Autor Wątek: Gdy bylam mala wierzylam, ze ...  (Przeczytany 8032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewdomaga

Odp: Gdy bylam mala wierzylam, ze ...
« Odpowiedź #175 dnia: 20 Sie 2009, 12:23:21 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ewadomaga nacujdo jest dobra i wiele z nas miało to samo
upss  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przyznaję się, nie czytałam całego wątku, tylko ostatnią stronę, a obiecuję, że nadrobię

anyday

« Odpowiedź #176 dnia: 20 Sie 2009, 18:08:55 »
że kwiatki wszystko słyszą i mogą wykablować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kłotnie z bratem były w pokoju bez kwiatków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj eh,dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #177 dnia: 21 Sie 2009, 00:22:02 »
mój brat wierzył (duża w tym moja rola),że czarownice latają wokól księżyca i zawszena noc żaluzje musiały byc idealnie zasłonięte

foszek

« Odpowiedź #178 dnia: 22 Sie 2009, 21:51:18 »
a ja wierzylam, ze jak sie dobrze rozpedze to bede fruwac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #179 dnia: 23 Sie 2009, 15:58:21 »
nie wiem czemu ale wierzylam ze pod lozkiem siedzi diabel jakis i baardzo dlugo rano schodzilam z lozka na krzesla i dopiero na podloge zeby mnie za noge nie zlapal i tam nie wciagnal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

brawurka

« Odpowiedź #180 dnia: 23 Sie 2009, 18:58:14 »
o ja tez!!!

doda

« Odpowiedź #181 dnia: 23 Sie 2009, 20:57:53 »
ja myślałam, że pod łóżkiem siedzi żmija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #182 dnia: 25 Sie 2009, 14:37:26 »
ja myślałam, że pod łóżkiem siedzi żmija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie gremliny i critersy siedziały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #183 dnia: 25 Sie 2009, 15:02:35 »
ja mialam psa za szafa ktoremu wrzucalam cukiernki i resztki jedzenia, niestety okazalo sie ze jest niejadkiem jak mama odsunela szafe bo nei wiedziala co tak smierdzi - jedzenie nadal tam lezalo tylko troche zgnile Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #184 dnia: 23 Wrz 2009, 17:20:17 »
byłam przekonana, że gołąbki (jako potrawa) to nic innego jak ptaki gołębie i nigdy tego nie chciałam jeść, zawsze mówiłam, że nie lubie, choć nigdy nie spróbowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aż kiedyś na koloniach na obiad podano... gołąbki i miałam 2 wyjścia - albo nie jeść i chodzić głodna, albo przemóc się i zjeść... wybrałam 2 opcję i nawet mi zasmakowały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kama

« Odpowiedź #185 dnia: 24 Wrz 2009, 11:32:59 »
a ja wierzyłam, że papryczka chili nie jest ostra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mój starszy brat pod nieobecność rodziców regularnie karmił mnie małymi papryczkami, które rosły na kuchennym parapecie i za każdym razem mówił mi, że one już nie pieką. Ja głupia nigdy się nie nauczyłam... później ryczałam i czekałam na mamę z otwartą buzią i zdrętwiałym językiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj