Autor Wątek: Biale frezje i blekitne hortensje  (Przeczytany 5961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nata79

Biale frezje i blekitne hortensje
« dnia: 05 Maj 2009, 16:37:41 »
Witam,

zmienilam zdanie. poniewaz moj Narzeczony kupil czarny garnitur i blekitna koszyle z krawatem, postanowilam pozbyc sie czerwonego koloru z bukietu, choc kocham go nad zycie.
zamiast tego uzyje dwoch pozostalych ulubionych kolorow - blekitu i bieli. Uparlam sie na frezje, wiec beda biale, a ze blekit w naturze wystepuje rzadko, przeto zostaly mi hortensje(w sierpniu nie powinno byc z nimi problemu. Co myslicie o takim bukiecie, tylko zamiast orchidei frezyjki:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co sadzicie?

panikarola

Odp: Biale frezje i blekitne hortensje
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2009, 17:15:55 »
mi sie podoba, lekko i dziewczeco.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2009, 18:54:09 »
bukiet ładny, ale błękitna koszula kojarzy mi się bardzo biurowo

effik

« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2009, 19:17:32 »
golinda mnie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale pomysł z bukietem ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2009, 20:13:06 »
błękitne hortensje są śliczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niebieskie:

« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2009, 20:15:25 wysłana przez doda »

nata79

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2009, 10:55:32 »
dzieki, dziewczynki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
biurowo, mowicie?Mi ostatnio biurowo kojarza sie tylko i wylacznie rozowe koszule, pracuje  w biurze i co drugi facet tu takie nosi...a blekitne nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W kazdym razie - wybrane juz i pasuje do koloru oczu mojego wybranka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2009, 11:00:26 »
z tego co pamietam to malybob szukała niebieskich bukietów, może w jej wątku coś znajdziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2009, 11:26:06 »
Kasia hehe ja przeczytałam "szukała niebieskich butów"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj aż mi się Patulka przypomniała i elfia stylizacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2009, 13:07:46 »
heheheh patulka teraz w przyspiewkach siedzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #9 dnia: 08 Maj 2009, 13:25:43 »
heheheh patulka teraz w przyspiewkach siedzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem, ale czy to ta sama? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #10 dnia: 08 Maj 2009, 13:42:31 »
przynajmniej podobny tok myslenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #11 dnia: 08 Maj 2009, 14:09:28 »
ja tez sie zastanawiałam nad takim bukietm - w gre wchodzily rowniez szafirki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2009, 14:12:33 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

nata79

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maj 2009, 14:51:15 »
Dzieki 'niewiemjaka'. Szafirki jednak sa troche za ciemne, musi byc blekit, a niezapominajki umieraja predko...