Kffiatki na balkonie i nie tylko :)

Zaczęty przez kffiatek, 11 Maj 2009, 15:28:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: calla w 02 Lut 2017, 20:31:05zwykle i niezwykle
jakie niezwykłe masz? hodujesz odmiany botaniczne?

calla

ishka82, mam Oncidium. Kupione w ogrodzie botanicznym.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

ishka82


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Ja też uważam,że storczyki trzeba obchodzić z daleka,czasem podlewam,rzadko przenoszę,Franka cytrynowy kwitnie non stop od lat,a to wersja marketowa,mój różowy ma rok i już 2 raz zakwitł obficie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Ja mialam takiego, co kwitl bez przerwy z 3-4 lata
A potem umarl. W sumie nie wiem dlaczego :knuje:

Podoba mi sie ten calli, ciekawe czy kupilabym w Polsce :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

wrobelek0403, popytaj w jakimś większym centrum ogrodniczym. Tylko ostrzegam, on kwitnie TYLKO raz do roku i niezbyt długo.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

calla, no wlasnie chyba sie wybiore do tej Jukki co wkleiłam wyzej, mają ogromną hale z kwiatami :) no i jest jeszcze centrum ogrodnicze przy Akademii Rolniczej, tez ponoc dobre.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

Myślę ostatnio o zakupie kwiatów oczyszczających powietrze w domu. Ciekawe czy to rzeczywiście działa.


Justynna

Cytat: sputnik w 02 Lut 2017, 20:02:14Ma prawie 7 lat ( dostałam od mamy jakoś w czasie urodzin alicji ). Kwitnie jak szalony.
też mam storczyka 7 letniego, dostałam jak wróciłam z M. ze szpitala, Rośnie, kwitnie, ma się dobrze. M. też :D


golinda

podobają wam się serio jeszcze te storczyki? dla mnie to takie geranium albo asparagus naszych czasów


wrobelek0403

Eee, ja lubie te kolorki :D ale nie caly parapet tylko jeden w szklanej donicy :) Mi wlasnie po roku niekwitnienia puscil ped kwiatowy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

wróbelek, ale wiosennie u Ciebie :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Imagine there is no hate


wrobelek0403

Dzieki :)

Czekam az sie zrobi porzadnie cieplo i bede szalec :) szkoda ze nie da sie hodowac piwonii na balkonie, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

posadziłam jakieś chabazie wiosennie

i iglaki na balkonie

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Pojechałam wczoraj do jyska po pokrowiec na deskę do prasowania, a wróciłam z fajnymi fotelami, mają duże przeceny!
Fotele bardzo wygodne i nie powinny się zniszczyć. Różne kolory mają.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, swietne!! takie retro :)

poduche na to jakąs dasz?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Tak, poduchy koniecznie. Ale dzisiaj tak zimno, że nie miałam ochoty testować :D
Imagine there is no hate