Autor Wątek: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)  (Przeczytany 48866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Kffiatki na balkonie i nie tylko :)
« Odpowiedź #100 dnia: 25 Kwi 2010, 11:05:40 »
no ja po wczorajszej nocy (zero na termometrze) stwierdziłam, ze poczekam do powrotu z wojazy. I tak wczesniej nie bede miec czasu, a tak wrocimy 8 maja i spokojnie zajme sie upiekszaniem balkonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

giga

« Odpowiedź #101 dnia: 25 Kwi 2010, 11:10:24 »
Ja ze wzgldu na przymrozki nie wystawiam jeszcze kwiatow. Mam canne i  boje sie, zeby nie przemarzla.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi 2010, 11:10:50 wysłana przez giga »

calla

« Odpowiedź #102 dnia: 25 Kwi 2010, 16:08:50 »
Ja tez juz mam wsadzone kwiatki na balkonie. Pelargonie i Geranium. W tym tygodniu na noc wnosilam je do srodka, bo bylo zimno. Ale dzisiejszej nocy bylo przyjemnie cieplo i mam nadzieje, ze juz tak zostanie :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #103 dnia: 05 Maj 2010, 17:01:21 »
Ufff w końcu upolowałam surfinie stoją już na balkonie i czekają aż je jutro powsadzam do skrzynek. Kupiłam tez kilka petuni.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mobka

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Maj 2010, 19:11:00 »
Ufff w końcu upolowałam surfinie stoją już na balkonie i czekają aż je jutro powsadzam do skrzynek. Kupiłam tez kilka petuni.
O jakie kwitnace. Ja mam takie malutkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Maj 2010, 19:11:00 »

Lwica

« Odpowiedź #105 dnia: 05 Maj 2010, 19:22:34 »
O jakie kwitnace. Ja mam takie malutkie

No byłam w szoku szkoda że innych kolorów nie mieli ale i tak udało się cacuszka upolować. W Kwiatonie  kupiłam.

mobka

« Odpowiedź #106 dnia: 05 Maj 2010, 19:31:52 »
No byłam w szoku szkoda że innych kolorów nie mieli ale i tak udało się cacuszka upolować. W Kwiatonie  kupiłam.

Ale pewnie drogie?

Lwica

« Odpowiedź #107 dnia: 05 Maj 2010, 19:35:00 »
Ale pewnie drogie?

5 zł za jeden taki gęsty krzaczek wzięlam 10 sadzonek. I 5 małych pojdynczych petuni po 2,50.

mobka

« Odpowiedź #108 dnia: 05 Maj 2010, 19:36:11 »
5 zł za jeden taki gęsty krzaczek wzięlam 10 sadzonek. I 5 małych pojdynczych petuni po 2,50.

A to bez dramatu, udany zakup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #109 dnia: 10 Maj 2010, 13:59:47 »
Dobrze że się dziś w nocy obudziłam bo była straszna ulewa i zdążyłam schować i uratować moje dopiero co posadzone kwiatki.
Dokupiłam w sobote jeszcze 9 sadzonek Surfinii trochę już mniej gęstych i rozrośniętych niz te poprzednie i postanowiłam jeszcze dać skrzynki na balustradach na schodach.

emcia

« Odpowiedź #110 dnia: 10 Maj 2010, 15:20:00 »
nowy nabytek
podobno jakiś kasztanowiec, ale z kasztanowcem oprócz nasion to wspólnego jak dla mnie nie ma nic
nie wiem więc, co to takiego
urzekło mnie i kupiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #111 dnia: 10 Maj 2010, 15:21:11 »
Ładne to-to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

A ja proszę o pochwały - lawenda na tarasie żyje, rośnie i chyba nawet dożyje momentu zakwitnięcia!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #112 dnia: 10 Maj 2010, 15:25:11 »
emcia toto mnie zdechlo jak tylko wyschla ta pestka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

emcia

« Odpowiedź #113 dnia: 10 Maj 2010, 23:06:03 »
emcia toto mnie zdechlo jak tylko wyschla ta pestka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie no.... toś mnie pocieszyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
poszukam co to

Dodany tekst: 10 Maj 2010, 23:12:54
znalazłam
castanospermum

« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2010, 23:12:54 wysłana przez emcia »

foszek

« Odpowiedź #114 dnia: 12 Maj 2010, 16:36:05 »
czy ktos wie co zrobic zeby miec na trawniku stokrotki i fiolki ??

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 12 Maj 2010, 16:36:05 »

mobka

« Odpowiedź #115 dnia: 12 Maj 2010, 18:53:28 »
stokrotki

U nas mozna kupic sadzzonki, tylko takich wiekszych. A nasiona pewnie tez gdzies znalezc mozna. I pewnie podobnie jest z fiolkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 12 Maj 2010, 18:55:39
Stokrotki np. tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko takie wypasione a nie lakowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2010, 18:55:39 wysłana przez mobka »

calla

« Odpowiedź #116 dnia: 12 Maj 2010, 18:55:56 »

Fiolkow nie widzialam, ale stokrotki (gotowe sadzonki) kupisz na 100% w Obi, Praktikerze czy innym Bauhausie.

Albo w typowym ogrodniczym.

emcia

« Odpowiedź #117 dnia: 12 Maj 2010, 20:03:18 »
są mieszanki traw ze stokrotkami
ale stokrotka jest dwuletnia, więc nie zakwitnie od razu

cumberland

« Odpowiedź #118 dnia: 12 Maj 2010, 20:06:06 »

też mi zdechło, chyba nawet przed pestką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #119 dnia: 12 Maj 2010, 20:08:43 »
też mi zdechło, chyba nawet przed pestką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak zwykle wybiorę jakiś mało żywotny badziew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #120 dnia: 12 Maj 2010, 22:46:01 »
są mieszanki traw ze stokrotkami
ale stokrotka jest dwuletnia, więc nie zakwitnie od razu
nic nie szkodzi, teraz juz wiem co szukac, musze sie tylko dowiedziec gdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam juz mlecze i konieczyne, chce jeszcze wlasnie takie male stokrotki i fiolki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chce cos innego jak te angielskie trawniczki przy kazdym domku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wszystkim polewam

emcia

« Odpowiedź #121 dnia: 13 Maj 2010, 23:38:30 »
nic nie szkodzi, teraz juz wiem co szukac, musze sie tylko dowiedziec gdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam juz mlecze i konieczyne, chce jeszcze wlasnie takie male stokrotki i fiolki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chce cos innego jak te angielskie trawniczki przy kazdym domku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wszystkim polewam
na koniczynę i mniszek są opryski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #122 dnia: 14 Maj 2010, 09:30:34 »
na koniczynę i mniszek są opryski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na 14 m2 to sie chyba nie oplaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zastanawialam sie nad trawa z rolki, ale poki maly jest maly to nie bede na taka wielkosc wydawac 500 €

claridad

« Odpowiedź #123 dnia: 14 Maj 2010, 09:42:45 »
ja muszę z balkonu sprzątnać pudła po przeprowadzce rok temu bo kwiatki nam nie wejdą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

mobka

« Odpowiedź #124 dnia: 14 Maj 2010, 20:29:25 »
Musialam moje skrzynki i doniczki wszystkie pod oslonieta czesc balkonu schowac, bo maja juz tak mokro, ze balam sie, zeby gnic nie zaczely.

A i w przyszlym roku kupie chyba wieej fuksji - swietne sa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj