Autor Wątek: różowe bukiety  (Przeczytany 11206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

różowe bukiety
« dnia: 08 Maj 2009, 09:20:37 »
wklejam link do zdjęc różowych bukietów z mojej kolekcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może komuś jeszcze się przydadza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak macie cos jeszcze to wklejajcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja się jeszcze nie zdecydowałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiosennamagnolia

Odp: różowe bukiety
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Cze 2009, 15:35:08 »
piękna te Twoje bukieciki

ja uzbierałam takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lip 2009, 19:30:51 »
a ja mam takie

joanna_l

« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2009, 11:36:27 »
uzbieralam pare dla przyjaciolki to sie podziele  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Wrz 2009, 11:55:19 wysłana przez joanna_l »

tomelanka

« Odpowiedź #4 dnia: 06 Gru 2009, 10:16:11 »

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Gru 2009, 10:20:54 »
a to moje zbiory...a przynajmniej ich czesc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bibulka

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Mar 2010, 11:36:01 »
tomelanka, piękny jest ten drugi z tulipanów. nie sądziłam, że tulipany mogą tak ladnie wyglądac w ślubnym kontekście.

Pyniakolada

« Odpowiedź #7 dnia: 14 Mar 2010, 11:30:45 »
A to moje cudeńka wyszperane i skrzętnie uzbierane... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Piszcie który najbardziej wam sie podoba bo sama musze się zdecydować.

DeLux

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Sie 2010, 18:42:04 »

claridad

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Sie 2010, 20:58:01 »
sobieska
bukiet jagodowy jest mym absolutnym faworytem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

sobieska

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sie 2010, 10:09:56 »
justyna powiedziała, że to snieguliczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

claridad

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Sie 2010, 13:36:00 »
justyna powiedziała, że to snieguliczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewazne co ważne jak wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jakbym mogła wyjść za mąż raz jeszcze to bym taki chciała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2010, 13:36:41 wysłana przez claridad »

rudasekawf

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sie 2010, 14:10:34 »
Cudne te bukiety. chcialam sięzdecydować na bukiet tylko z białych róż ale jednak te z białymi i bladorożowymi są duuużo ładniejsze. Dzięki dziewczyny, nawet nie wiedząc pomogłyscie mi dokonać wyboru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #13 dnia: 04 Kwi 2011, 07:01:31 »
Pyniakolada dziękuję serdecznie za inpirację (zdjęcia nr 1).

Mój bukiet ślubny zdjęcie nr 2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może komuś się przyda pomysl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marta85

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lip 2011, 17:46:46 »
słodkie są

KarolaG

« Odpowiedź #15 dnia: 20 Sie 2014, 12:47:03 »
 mój wybór to bukiet róż i eustomy- wiem, że to może oklepane, ale mają swój urok:)
Karola

niewiemjaka

« Odpowiedź #16 dnia: 20 Sie 2014, 13:05:42 »
KarolaG mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj miałam podobny też z róż, eustom i chyba goździków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

didi_loczek

« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sie 2014, 13:30:17 »
KarolaG bardzo ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

AdaW

« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sie 2014, 17:38:37 »
 mój wybór to bukiet róż i eustomy- wiem, że to może oklepane, ale mają swój urok:)
Miałam taki bukiecik:) śliczny.

WiśniowaPanna

« Odpowiedź #19 dnia: 04 Gru 2014, 13:41:43 »
Tulipany wyglądają rewelacyjnie - z jednej strony są dość masywna ale ten różowy kolor nadaje im lekkości. Dodatkowo są bardzo trwałe i raczej nie trzeba będzie się martwić, że do końca uroczystości nie wytrzymają. Byłam kiedyś na ślubie i niestety przed zakończeniem ceremonii bukiet już zaczął tracić płatki...

Sansa

« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lut 2016, 15:44:01 »
Bardzo fajne, chociaż powiem, że jeszcze takich "w realu" nie widziałam. Ale ludzie lubią różowy więc pewno wkrótce zobaczę je na żywo.

Maylena

« Odpowiedź #21 dnia: 08 Mar 2016, 15:38:16 »
Wyglądają całkiem nieźle. Ale czy róż już nie wychodzi z mody?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na SprzedajSuknie.pl

Kaisi

« Odpowiedź #22 dnia: 30 Lip 2016, 14:52:36 »
Ja zdecydowanie preferuje białe bukiety. Takie są dla mnie najpiękniejsze.

Kaisi

« Odpowiedź #23 dnia: 05 Lut 2017, 21:22:49 »
Cudny jest ten różowy bukiet z tulipanów!