Gdy bylam mala wierzylam, ze ...

Zaczęty przez mayagaramond, 28 Kwi 2009, 22:04:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja tam piaska zawsze lubilam ;)

cz-b swiat dobry :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2009, 14:08:59
a ja tam piaska zawsze lubilam ;)

ja też - póki byłam młoda i nie rozumiałam jego tekstów. a teraz jestem stara i dalej nie rozumiem :D

zwierzatko_mojej_mamy

a ja nawet nie pamietam i nie zwracam uwagi ;) on mi podszedl tak ludzko ;) byl taki niegwiazdorski, no i w sumie dalej jest ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2009, 14:12:53
a ja nawet nie pamietam i nie zwracam uwagi ;) on mi podszedl tak ludzko ;) byl taki niegwiazdorski, no i w sumie dalej jest ;)

poza aferą z ukrywaną kobietą i synami lol i paroma motywami gejowskimi lol

zwierzatko_mojej_mamy

effik no patrz pani, ja nic nie wiem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2009, 14:15:21
effik no patrz pani, ja nic nie wiem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no co ty, nie słyszałaś słynnego dowcipu-zagadki "z czym może być Piróg"? :D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2009, 14:40:26
nieeeeeeeee :D:D:D

a) z mięsem
b) z kapustą i z grzybami
c) z Piaskiem :D

magdarynka

effik lol, lol, lol.

A moja kolezanka kochala sie w Piasku, a jak sie przestala kochac w Piasku to zakochala sie w Georgu Michaelu  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: magdarynka w 12 Maj 2009, 14:46:47
effik lol, lol, lol.

A moja kolezanka kochala sie w Piasku, a jak sie przestala kochac w Piasku to zakochala sie w Georgu Michaelu  :rotfl:

co za niefart :D


mignon

Też rozumiałam "To dzięki mimelodzie" :)

Natomiast moja koleżanka ze swoją kuzynką (to z tych tematów kościelnych) zamiast Gloria,in excelsis deo śpiewała "ile księży zdechło" :rotfl:

Natomiast druga moja koleżanka uważała (i to do kilkunastu lat), że jak przymierza i kupuje buty, to trzeba mieć przykurczone palce u stóp, więc wciąż chodziła w zamałych butach...

Ja natomiast wierzyłam w diabła w lustrze, w urośnięcie arbuza w brzuchu jak się pestkę połknie i... Kurcze, jakoś swoich dziwactw nie pamiętam ;)

justynaaaa2

dla mnie Piasek to jest "wieczny debiut na scenie polskiej"  :mocking: facet już tyle razy występował na festiwalu w sopocie czy opolu w kategorii "debiuty", że aż głowa mała :D a swoje lata na karku ma ;)

kasiad

Cytat: mignon w 12 Maj 2009, 16:15:36
Też rozumiałam "To dzięki mimelodzie" :)

Natomiast moja koleżanka ze swoją kuzynką (to z tych tematów kościelnych) zamiast Gloria,in excelsis deo śpiewała "ile księży zdechło" :rotfl:


normalnie padłam  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

mati

hmmm... tak czytam i sobie nie mogę za cholerę przypomnieć w co śmiesznego ja wierzyłam...
w to, że od chodzenia po deszczu się rośnie? ;)

sonja

Z kategorii piosenek a właściwie pieśni kościelnych długo zamiast Na cud Jonasza słyszałam Nacudjo nasza i zastanawiałam się co to za święta Nacudja lol

tachogti

A moj kumpel myslal ze John Travolta nazywa sie Jontra Volta lol lol lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mobka

U Kukulskiej slyszalam "Po cienkim Idelodzie" i sie zastanawialam co to ten Idelód :D

Wierzeń szczególnych nie miałam, nawet w mikołaja nie bardzo wierzyłam, ale pamiętam, jak któregoś razu po kąpieli, gdzieś mniej wiecej w wieku 3-4lat, odkryłam, że mam dziure między nogami - bylam szczerze przerazona, ze mi tam cos peklo  :rotfl:

jo_miekka

Cytat: tachogti w 12 Maj 2009, 21:50:12
A moj kumpel myslal ze John Travolta nazywa sie Jontra Volta lol lol lol

lol
Siostra mojej koleżanki długo myślała, że tenisówki to "nisówki". Tylko zawsze te, konkretne. "Weź TE nisówki".

effik

Cytat: tachogti w 12 Maj 2009, 21:50:12
A moj kumpel myslal ze John Travolta nazywa sie Jontra Volta lol lol lol

:D :D
moja koleżanka była przekonana, że Lech Janerka to Lechja Nerka lol

magoo

Cytat: effik w 13 Maj 2009, 08:30:02
:D :D
moja koleżanka była przekonana, że Lech Janerka to Lechja Nerka lol

Miałam dokładnie to samo :D

suegro

Cytat: jo_miekka w 13 Maj 2009, 07:14:07
lol
Siostra mojej koleżanki długo myślała, że tenisówki to "nisówki". Tylko zawsze te, konkretne. "Weź TE nisówki".

he he :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



vobi

ja juz chyba kiedys o tym pisalam, wiec sorki za powtarzanie sie

Jak bylam mala (tzn. jeszcze na poczatku podstawowki!) bylam przekonana, ze jak ktos zlamie reke lub noge to doslownie ja lamie i ta zlamana czesc odpada, wiec wazne zeby ja znalezc. O tym ze jestem w bledzie dowiedzialam sie dopiero kiedy kuzyn zlamal noge, poszlismy go odwiedzic w szpitalu i - widzac na wyciagu cala noge - z maniackim uporem dopytywalam jak ja znalazl. Jezu, ale mial polewke jak mu wytlumaczylam o co chodzi... :blush: