Autor Wątek: Gdy bylam mala wierzylam, ze ...  (Przeczytany 8031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: Gdy bylam mala wierzylam, ze ...
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Kwi 2009, 13:17:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A i usłyszałam gdzieś magiczny termin 9 miesięcy w odniesieniu do kobiety. Byłam jednak święcie przekonana, że chodzi o to, że zanim wyjdzie się za mąż trzeba mieć 9 narzeczonych i  każdym z nich być przez 9 miesięcy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jo_miekka

« Odpowiedź #26 dnia: 29 Kwi 2009, 13:19:35 »
długo myślałam, że studia trwają 11 lat i to każde, niezależnie jaki kierunek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
swoją drogą to chyba byłby koszmar jakiś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No co Ty?! Super by było!
I może nawet zdążyłabym się czegoś nauczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Kwi 2009, 13:53:37 »
hm, no to teraz ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wierzyłam, że zegarki mają ząbki i żywią się ludzką krwią - miałam fobię zegarkową, oglądałam tacie ręce czy na pewno nie ma śladów zębów a on oczywiście, żarty sobie stroił i potrafił keczupem się wysmarować- do dzisiaj nie noszę zegarków chociaż w zęby już nie wierzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wierzyłam, że ćmy żywią się ludzką krwią- heh, nadal ciężko mi się do ciem przekonać

wierzyłam, że w każdej książce jest pusta strona- jak się wejdzie na nią o 12.00 to się umiera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odkładałam przezornie książki o 11.45 - sobie i wszystkim, którym smierci nie życzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ktoś zgadnie czego naczytał się 5-letni Sputnik? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oj, jaka Babcia była zła jak się dowiedziała!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 29 Kwi 2009, 13:55:14 »
wierzyłam, że w każdej książce jest pusta strona- jak się wejdzie na nią o 12.00 to się umiera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odkładałam przezornie książki o 11.45 - sobie i wszystkim, którym smierci nie życzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

umieraaaam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

panikarola

« Odpowiedź #29 dnia: 29 Kwi 2009, 13:56:12 »
nieeee no, sputnik, co przeczytalas??

ja wierzylam, ze jak w takim kalendarzu z wyrywanymi kartkami jest kartka bez numerka dnia, tylko np. z przepisem, to ten dzien sie "nie liczy" i dopiero nastepnego dnia znow zaczynaja sie liczyc dni miesiaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie wakacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

« Odpowiedź #30 dnia: 29 Kwi 2009, 14:17:31 »
ktoś zgadnie czego naczytał się 5-letni Sputnik? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oj, jaka Babcia była zła jak się dowiedziała!

Wislocka? Starowicza? Przy czym mysle, ze w wieku 5 lat, nawet gdybym umiala czytac to i tak nie zajarzylabym o co chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Kwi 2009, 14:33:44 »
Julio Cortázar "Opowieści o kronopiach i famach" - książka mojego dzieciństwa, nauczyłam się jej na pamięć - nie jestem pewna czy chciałabym żeby moje dziecko to czytało w wieku 5-6 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ale wiadomo przynajmniej na co zrzucić moje porypanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #32 dnia: 29 Kwi 2009, 15:17:06 »
wierzyłam, że...
- maskotki "żyją" i czują  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i że jeśli na jakiś wyjazd zabiorę jedną wybraną to inne się obrażą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wynikiem tego było, że nieraz jechał z nami cały samochód maskotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- zupa flaki to jest "zupka mięsna" i była taka pyszna, teraz nietykam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i patrzeć nie mogę

kochana, miałam dokładnie tak samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #33 dnia: 29 Kwi 2009, 15:34:40 »
A to one jednak nie czują?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj My do tej pory mamy szczurka i nietoperka i z nimi rozmawiamy czasem i mieszkają w sypialni  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Kwi 2009, 22:36:12 »
a ja byłam przekonana, że jak obetnę lalce włosy, to jej urosną

salsa

« Odpowiedź #35 dnia: 29 Kwi 2009, 22:39:29 »

oj, ja tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #36 dnia: 30 Kwi 2009, 00:19:36 »
bylam przekonana,że w piwnicy mieszka wielka łapa ( ja kudlaty...itd)

zosia2007

« Odpowiedź #37 dnia: 30 Kwi 2009, 08:01:49 »

ja tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nawet swojej nowej barbi z pewexu obcilam z mysla ze jej odrosna geste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #38 dnia: 30 Kwi 2009, 14:59:34 »

Ja bo zabawie lalkami przykrywalam je dokldnie na noc zeby nie zmarzly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

niewiemjaka

« Odpowiedź #39 dnia: 30 Kwi 2009, 18:16:53 »
- ja wierzylam ze w telewizorze sa te małe ludziki co mowia i graja w filmach zamknieci, ze oni istnieja gdzies tacy malutcy (z kuzynem wymyslalilismy co z nimi zrobimy jak ich dostaniemy w swoje rece) takie fajne krasnale

- pestki w brzuchu ze kielkuja rowniez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

ishka82

« Odpowiedź #40 dnia: 30 Kwi 2009, 20:20:28 »
niewiemjaka, właśnie, o ludzikach z telewizora zapomniałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #41 dnia: 30 Kwi 2009, 21:21:01 »

ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Kwi 2009, 21:24:01 »
hehe ale fajny watek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj))
usmialam sie jak norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z nowosci, to ja myslalam, ze krowa i koń to PARA! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

nionczka

« Odpowiedź #43 dnia: 30 Kwi 2009, 23:42:41 »
Do 2007 roku wierzylam, ze 30% i 1/3 to to samo.
A kiedy bylam mala myslalam, ze wszyscy mówiacy po angielsku to Anglicy i ze Honolulu to zmyslone miejsce,no bo powiedzcie same czy cos moze sie tak nazywac i naprawde istniec?

Jednym slowem moje wierzenia to niedouczenie! Ale wstyd...

Angie

« Odpowiedź #44 dnia: 01 Maj 2009, 00:05:18 »
A kiedy bylam mala myslalam, ze wszyscy mówiacy po angielsku to Anglicy i ze Honolulu to zmyslone miejsce,no bo powiedzcie same czy cos moze sie tak nazywac i naprawde istniec?

Jednym slowem moje wierzenia to niedouczenie! Ale wstyd...

Do 2007?? To już wcale mała nie byłaś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Musze sobie przypomnieć w co ja wierzyłam, bo na razie nic mi do głowy nie przychodzi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #45 dnia: 01 Maj 2009, 09:58:56 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Maj 2009, 10:01:30 »
A mnie się jeszcze przypomniało, że wierzyłam w "czarną łapę" i czarną wołgę co jeździ po Warszawie i porywa niegrzeczne dzieci.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

yoy

« Odpowiedź #47 dnia: 01 Maj 2009, 11:05:37 »
Ja uważałam, że jak się je np kanapkę, albo kotlecika (albo cokolwiek innego co trzeba pokroić/pogryźć) to potem to jedzonko z powrotem w brzuszku sie skleja i wygląda identycznie jak przed jedzeniem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i że się ładnie w tym brzuszku układa... Ziemniaczki obok ziemniaczków, sałatka obok sałatki... Porządek musi być! A co!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mój Narzeczony myślal, że człowiek ma ogroniczoną liczbę słów do wygadania i jak już je wszystkie powie to przestanie mówić i bedzie niemową... Wierzenie to wcielił oczywiście w życie i milczał jakiś czas   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do tej pory jakiś małomówny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Myślał również, że jak w radiu "leci" jakaś piosenka to zespół/wykonawca gra tą muzykę na żywo ze studia.. Kiedyś usłyszał Phila Collinsa i był przeszcześliwy, że Phil zechcial przyjechać do Polski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 01 Maj 2009, 11:05:37 »
ja swiecie wierzyłam, ze kremy do opalania spowoduja, ze wroce z wakacji blada jak sciana, wiec chowałam się do łazienki - niby na smarowanie, i smarowała się zwykłym kremem nivea Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i myslałam ze dzieci wychodza przez pepek i się zastanawiałam dlaczego tata tez go ma  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiecej nie pamietam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

panikarola

« Odpowiedź #49 dnia: 01 Maj 2009, 11:26:12 »
przypomnialo mi sie, ze myslalam jeszcze, ze ksiadz i zakonnica to małżeństwo jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj