Autor Wątek: foczkaka wyprodukowała dłuuugą relacje ;) no i są fotki!  (Przeczytany 11654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: foczkaka wyprodukowała dłuuugą relacje ;) no i są fotki!
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Kwi 2009, 22:36:38 »
właśnie o to chodzi, że nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj upewniają się wzajemnie, że się zamierzają rozmnażać dopiero jak będą naprawdę stare i gonią te co się rozmnożyły, jak się w nieodpowiedniej strefie nadmiernie rozwodzą na tematy dzieciowe, i są wtedy okropne (to na pewno trochę z zazdrości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

foczkaka

« Odpowiedź #51 dnia: 27 Kwi 2009, 22:40:36 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
właśnie o to chodzi, że nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj upewniają się wzajemnie, że się zamierzają rozmnażać dopiero jak będą naprawdę stare i gonią te co się rozmnożyły, jak się w nieodpowiedniej strefie nadmiernie rozwodzą na tematy dzieciowe, i są wtedy okropne (to na pewno trochę z zazdrości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

a to moze i bym sie nadawała! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Towarzystwo starych matek na pewno dobrze by na mnie wpłynęło i zdroworozsądkowo przed macierzyństwem powstrzymało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

errata

« Odpowiedź #52 dnia: 27 Kwi 2009, 22:41:15 »
Gratuluej i życze wszystkiego dobrego Wam życze!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 27 Kwi 2009, 22:41:15 »

panikarola

« Odpowiedź #53 dnia: 27 Kwi 2009, 22:44:56 »
foczkaka, ale wiesz, to musi być przemyślana decyzja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli dopuszczasz myśl o kontrolowanej wpadce, to nadajesz się bardziej na środek kolejki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakkolwiek zdecydujesz:  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj możesz się ujawinić w opisie pod awatarem, ale nie ma musu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 27 Kwi 2009, 22:53:05 »
jak to nic nie robia - pija Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a niektore pala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 27 Kwi 2009, 22:53:05 »

marlen_ka

« Odpowiedź #55 dnia: 28 Kwi 2009, 01:30:06 »
po prostu za to kocham strefe, nie ma jak to małe zboczenie z tematu. jak  zwykle coś o ciązach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A tak na serio to moje wielkie gratuylacje. pieknie wygladaliscie i zytcze Wam wieluy wspólnych i cudownych lat.

ps. my tez po slubie od razu ucieklismy do zakopanego
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka

« Odpowiedź #56 dnia: 28 Kwi 2009, 08:21:58 »
foczkaka, ale wiesz, to musi być przemyślana decyzja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli dopuszczasz myśl o kontrolowanej wpadce, to nadajesz się bardziej na środek kolejki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakkolwiek zdecydujesz:  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj możesz się ujawinić w opisie pod awatarem, ale nie ma musu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie nie dopuszczam takiej mysli i tej wersji musze sie trzymac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wybijajcie mi z głowy wszelkie myśli macierzyńskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mati

« Odpowiedź #57 dnia: 28 Kwi 2009, 08:26:28 »
upewniają się wzajemnie, że się zamierzają rozmnażać dopiero jak będą naprawdę stare i gonią te co się rozmnożyły, jak się w nieodpowiedniej strefie nadmiernie rozwodzą na tematy dzieciowe

to coś w sam raz dla mnie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #58 dnia: 28 Kwi 2009, 08:37:26 »
no i pięknie, przerzedzony klub się zagęszcza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #59 dnia: 28 Kwi 2009, 10:41:42 »
Ja na moment muszę wrócić do tematu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bukiet miałaś prześliczny - bardzo podoba mi się pomysł wplecienia organzy między kwiaty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystko pięknie ze sobą współgrało. Gratuluję i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

tachogti

« Odpowiedź #60 dnia: 30 Kwi 2009, 09:53:51 »
ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze mnie, dopiero teraz tu zajrzalam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka mnoooostwa MILOSCI na cale zycie dla Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wygladaliscie super! I te kolorowe dodatki bomba  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Maj 2009, 11:03:39 »
foczkaka - wiele szczęścia razem! Super, że wszystko tak fajnie się udało! Czytając opis zastanawiałam się: hmm.. bez fryzjera było? A tu taki efekt!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

bozena.dp

« Odpowiedź #62 dnia: 03 Maj 2009, 20:09:06 »
foczkaka i ode mnie spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i dużo miłości  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

p.s. my też mieliśmy 34 osoby na weselu - najbliższa rodzina - i było bardzo fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ulala28

« Odpowiedź #63 dnia: 03 Maj 2009, 21:57:44 »
foczkaka serdeczne gratulacje! Duuuzo miłości i szczęścia.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ps. piękny bukiet

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

sonatina

« Odpowiedź #64 dnia: 11 Maj 2009, 21:28:47 »
Gratulacje!!
wszystkiego dobrego!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 11 Maj 2009, 21:28:47 »

sierpniowajulka

« Odpowiedź #65 dnia: 01 Cze 2009, 12:08:29 »
Foczkaka, a gdzie są zdjęcia? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #66 dnia: 01 Cze 2009, 20:47:25 »
Foczkaka, a gdzie są zdjęcia? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pod relacją, na pierwszej stronie jest link do picassy.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foczkaka

« Odpowiedź #67 dnia: 01 Cze 2009, 21:01:54 »
sierpniowajulka cos pokombinowałam z nazwami albumów i sie link bezposredni zmienił. Juz wrzuciłam nowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #68 dnia: 01 Cze 2009, 21:41:57 »
foczkaka dopiero teraz trafiłam na te zdjęcia i muszę powiedzieć, że świetnie wyglądaliście i miałaś super dekold od sukienki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj