1 września 2007 cd...

Zaczęty przez sysunia-leniwca, 08 Sie 2007, 14:47:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sysunia-leniwca

Dziewczyny już mi się miesza, ale może nowy watek na nowym formu:-)

sysunia-leniwca

Wczoraj zaplacilismy zaliczke za sale i znowu jestesmy lzejsi o kilka tysiecy:-) Boze, :roll:  kiedy skancza sie te wszystkie wydatki!!!

magda_ok

A my juz mamy wszystko :) No, prawie, Pan Mlody potrzebuje jeszcze bielizny i skarpetek, ale poza tym wszystko kupione, zamowione i potwierdzone :)
Ciekawe jak bedzie z pogoda....

twinnie77

sysunia-leniwca, wydatki się nie skończą... Mnie też to przeraża, bo wydaliśmy już sporą sumkę, a tu końca wydatków nie widać.

magda_ok, najważniejsze, aby w sercach było gorąco :D poczytaj też link poniżej

pogoda na 2007 wg górali
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sysunia-leniwca

Mam nadzieje, ze bedzie ladnie. Jutro kolejny wypad do trojmiasta w celu poszukiwania butow na poprawiny.
Zla jestem, bo ne moge schudnac!!!
Dzisiaj po długim okresie spokojnych nocy mialam znow koszmar przedslubny. Ale byl najbardziej przerazajacy ze wszystkich dotychczasowych. I znowu przewijal sie w nim watek kwiatow.

mroczna_dama

Ja czaruję pogodę, żebyśmy miały ładnie:D

mroczna_dama

O i pomieszalo mi się...mam ślub 15 września, no ale dla Was też poczaruję pogodę:D

magda_ok

Cytat: "sysunia-leniwca"Mam nadzieje, ze bedzie ladnie. Jutro kolejny wypad do trojmiasta w celu poszukiwania butow na poprawiny.
Zla jestem, bo ne moge schudnac!!!
Dzisiaj po długim okresie spokojnych nocy mialam znow koszmar przedslubny. Ale byl najbardziej przerazajacy ze wszystkich dotychczasowych. I znowu przewijal sie w nim watek kwiatow.

A skad jestes konkretnie?? Bo ja tez z okolic trojmiasta :)

sysunia-leniwca

150 km na zachod od trojmiasta. Pisze, ze okolice, bo bardzo czesto jestem.

magda_ok

No to troche dalej niz ja, zahaczasz prawie o Koszalin ;)
Ja jestem z Leborka

sysunia-leniwca

Do leborka i do koszalina mam tyle samo kilometrow. Jutro znow bede w trojmiescie. Pozdrawiam

mika

NO co ty Magda jesteś z Lęborka ja się tam wychowałam a rodzice mojego N. nadal tam mieszkają jesteśmy tam średnio raz w miesiącu Jaki ten świat mały.... jak ty się nazywasz i ile masz lat bo może razem chodziłyśmy np, do podstawówki

magda_ok

Cytat: "mika9983"NO co ty Magda jesteś z Lęborka ja się tam wychowałam a rodzice mojego N. nadal tam mieszkają jesteśmy tam średnio raz w miesiącu Jaki ten świat mały.... jak ty się nazywasz i ile masz lat bo może razem chodziłyśmy np, do podstawówki
HEhe, swiat naprawde maly, chociaz teraz mieszkam ponad 1000 km od Leborka. Ale slub 1.09 w Leborku wlasnie. Niestety patrzac na twoj profil mysle ze mamy male szanse sie znac, ja jestem z rocznika '80. Ale moze znasz moja mlodsza siostre? Lidke Okroj? Pozdr.
magda

magda_ok

Po dokladnym przeczytaniu twojego profilu stwierdzam, ze na pewno znasz moja siostre, chociazby z widzenia - urodzilyscie sie tego samego dnia :D wiec na pewno spotkalyscie sie w szpitalu ;)

mika

Hmmm nazwisko coś mi mówi ale nie do końca kojarzę, do której podstawówki chodziła??

martucha55

Cześć dziewczyny:)
Już nie wiem w  którym wątku mam pisać:(
Twinnie dzisiaj przywieźli mi wódkę - jeszcze raz dzięki:)

twinnie77

martucha55, nie ma za co.
My już nawet próbowaliśmy, jest bardzo dobra  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martucha55

Cytat: "twinnie77"martucha55, nie ma za co.
My już nawet próbowaliśmy, jest bardzo dobra  :mrgreen:

my chyba tez dziś sprobujemy  :mrgreen:

twinnie77

Dzisiaj odebraliśmy obrączki :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sysunia-leniwca

Czesc dziewczyny, kupilam nareszcie buty. Oplacalo sie 4 razy jechac do trojmiasta. Kupilam w sklepie "Batory" w Gdyni - i jeszcze na znizke sie zalapalam:-)

sysunia-leniwca

Dziewczyny czas leci jak szalony - jeszcze tylko niecałe trzy tygodnie i bedziemy mezatkami:-)

twinnie77

Dzisiaj zaczynam maraton ślubno-weselny. Jedziemy do kuzyna na ślub i wesele. A za niecałe trzy tygodnie nasz ślub!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sysunia-leniwca

Juz zaczynam byc nieznosna. Sama jestem z tego powodu niezadowolona. stres przedslubny bardzo mi sie udzielil.
Dzisij obudzilam sie i nagle bum.... pozostały jeszcze dwa tygodnie!
Nasuwaja sie pytania...a jak nie zdaze czego zalatwic, albo jak o czyms zapomne!
Wykoncze sie, ktorys raz z kolei:-)

kocica27

Witam po przerwie:-)
Byłam w ubiegłą sobotę na solarium, dzisiaj zamierzam powtórzyć zabieg  :mrgreen:
Jutro jedziemy odebrać gajerek dla PM. Zaczynam się odchudzać na serio, bo do tej pory to 2 dni odchudzania i 3 dni żarcia  :-/  Wstyd będzie, bo wyjdzie w końcu tak, że normalnie to jestem szczupła, a na ślub się rozpasłam na maksa - to wszystko przez stres  :cry:  Zazdroszczę wszystkim, którzy od stresu chudną, bo ja to zazwyczaj stres zajadam słodyczami :-(
Muszę zwalić 4kg do 1-go... :evil:
Aha.. w końcu umówiłam się na makijaż próbny na wtorek - zobaczymy, może skorzystam. Do tej pory miałam malować się sama, ale może babeczka mi zrobi lepiej niż ja sama....
A fryzurę próbną już miałam - będę miała plecioną "chałkę", fryzjerka mi też zrobiła drugą - taki jakby "kokon", mówiła, że będzie oryginalnie, bo chałkę to ma każda PM, ale mi się bardziej ta chałka podoba, trudno, nie muszę być oryginalna. Goście też codziennie po weselach nie latają, dla nich może będę oryginalna  :mrgreen: Wymyśliłam, że do kościoła założę welon na czubek głowy, a na przyjęcie podepnę pod koka. Niby ten kok wymaga podpięcia pod spód, ale mnie się strasznie zawsze podobało welon na czubku i dlatego chociaż przez jakiś czas chcę tak mieć. Myślicie, że to dobry pomysł?
Co do wydatków, to ja już przestałam liczyć. Po ślubie zamierzam sobie jeszcze walnąć aparat na zęby....

magda_ok

Hehe, ja aparat ne zeby walnelam pred slubem, sciagam za tydzien we wtorek :)
A co to "chalka"????? Masz jakies fotki z probnej?
Ja tez bede miala w kosciele welon na czubku glowy, bo do kiecki bolerko nie pasuje, a tak z golymi ramionami/plecami isc troche dziwnie. No i welon ma ta "golizne" zaslonic  :oops: