Autor Wątek: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)  (Przeczytany 49404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Kwi 2010, 16:08:34 »
Ale ile podlewać? Biorąc pod uwagę, że i ja, i lawenda mieszkamy w Krainie Deszczowców?

mobka

« Odpowiedź #76 dnia: 12 Kwi 2010, 17:24:12 »
Moje roslinki w skrzynkach posiane wzeszly i gnija - chyba mam za ciezka ziemie, nie wysycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Albo mam taka wilgoc w kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kupilam clematisa, wsadzilam do duzej donicy i postawilam juz na balkonie - mam nadzieje, ze nie zmarznie...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #77 dnia: 12 Kwi 2010, 19:02:02 »
Ale ile podlewać? Biorąc pod uwagę, że i ja, i lawenda mieszkamy w Krainie Deszczowców?

szelma, ja podlewam jak widze ze ziemia jest sucha - zwykle sie sprawdza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

• Gość
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Kwi 2010, 19:24:41 »
wrobelek0403, spróbuję macać, ale ja nie mam wyczucia kwiatkowego niestety... Bardzo możliwe, że mi zgnije, jeśli będzie deszczowe lato. Choć z drugiej strony wszędzie widać dużo ładnie rozrośniętej lawendy w ogrodach u ludzi, więc może przeżyje. Będę sprawozdawać z tego, jak mój z lawendą związek będzie się rozwijał.

emcia

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Kwi 2010, 15:17:20 »
Kupiłam dziś doniczki i przesadziłam ziółka.
Na razie wymęczone. Bazylia i oregano.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi 2010, 15:17:50 wysłana przez emcia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 15 Kwi 2010, 15:17:20 »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #80 dnia: 15 Kwi 2010, 15:18:19 »
O, jakie ładne doniczki.

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 15 Kwi 2010, 16:10:36 »
emcia sliczne doniczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #82 dnia: 15 Kwi 2010, 16:15:06 »
emcia sliczne doniczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zgadnij za ile?

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Kwi 2010, 15:42:19 »
zgadnij za ile?

pewnie jakas szalona promocja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Kwi 2010, 15:49:00 »
jakie ladniutkie doniczki:D
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

emcia

« Odpowiedź #85 dnia: 16 Kwi 2010, 16:21:03 »
pewnie jakas szalona promocja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
całe 6 peelenów

mobka

« Odpowiedź #86 dnia: 16 Kwi 2010, 19:23:40 »
zgnily mi prawie wszystkie roslinki, ktore wzeszly  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam za gliniasta ziemie, ktora nie przesycha - podlewalam ja zaraz po swietach a dalej jest mokra. No nic. Zosanei mi kupic sadzonki i posadzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #87 dnia: 19 Kwi 2010, 09:52:12 »
Emcia - superowe doniczki - skąd?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #88 dnia: 19 Kwi 2010, 10:19:58 »
emcia, skąd masz takie superowe doniczki i w dodatku za taką cenę ???
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #89 dnia: 19 Kwi 2010, 10:24:58 »
emcia,tez jestem zainteresowana doniczkami, bo ja jestem zwolenniczka pięknych donic.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 19 Kwi 2010, 10:24:58 »

emcia

« Odpowiedź #90 dnia: 19 Kwi 2010, 17:31:10 »
ze sklepu "wszystko po 4zł"

ishka82

« Odpowiedź #91 dnia: 19 Kwi 2010, 20:56:04 »
ze sklepu "wszystko po 4zł"

Tak myślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ciekawe, czy u mnie są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: 20 Kwi 2010, 09:58:47 »
"wszystko po 4zł"

Kłamiejcy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Taka nazwa i doniczki za 6 złociszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mobka

« Odpowiedź #93 dnia: 24 Kwi 2010, 20:25:51 »
Dobra, wszystko co posialam umarlo smiercia naturalna.

Kupilam wiec dzis 12 pelargoni pnacych w kolorze czerwonym, 10 petuni fioletowych, 6 niecierpkow i jedna fuksje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Prawie wszystko juz wsadzone - musze tylko kupic jeszcze jutro ziemie i jeszcze jedna skrzynke, bo zostaly mi 2 pelargonie i 2 petunie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #94 dnia: 24 Kwi 2010, 20:48:02 »
mobka wow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i już wszystko siedzi na balkonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja dzisiaj byłam na giełdzie, chciałam kupić jakieś 2 kwiaty na balkon ale kurde boję się jeszcze o te przymrozki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może ustaw je na razie pod ścianą bo takie wystawione na przewiew mogą przymarznąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech się jeszcze emcia wypowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

mobka

« Odpowiedź #95 dnia: 24 Kwi 2010, 20:59:26 »
mobka wow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i już wszystko siedzi na balkonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja dzisiaj byłam na giełdzie, chciałam kupić jakieś 2 kwiaty na balkon ale kurde boję się jeszcze o te przymrozki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może ustaw je na razie pod ścianą bo takie wystawione na przewiew mogą przymarznąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech się jeszcze emcia wypowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No dziewczyny juz pisaly, ze polowa maja jest bezpieczniejsza. Ale nie wytrzymalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na razie mrozow nie zpaowiadaja, a jak zapowiedza, to je przysune blizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2010, 21:10:33 wysłana przez mobka »

Lwica

« Odpowiedź #96 dnia: 24 Kwi 2010, 22:08:35 »
A ja póki co nigdzie jeszcze nie trafiłam na surfinie. W tym roku z opóźnieniem wszystko w sklepach kwiatowych mają. A ziemia i skrzynki czekają. nawet super konewke na tą okazję sobie zakupiłam.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2010, 22:09:04 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

emcia

« Odpowiedź #97 dnia: 24 Kwi 2010, 22:37:42 »
A ja póki co nigdzie jeszcze nie trafiłam na surfinie. W tym roku z opóźnieniem wszystko w sklepach kwiatowych mają. A ziemia i skrzynki czekają. nawet super konewke na tą okazję sobie zakupiłam.
są piękne dalie miniaturki

a co do przymrozków to po 15 maja jest bezpiecznie
dopiero co było kilka mroźnych nocy

dragonfly

« Odpowiedź #98 dnia: 24 Kwi 2010, 23:07:44 »
pomylka
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2010, 23:08:13 wysłana przez dragonfly »

giga

« Odpowiedź #99 dnia: 25 Kwi 2010, 00:36:54 »
Kłamiejcy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Taka nazwa i doniczki za 6 złociszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
wlasnie to chcialam napisac. Ja tez kupowalam w sklepie o takiej nazwie i placilam za doniczke 6 zl.