Autor Wątek: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)  (Przeczytany 54443 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)
« Odpowiedź #1125 dnia: 14 Maj 2018, 08:50:11 »
Inka, piękne kompozycje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Golinda, u Ciebie bardzo klimatycznie, widzę się tam z tym proseco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #1126 dnia: 14 Maj 2018, 08:54:17 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Golinda, u Ciebie bardzo klimatycznie, widzę się tam z tym proseco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
O tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miejsce idalnie pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #1127 dnia: 14 Maj 2018, 09:02:23 »
Inka śliczne te kompozycje, a te strokrotki jeszcze mają tyle pąków! super zakupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Golinda super jest Twój zakątek, a jeszcze jak ten bluszcz obrośnie ścianę to będzie jak w zaczarowanym ogrodzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

szelma

« Odpowiedź #1128 dnia: 14 Maj 2018, 09:04:52 »
U mnie w ogródku rozgrywa się właśnie bukszpanowy dramat. Zaatakowała nas gąsienica, która zżera bukszpan - grasowała we Flandrii już w zeszłym sezonie, ale moje krzaki się jakoś ostały. W tym sezonie nie dały rady... Masakrycznie to wygląda - takie zeżarte...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

« Odpowiedź #1129 dnia: 14 Maj 2018, 09:11:12 »
U mnie w ogródku rozgrywa się właśnie bukszpanowy dramat. Zaatakowała nas gąsienica, która zżera bukszpan - grasowała we Flandrii już w zeszłym sezonie, ale moje krzaki się jakoś ostały. W tym sezonie nie dały rady... Masakrycznie to wygląda - takie zeżarte...
spotkało nas to samo w zeszłym roku, niestety bukszpany nie wytrzymały, nie ma na to żadnego oprysku, to przylazło gdzies z innego kontynentu, czytałam o tym rok temu ale juz nie pamietam skąd. bukszpany na jesieni poszły wszystkie w kubeł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #1130 dnia: 14 Maj 2018, 09:13:22 »
salsa, no dokładnie. We Flandrii szalała już ta gąsienica w zeszłym roku i czytałam o tym w gazetach, ale jakoś do mojego ogródka nie dotarła. No nic - bukszpany pójdą w kubeł i na przyszły sezon coś nowego posadzę.

wrobelek0403

« Odpowiedź #1131 dnia: 14 Maj 2018, 10:08:06 »
Wspolczuje dziewczyny. Zawsze zal jak trzeba rosliny wywalic. Ja co roku walcze z przedziorkiem.  Pod koniec lata biedna roslina juz prawie nie ma lisci. Nie mam pomyslu czym to zwalczac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #1132 dnia: 14 Maj 2018, 10:57:02 »
dlatego ja juz nie posadze bukszpanów, żal wywalac a ta gąsienica chyba na dobre weszła do Europy]

nie ma tu naturalnego wroga a dodatkowo nie znaleźli jeszcze na to żadnej chemii

niewiemjaka

« Odpowiedź #1133 dnia: 14 Maj 2018, 11:01:34 »
taki bukszpan ?

to mam na dzialce, jedyny wrog to zlodzieje przed Wielkanocą, przycinaja na palemki ..

szelma

« Odpowiedź #1134 dnia: 14 Maj 2018, 11:03:27 »
Taki.

salsa

« Odpowiedź #1135 dnia: 14 Maj 2018, 11:03:39 »
tak

niewiemjaka

« Odpowiedź #1136 dnia: 14 Maj 2018, 11:12:17 »
o kurde to może tez zaraz dojdzie, oby nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
fajny krzew bo cały czas zielony i rośnie, fajnie sie przycina, mam dwa

salsa

« Odpowiedź #1137 dnia: 14 Maj 2018, 11:14:17 »
ja miałam 8 ....

szelma

« Odpowiedź #1138 dnia: 14 Maj 2018, 11:15:21 »
Ja miałam dwie takei duże kule i z 10 metrów krzaków w kształcie zywopłotu. Nie nastawiaj sie na przetrwanie lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #1139 dnia: 14 Maj 2018, 11:16:34 »
o fuck Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie ma trucizny na ta gasienice?! szok

a ta pulapke probowalyscie? czy to na ten rodzaj nie dziala
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2018, 11:18:46 wysłana przez niewiemjaka »

salsa

« Odpowiedź #1140 dnia: 14 Maj 2018, 11:20:04 »
niewiemjaka, ie ma trucizny
ja miałam to w zeszłym roku i zadnych pułapek wtedy nie było

wrobelek0403

« Odpowiedź #1141 dnia: 14 Maj 2018, 12:23:30 »
Kuzwa, moi rodzce maja wielki 20letni szpaler na jednej linii plotu. Chyba sie zaplacza...

errata

« Odpowiedź #1142 dnia: 30 Maj 2018, 11:47:32 »
golinda, super zakątek. A brzozy ile mają lat? Były już wcześniej na Waszej działce?

golinda

« Odpowiedź #1143 dnia: 30 Maj 2018, 13:13:29 »
errata, brzozy te większe byly ma dzialce. Te w rzędzie mniejsze wszystkie sadzilismy od 3 lat temu.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #1144 dnia: 30 Maj 2018, 13:14:46 »
errata, brzozy te większe byly ma dzialce. Te w rzędzie mniejsze wszystkie sadzilismy od 3 lat temu.

i dają już jakiś sensowny cień? Chyba muszę już coś wsadzić na działce, bo inaczej będę mieć tam patelnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #1145 dnia: 31 Maj 2018, 08:26:22 »
Errata, na 1 zdjeciu jest godz. 13. Ogrod jest centralnie na poludnie.
Na 2 ok. 18

niewiemjaka

« Odpowiedź #1146 dnia: 31 Maj 2018, 09:35:53 »
Errata brzozy szybko rosną
I jeszcze kilka innych drzew
Ja uwuelbiam brzozy, ciekawa jestem tylko czy nie jest wkurzajace grabienie takich malych lisci jesienią

golinda

« Odpowiedź #1147 dnia: 31 Maj 2018, 09:58:46 »
Jakie grabienie? Przejezdzasz kosiarką i wszystko zebrane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy mąż przejeżdża!

niewiemjaka

« Odpowiedź #1148 dnia: 31 Maj 2018, 12:05:13 »
Eno nie wiem czy kosiarką jeszcze nie dłużej to by trwało

golinda

« Odpowiedź #1149 dnia: 31 Maj 2018, 12:10:55 »
Robi to regularnie. Trwa tyle co koszenie trawy