny? Może czółenka na słupku?
Dopasujcie mi proszę jakieś zestawy żebym miała się czym inspirować zarówno w wersji z rybaczkami jak i spódnicą... może jakaś dżinsowa mini by się nadała?
Nigdy nie chodziłam w takich rajstopach i zupełnie nie mam wyrobionego w tym dobrego gustu.  :zly: A jeśli spódnica, to jaka góra?  :hmm:
Pomóżcie proszę.

zosia2007

co znaczy wzorzyste rajstopy?

delikatby wzor czy takie "idz na calosc" ;) :D

bagietka12

syrenka a jaka masz prace?? moze bedzie łatwiej wtedy wymyslac :)

Kasia


syrenka

#4
Cytat: Kasia w 13 Maj 2009, 22:19:24
chyba praca w Calzedonii :)
dokładnie tak.


Dodany tekst: 13 Maj 2009, 22:30:27

Cytat: zosia2007 w 13 Maj 2009, 21:04:34
co znaczy wzorzyste rajstopy?

delikatby wzor czy takie "idz na calosc" ;) :D
raczej "idź na całość" - dlatego mam z tym taki problem :(

zosia2007

bo ja bym zalozyla baleriny, bo obcas jakos mi tu nie pasuje

Kasia

czarne baleriny będą pasowac idealnie :)
no i będą bezpieczne do tych wszystkich kolorków :)

justynaaaa2

#7
syrenka moim zdaniem powinnaś mieć gładkie rzeczy typu rybaczki, spódnice (jeansowa krótka jak najbardziej :) ) wtedy każde rajstopy, nawet te najbardziej "odjechane" wzorzyste będą pasować :)
buty wybrałam baleriny, bo stać tyle godzin na obcasie może być ciężko, jeśli nie jesteś przyzwyczajona ;) poza tym tego typu sklepy raczej preferuja styl na luzie, więc baleriny są ok :)
a co do góry to poszłabym w jakieś bluzeczki t-shirtowe ale raczej obcisłe (takie koszulki) kilka kolorów i dobierałabym je w zależności od kolorów rajstop ;)
jeśli nie masz obiekcji co do krótkich szortów to też bym jakieś nabyła, np. szare, też pasują do wielu kolorów :)
tak żebyś nie była zbyt monotonna ;)

mayagaramond

Baleriny albo jakies "ciezsze" but na platformie. Zadne szpilki, bo bedzie latarniana stylizacja ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

bagietka12

mayagaramond zgadzam sie :)

albo baleriny albo jakies na platormie :)

golinda

Cytat: mayagaramond w 13 Maj 2009, 23:19:14
Baleriny albo jakies "ciezsze" but na platformie. Zadne szpilki, bo bedzie latarniana stylizacja ;)



a ja bym do tego założyła obcasy na platformie
jak ktoś ogląda Brzydulę, to tam Violetta w takich chodzi i zawsze ma do nich kolorowe (choć niewzorzyste) rajstopy

magdarynka

Cytat: golinda w 14 Maj 2009, 08:39:28
a ja bym do tego założyła obcasy na platformie
jak ktoś ogląda Brzydulę, to tam Violetta w takich chodzi i zawsze ma do nich kolorowe (choć niewzorzyste) rajstopy
Oj Golinda, nigdy bym Cie nie podejrzewala  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: magdarynka w 14 Maj 2009, 14:15:10
Oj Golinda, nigdy bym Cie nie podejrzewala  ;)

ja siebie też nie!!!
widać siedzenie w domu działa źle na mózgownicę ;)
ale to jedyny serial, jaki zdarza mi się oglądać (no i jeszcze "39,5")

gioseppe

apropo brzyduli - nie znosilam tego serialu ale uwielbiam wiolette i czasem ogladam :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

calla

Cytat: mayagaramond w 13 Maj 2009, 23:19:14
Baleriny albo jakies "ciezsze" but na platformie. Zadne szpilki, bo bedzie latarniana stylizacja ;)

Maya i Ty polecasz baleriny?? Moze jeszcze powiesz, ze biale? ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

golinda

Cytat: gioseppe w 15 Maj 2009, 21:29:17
apropo brzyduli - nie znosilam tego serialu ale uwielbiam wiolette i czasem ogladam :)

ja uwielbiam na Violettę (ona non stop powtarza, że przez "v" i dwa "t" lol) patrzeć, ma śliczną buzię i niesamowite nogi!
za to wyglądem uli jestem ciągle zażenowana :D

zwierzatko_mojej_mamy

mnie juz ta ula dobija - jak ona sie tak rozpaczliwie kochala w tym marku i on mial ja w dupie, to bylo ok, ale ona jest taka... straszna w ogole i te zenujace trzymania za lapke... no dajciez spokoj ;D poki romansow nie bylo, to bylo siwetne ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sonja

Mnie wkurza, że ona ciągle wygląda tak żałośnie! Średnio ogarnięta dziewczyna po 2 odcinkach by zobaczyła, że coś z nią nie tak i zmieniła styl... a tu,  szkoda gadać. No irytuje mnie i już (choć wiem, że taka jest konwencja tego serialu)

zwierzatko_mojej_mamy

sonja no o to to ! panna madra, wyksztalcona, z 2 kredytami na wlasna dzialanosc na niebotyczne kwoty, a nie potrafi pojac, ze sweterek i spodnica z koca to jednak nie to  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

a ja wreszcie odkryłam, dlaczego oglądam ten serial! bo tam jest biurowe życie, a mi go brak! wprawdzie u nas jest bardziej kolorowo i takich ul jest 95%, ale stories podobne :)

mnie też ten jej żałosny widok dobija - a te okulary to już jakiś odjazd! no bez przesady, żeby dziewczyna w dużym mieście nie widziała, że nikt takich nie nosi lol

za to w szoku jestem jak Maję Hirsch zrobili - jaka to laska niesamowita jest!
a taką szarą myszą zawsze była!

syrenka

Witajcie.
Napiszę na razie krótko, bo jestem tak zmęczona, że nie wiem jak się nazywam...
Generalnie macie rację z tymi czarnymi balerinami i jak byłam na szkoleniu, to się to potwierdziło. O żadnym obcasie, czy koturnie nie może być mowy, bo chyba by mi nogi do tyłka weszły jeszcze bardziej. Tylko, że nawet nie wiem kiedy będę miała jakiś czas żeby sobie takie kupić :(
Na razie te rajstopy będziemy mieć nie tak bardzo wzorzyste, bardzo dużo jest też gładkich z microfibry w przeróżnych kolorach, więc zawsze coś się dopasuje :)
Wzory wejdą dopiero na sezon jesień/zima.

Ale dzięki dziewczyny za wszystkie rady i propozycje :)

Aha - widzę, że znowu u mnie jest temat poza tematem :P

mayagaramond

Cytat: calla w 16 Maj 2009, 02:00:20
Maya i Ty polecasz baleriny?? Moze jeszcze powiesz, ze biale? ;-)

lol lol, baleriny moga byc bylyby pasowaly do reszty stroju ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

brawurka

brzydule też oglądam, zimą zaczęłam i mnie dziwi fakt,że niezłą kase tam zarabia, a na ta swoja wioskejeżdzi autobusami ;)

magdarynka

Cytat: brawurka w 28 Maj 2009, 22:06:41
brzydule też oglądam, zimą zaczęłam i mnie dziwi fakt,że niezłą kase tam zarabia, a na ta swoja wioskejeżdzi autobusami ;)
Bo ona rodzine utrzymuje, cala wioske i pol sasiedniego powiatu  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: brawurka w 28 Maj 2009, 22:06:41
brzydule też oglądam, zimą zaczęłam i mnie dziwi fakt,że niezłą kase tam zarabia, a na ta swoja wioskejeżdzi autobusami ;)


no włąśnie. Tyle kasy a ciuchy jakby tam sprzątała!
brat fajnie ubrany przecież by podpowiedział siostrze co się nosi i jak się powinno wyglądać

albo te koleżanki w pracy też mogłyby jej coś napomknąć!

kupy się ta fabuła nie trzyma