Autor Wątek: foczkaka wyprodukowała dłuuugą relacje ;) no i są fotki!  (Przeczytany 11655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foczkaka

Czas zabrac się za relację okołoślubną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No więc od początku: na tydzień przed ślubem, czyli tuz przed Wielkanocą pojechaliśmy z Krystianem do Gliwic, do mojego domu rodzinnego. Czyli imprezowanie zaczęło sie juz tydzien wczesniej, bo wiadomo - rodzinne swieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w ostatnim tygodniu przed ślubem pracowaliśmy oboje. Nie do końca normalnie, bo zdalnie, przez internet, ale swoje i tak trzebabyło zrobić. W miedzyczasie miałam dużo stresów dotychących spraw praktycznych. A to zakupy zrobić, a to w restauracji czegoś nie wiedzieli, a to dekoracja, w kościele brakuje papierka. Ciągle coś. Zresztą pisałam Wam o tym w międzyczasie. W czwartek byłam juz tak zestresowana ze warczałam na wszystkich wokół. Stwierdziłam ze nie moze tak byc i zaczełam pić melisę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W piatek po trzech herbatkach byłam juz tak zrelaksowana że wszystko zaczeło wyglądać pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W ostatnich dniach jeszcze produkowaliśmy prezenciko-winietki czyli pudełeczka z czekoladką w środku oraz pakowaliśmy migdałki dla gości na ślubie. W piątek poszłam zobaczyc dekoracje, zawieźliśmy wino, pogadałam jeszcze z kelnerkami i wszystko zaczęło nabierać jakiegoś kształtu.

No i nadszedł wielki dzień. Obudziłam się po 7 rano i zaczęłam sobie wyobrażać nas w ślubnych kreacjach idacych do ołtarza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pierwszy raz w ogole mogłam sobie to jakoś wyobrazić. Bo do tej pory nie czułam jakbym prała ślub, tylko jakbym miała na głowie jakieś wielkie przedsiewziecie.

Wstałam przed 8. Pojechaliśmy z moją mama po ciasta i tort. Wydawało mi sie ze jest ich jakos mało wiec dokupiłam jeszcze troche i kupiliśmy owoce na stół. Zawieźliśmy wszystko do restauracji. Na szczescie mieliśmy wszystko blisko siebie wiec spokojnie moznabyło kursować w każdej sprawie. Potem zjedliśmy w domu jakieś lekkie śniadanko i o 11.30 pojechaliśmy po kwiaty - bukiety dla mnie i świadkowej, butonierki i kwiaty na auto. Potem Narzeczony z moim bratem pojechali umyć auto (gruntowne czyszczenie było dzien wczesniej, ale w sobote robili jeszcze jakies poprawki). Aha, do slubu jechalismy naszym autem, a kierował moj brat wiec mosiał sie troche oswoic z maszyna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W miedzyczasie ja wziełam prysznic i opracowałam fryzure. Faceci wrócili, zabraliśmy sie za strojenie samochodu i tak zrobiła sie godzina 14. Potem juz nas rozdzielono Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Krystian stroił sie na poddaszu a ja w swoim dawnym pokoju. Szybki makijaż no i akcja ubieranie sukni. Siostra i bratowa dzielnie walczyły z wiązaniem gorsetu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Potem stroiła sie reszta rodziny a my z Krystianem tylko smsowaliśmy miedzy pokojami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do godziny 16 wiekszość gości dotarła do nas do domu lub do hotelu. O 15:40 wszystko było już gotowe i zeszłam na dół. Narzeczony mógł mnie wreszcie zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To pierwsze spojrzenie przyszłego męża - bezcenne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nastepnie były jakieś zdjęcia, wpadali jacys goście. Po 16 dojechała przyszła teściowa i wręczyliśmy naszym mamom symboliczne prezenty (ramki na zdjęcia i czekoladki - wszystko efektownie zapakowane). Mamy zrobiły nam krzyzyki na czołach i ufff, obyło sie bez tradycyjnego błogosławieństwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o 16:30 wyjechaliśmy do kościoła.

Troche złapał nas stres jak zbierali sie goscie i wszyscy czekali w napieciu na wyjscie. Ale po zapakowaniu sie do auta wszystko ustąopiło. Bylismy juz bardzo spokojni i radosni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przed kosciołem juz czekał świadek i kilkoro znajomych. Poszliśmy podpisać wszystkie dokumenty w zakrystii. Ksiądz dopytywał o jakieś szczegóły uroczystości. Ponieważ było jeszcze troche czasu, fotografowalismy sie z rodzinka na placu koscielnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A potem wielkie wejście. Ksiądz od ołtarza przyszedł po nas do tyłu i uroczyście za ksiedzem podeszliśmy na swoje miejsca. Msze odprawiał znajomy ksiądz, tak że było bardzo miło. Kazanie było przydługie, ale fajne i skierowane do nas. Potem przysięga...

Bałam się ze bede płakac, ale nic takiego sie nie zdarzyło. Oboje mowilismy przysiege spokojnie, pewnie, z usmiechem na ustach, patrzac sobie w oczy. Normalnie byłam z nas dumna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przy zakładaniu obrączek już-mąż nie wiedzieć czemu chciał mi zakładać swoją wielką, ale ministrant zaraz mu podpowiedział co i jak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ogólnie obyło sie bez wiekszych wpadek. Kiedy w czasie komunni ksiądz podawał nam kielich z winem, ja wypiłam bardzo malutko i potem krystianowi ksiądz powiedział "odważnie, można dużo" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście zaraz zaczeliśmy sie śmiac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na końcu ksiądz złożył nam życzenia, no i wyjście z kościoła. Jak sie potem dowiedziałam organista wcale nie zagrał Mendelssona, tylko nie wiadomo co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale w tamtym momencie nie zwrocilismy na to uwagi. Z tyłu kościoła czekali już ludzie na kolejną Msze, wiec przy wyjsciu mielismy duża widownie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Życzenia pod kościołem trwały i trwały. Obok nas stała moja siostrzenica zaopatrzona w torby z migdałkami i rozdawała je gościom składajacym nam zyczenia. Jeszcze kilka zdjęc no i wyruszyliśmy. Goście do restauracji. My na chwilke do domu. Moja siostra-fotografka szybko zrzuciła na kompa zdjęcia, my wypakowaliśmy prezenty, no i już szybko do gości.

Potem witanie chlebem i sola, 100-lat, toast, tłuczenie kieliszków. Przenoszenia przez próg już mężowi oszczedziłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ostatecznie o 19 rozpoczęła sie kolacja. Były dwa dania, ale wszystkiego było baaardzo dużo i gościom bardzo smakowało. Nawet nie wiem o której przynieśli tort, ktory nawiasem mowiac tez był przepyszny. W tle cały czas leciała muzyka puszczana z laptopa. Jak sie okazało słusznie dobrałam takie kawałki przy których chce sie tańczyc, choć tańców wcale nie planowaliśmy. Goście wyraźnie mieli ochote na hulanki i namawiali nas na jakikolwiek pierwszy taniec. Wiec odczekałam na możliwie najwolniejszą piosenke, zeby nie było widac ze tańczyć nie umiemy i wyciągnełam Krystiana na parkiet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:P Bujaliśmy sie do piosenki Hey "Mimo wszystko". Fajnie wyszło bo to jeden z naszych ulubionych kawałków. Po tym tańcu bawili sie na parkiecie prawie wszyscy - począwszy od 9-letniej kuzynki, skończywszy na mamach i ciotkach.
Nie było więcej gorących posiłków, ale stoły były pełne od ciast, sałatek, wędlin, galaretek, co w zupełności wystarczyło. Poszła wiekszośc wina (mielismy Carlo Rossi), zostały głownie słodkie wermuty.
Aha nie napisałam wcześniej że na imprezie było razem z nami tylko 30 osób plus półroczne maleństwo, ale naprawde i my i goście bawiliśmy sie dużo lepiej niz przpuszczałam. Wszyscy nas chwalili za tak zorganizowane przyjecie. Więc jesteśmy bardzo zadowoleni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Sale mielismy zarezerwowana do 1 w nocy. Potem rodziny sie juz rozeszły - czesc do mojego domu, czesc do hotelowych pokoi. Ja z Krystianem pojechalismy sie przebrC w zwykłe ciuchy i jeszcze do 4 rano siedzielismy ze znajomymi w jednym z pokoi w hotelu.
Nastepnego dnia zjedlismy sniadanie w restauracji z przyjezdnymi goścmi. Pozniej w domu posiedzielismy jeszcze z mouja rodzinka, oczywiscie nastapiło odpakowywanie prezentów, i ok 16 wyruszylismy na zasłużony odpoczynek do Zakopanego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Musze Wam powiedziec ze jeszcze w niedziele, jak juz bylismy sami w apartamencie, byłam nieswoja, musiałam odreagowac, odespac i dopiero w poniedziałek poczułam się normalnie, juz na całkowitym luzie.

Ufff. to sie rozpisałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Teraz wytrwałe czytelniczki moga obejrzec troche fotek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zdjecia robiła moja siostra, wiec nie sa profesjonalne. Nasza stylizacja na moje oko była w porzadku, ale pewnie znajdziecie sporo niedociagniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Własciwie teraz najwazniejsze sa dla mnie wspomnienia i to ze podobałam sie mojemu mezowi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Goscie też docenili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A fotki wstawiam ot tak, dla zaspokojenia ciekawych i ku przestrodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Cze 2009, 21:00:49 wysłana przez foczkaka »
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

rilla

Odp: foczkaka wyprodukowała dłuuugą relacje ;) no i są fotki!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Kwi 2009, 12:27:06 »
wielkie gratulacje!!!!!!!!!

świetnie wyglądaliście

filoletowe dodatki i bukiet super

i bardzo ciekawy dekolt - coś nowego:)

dużo dużo szczęścia wam życzęNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwi 2009, 12:27:30 »
Gratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Podziwiam efekty samodzielnego malowania i czesania sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
SUPER Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i ten fiolet - rewelacja !!!

Czyżby to pierwsza w tym sezonie relacja?

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwi 2009, 12:27:30 »

zuzia

« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwi 2009, 12:28:21 »
foczkaka
gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szczescie az od was bije!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwi 2009, 12:29:17 »
chyba pierwsza niezimowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bardzo mi sie bizu podoba i w ogole kolorystycznie!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj slicznie! GRATULACJE!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2009, 12:29:46 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwi 2009, 12:29:17 »

mika

« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwi 2009, 12:33:32 »
wielkie gratulacje!
stylizacja piękna!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

mati

« Odpowiedź #6 dnia: 27 Kwi 2009, 12:35:26 »
foczkaka, gratulacje i dużo szczęścia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Evelinel

« Odpowiedź #7 dnia: 27 Kwi 2009, 12:36:39 »
Gratulacje,
ślicznie wyglądaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kolorystyka dodatków bliska mojemu sercu

PS. pozdrowienia dla krajanki z Gliwic (a nawet z osiedla)

bagietka12

« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwi 2009, 12:39:49 »
gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pieknie wygladaliscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #9 dnia: 27 Kwi 2009, 12:41:19 »
foczkaka gratulacje!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo mi się podoba, wyglądacie na bardzo szczęśliwych!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #10 dnia: 27 Kwi 2009, 12:43:33 »
foczkaka, czyli technika lotosu kwiatu podziałała? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

serdeczności i gratulacje!!!!!!!!

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

foczkaka

« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwi 2009, 12:49:27 »
panikarola zdecydowanie technika kwiatu lotosu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
odkąd mi poradziłyście stosuje w trudnych chwilach i działa niezawodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki dziekwczyny za gratulacje i miłe słowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Evelinel - a to niespodzianka! ciekawe, moze sie znamy z widzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chermelle

« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwi 2009, 12:50:06 »
GRATULACJE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za opis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2009, 12:50:59 wysłana przez Chermelle »

rubin04

« Odpowiedź #13 dnia: 27 Kwi 2009, 12:51:55 »
Foczkaka - serdeczne gratulacje!!

Super bukiet, i cały ten fiolet bardzo fajny (kolczyki!). bardzo ładnie!

Duuużo szczęscia i... zostań to z nami..!

zosia2007

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2009, 13:01:33 »
foczkaka gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2009, 13:01:33 »

panikarola

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Kwi 2009, 13:10:19 »
bardzo się cieszę!!! polewam - "i jeszcze jeden, i jeszcze raz"! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #16 dnia: 27 Kwi 2009, 13:48:29 »
bukiet piękny, cacuszko...
gratuluję serdecznie pierwszej w tym sezonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #17 dnia: 27 Kwi 2009, 14:00:34 »
GRATULACJE  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Swietne dodatki, Ty wygladalas slicznie, widac, ze obydwoje bardzo szczesliwi, tak trzymac!!!

cumberland

« Odpowiedź #18 dnia: 27 Kwi 2009, 14:14:37 »
foczkaka wielkie gratulacje i dużo dużo dużo miłości dla Was !!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

karamela

« Odpowiedź #19 dnia: 27 Kwi 2009, 14:23:12 »
Foczkaka - wszystko piękne, widać, że jesteście szczęśliwy - gratulacje na nowej drodze życia.
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Justynna

« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwi 2009, 14:40:54 »
foczkaka, gratuluję i wszystkiego dobrego życzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bradzo ładnie wyglądałaś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2009, 14:41:19 wysłana przez Justynna »

niewiemjaka

« Odpowiedź #21 dnia: 27 Kwi 2009, 14:49:57 »
foczkaka polewam duzo duzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
piekne kolory bukiet cudny i do wlosow fiolet pasuje:D
świetnie dobrana suknia i kwiat we wlosach do krotkiej fryzurki extra!
super razem wygladacie - zycze duuuzo szczescia!!!!
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

magdalinska

« Odpowiedź #22 dnia: 27 Kwi 2009, 14:54:42 »
duzo szczescia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kolorystyka super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Kwi 2009, 14:55:23 »
Gratulacje dla świeżo upieczonej żony!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięknie oboje wyglądaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Piękny bukiet i biżu - i mąż też świetnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To teraz tylko pozostaje życzyć dużo, dużo, dużo szczęścia na nowej drodze życia! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #24 dnia: 27 Kwi 2009, 15:01:11 »
foczkaka, super stylizacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i wszystkiego najlepszego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/