Kffiatki na balkonie i nie tylko :)

Zaczęty przez kffiatek, 11 Maj 2009, 15:28:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Cytat: sputnik w 29 Maj 2019, 02:37:26Tak najbardziej to marzę o tym, żeby wyhodować cukinię i dynię, jakieś mi się to wydaje fantastyczne :D.
nic trudnego :D Moja dynia rośnie sama obok kompostownika, sama się wysiała. A cukinię muszę jeszcze wsiać do gruntu.

Justynna

Cytat: sputnik w 29 Maj 2019, 02:37:26I powiedzcie mi, ja mogę sobie teraz coś zasiać z ziół? Posadzić? I te pomidory na przykład to też mogę teraz wsadzić sadzonki w ziemię?
pomidory też. I zioła jak najbardziej :)


magdalinska

ma/miał ktoś winobluszcz? myslalam ze to u siebie zasadze, ale wyczytałam, ze to ma miodajne kwiaty i lecą do tego roje....

golinda

magdalinska, mam taki:

piękne to jest i szybko rośnie. nie ma kwiatów.

wrobelek0403

magdalinska, chodzi Ci o tzw.dzikie wino? Ono chyba nie kwitnie...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

#1206
golinda, winobluszcz masz? trójklapowy czy pięciolistkowy?

http://forum.gazeta.pl/forum/w,309,98753703,98753703,winobluszcz_wabi_tysiace_owadow_co_robic_.html
https://forum.muratordom.pl/showthread.php?142007-Winobluszcz-wabi-tysiace-owad%C3%B3w-co-robi%C4%87

i w artykułach, poradnikach które czytałam, wszedzie jest, ze kwiaty są miododajne i przyciągają owady

3 domy ode mnie ma facet dom czymś porosniety, pojde tam w weekend zapytac co to jest i jak z owadami

szelma

Ja mam winobluszcz na całej ścianie w ogródku i nic nie kwitnie ani niczego nie wabi. Chyba ten trójklapowy to jest.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magdalinska

to moze zaryzykuje... jak bedzie cos nie tak, to wyrzuce. zapytam jeszcze tego sasiada, co on ma

wrobelek0403

magdalinska, sprawdze w domu i Ci napisze. Ale ja mam pierwszy rok.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Trójklapowy, niczego nie wabi.

magdalinska

dzieki dziewczyny, bede myslec co robic

niewiemjaka

#1212
Gdzie te balkony ? :D

Pieprzony Samsung, nie chce mi się drugi raz, mam nadzieję że się wam obroci w pion

callja

#1213
Konwalie :kocham: Niezapominajki :dreaming:
Maj, piękny maj...

edit:
Tak dziś przesadzałam, że przesadziłam lol lol z rozpędu ziemi mi dziś na ostatnią większą doniczkę zabrakło lol lol Ale balkon zaczyna mi się podobać ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

fasolka1980

#1214
Mój kącik

Kasia

Fasolka, ładnie. Macie drzewa za płotem? Nie ma zabudowy?

fasolka1980

Kasia, nasz ogrod graniczy z ogrodem sasiada. Nic tu nie wybudujaą 😁

Kasia

No to bosko!
Bardzo ładnie. Nie chcecie jakiś rabatem porobić na kwiatki? Aby nie trzymać w doniczkach?

magdalinska

Fasolka super! Ale macue dywanik! W sensie trawnik - piekny!

fasolka1980

Cytat: Kasia w 10 Maj 2020, 11:38:42
No to bosko!
Bardzo ładnie. Nie chcecie jakiś rabatem porobić na kwiatki? Aby nie trzymać w doniczkach?


do ziemi to nie będę sadzić, az tak prac ogrodowych nie kocham :D ale moze jakies większe donice kupię

Angie


malutenka

Przyszła dziś do mnie paczka z nowymi kosmitami :D


malutenka

dragonfly, to są wszystko sukulenty, dwa grubosze różnych odmian, a trzecie to jest patyczak po cywilizowanemu nazywa się Rhipsalis cassutha i ma mieć w przyszłości te pędy długie i pnące. U mnie większość to są kaktusy i sukulenty, z liściastych mam geranium które dostałam na grupie sąsiedzkiej, ficusa bonsai, który jest skurwysynem i bluszcz - bo u mnie w mieszkaniu bluszcze rosną pięknie, miałam parę lat temu takiego kilkumetrowego, wywiozłam na czas remontu do mamy i mi zmarnowała. Został taki chabaź.

justynaaaa2

Ja się pochwalę moją balkonową hodowlą truskawek :D