Pilnie fryzjer w Warszawie!

Zaczęty przez annmay, 08 Maj 2009, 13:04:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

annmay

Potrzebuję pilnie namiarów na dobrego fryzjera/fryzjerkę w Warszawie, najchętniej z dojazdem do domu. Ewentualnie może znacie dobry salon, który będzie otwarty w niedzielę. Wszystkie stylistki z którymi się kontaktowałam, odmówiły mi, albo z powodu wyjazdów, albo z powodu nadmiaru zleceń sobotnich. Ślub za ok. 3 tygodnie, a ja jestem bez fryzjera...


Anupka

#1
Ha! I skąd ja to znam!

Ale spokojnie annmay - dostałam kiedyś namiar na fryzjerkę, która przychodzi do domu od ze_nitki, poszukam, czy jeszcze mam i wyślę Ci na prv. A jak nie znajdę i nie wyślę, to pytaj samą zainteresowaną.

Dodany tekst: 08 Maj 2009, 13:11:10

Znalazłam, poszło pw.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

annmay

Anupka dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź. Zaraz będę dzwonić.
Piwko dla Ciebie  :beer:

Chermelle

annmay udało się?

masz fryzjera?

brawurka


Anupka

brawurka, ten ze_nitkowy chcesz?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

tak,koleżanka maślub 20,była dzis napróbnej i jest załamana, na gwałt ;)szuka innego fryzjera

Anupka

No to wysyłam prv. Na marginesie - mam nadzieję, że ta Pani jest naprawę dobra, ale to już trzeba pytać u ze_nitki ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

odkopałam taki stary wątek, bo jest potrzeba

moja przyjaciółka bierze ślub 6 sierpnia. właśnie okazało się, że fryzjerka z którą się umówiła na czesanie ślubne, jednak w tym czasie będzie miała urlop.

czy macie kogoś godnego polecenia - lokalizacja Ochota i okolice, albo jeszcze lepiej - dojazd do domu

hinka

Odgrzebuję temat, żeby polecić Wam Panią Magdę z Fryzuromania.pl Kobieta czesze naprawdę ładnie. I do tego wykonuje kilka próbnych fryzur, żeby wybrać najodpowiedniejszą dla przyszłej PM.  :jupi:

JustBe

Ja wybrałam Kasię Rawską - ma dobre ceny a fryzura próbna mnie zachwyciła. Teraz współpracuje z wp.tv więc ma renomę :)
A prywatnie ją polecam bo gra ze mną w siatkówkę hehehehe :)