Show must go on ;) Relacja okołoślubna Inkigeo :)

Zaczęty przez inkageo, 10 Wrz 2007, 12:20:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

wszystkiego dobrego!!!! tak się mówi, że jak nic tego nie zapowiada-imprezy są najbardziej udane

misiak_maly

Życzę duuuużo szczęścia i udanego pożycia małżeńskiego. Opis dramatyczny, ale z happy end'em, więc gratuluję organizacji. Ja w takim stanie chybabym w łóżku leżała, a nie biegała za weselem :lol:


Piękna suknia ślubna - rewelacyjnie w niej wyglądałaś. ;-)

Pozdrawiam

czarnasia13

Inka, wszystkiego NAJLEPSZEGO :) wyglądaliście pięknie. Ja też tak chcę :->
Mam nadzieję że nie uciekniesz z forum i będziesz dzielnie służyć radą wszystkim zagubionym PM. Pozdrawiam gorąco.

importerka2008

Wszystkiego najlepszego, najmilszego i naj-pozytywnego-każdego innego!!! Przez trzy dni zostałam bez netu i już się wierciłam z ciekawości, jak wszystko się udało  ;-)
Bardzo się cieszę, że ułożyło się tak, jak sobie wymarzyłaś (mimo tych "drobnych" wpadek na początku).

inkageo

Cytat: "talula19"Inka, serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia!
Noo, możemy być wszystkie z Ciebie dumne...;) Początkowo Twój opis mnie po prostu przestraszył, pisałaś, że jesteś panikarą i płaczką (cos jakby o mnie;-), wiec pomyslalam, że ja pewnie bym sobie popłakała, kiedy Ty dzielnie przeklinałaś pod nosem! Brawo!;)
No i wreszcie jakieś wiarygodne przykłady...nikt mi nie wierzy, że pewnie będzie mi zimno, dlatego chcę suknię z rękawkami, a tu proszę, PM jednak może byc zimno;)

Bardzo ładnie wyglądaliście...no i masz fryzurę w moim stylu. Powiedz jak ona była zrobiona...wałki jakieś... lakier...bardzo mnie to ciekawi, bo sama chciałabym mieć rozpuszczone, proste włosy (mam podobne do Twoich, tylko trochę dłuższe), no i znów prostest wszystkich...no bo jak to bez koka i loków, bo nie będzie się trzymać i zaraz oklapnie...itd itp, a mnie pasują tylko takie fryzurki, które opadają na moją słoneczną twarz;) No i jak wpiać wtedy welon? A propos to ten własnoręcznie zrobiony?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące fryzury...
Pozdrawiam;)

Już jestem i nadrabiam zaległości. Włosy miałam kręcone na wielkie wałki, siedziałam z nimi pod suszarką. Później lekki tapir i mocne lakierowanie. Wyglądałam jak ciotka klotka, więc w domu trochę rozczesałam, ale tylko przód. Tył zostawiłam bo w tym tapirze świetnie siedział welon na grzebyku. Jak go wsunąłam w domu o 14, tak wytrzymał mimo wiatru do oczepin bez poprawek. Ten welon zrobiłam własnoręcznie kilka dni przed ślubem, wersja uproszczona bez marszczeń, tylko grzebyk wbity w tiul.
Cały dzień padał deszcz, a w nocy wyszliśmy na rynek robić fotki, więc włosy skręciły mi się nad ranem w całkiem fajne fale :)
Tu fotka od fryzjera jeszcze ciotki klotki ;)
Imagine there is no hate

mary

Inka, muszę przyznać, że przez Ciebie (guilty) mam teraz mieszane uczucia w związku z trenem. Dotąd uważałam, że tren = wielki kłopot. A Ty znowu udowadniasz, że da się przeżyć całą noc i nie mieć problemu. Teraz już sama nie wiem co robić  :?:


A co z Waszą podróżą poślubną? Udało się przełożyć?

inkageo

Nie udało się... Szykujemy się do wyjazdu, dam radę :)
Imagine there is no hate

mary

Nie wątpię ! ;) Ty dasz radę ze wszystkim!  :-D

kate.zet1

INKA!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie wróciłam do Wrocławia i pędem do kompa...nawet narzeczony nie dostał buziaka na powitanie!!!! Gratuluję Ci serdecznie!!! Wyglądaliście pięknie...ciarki mam na plecach - ja za 3 dni na odstrzał haha  :mrgreen: Zielony kolor okazał się świetnym pomysłem, a storczyki idealnie pasowały do krawatu Pana Młodego! ulżyło mi trochę w zwiazku z trenem, dałaś rade- ja też dam :-D Jeszcze raz gratuluję i bawcie się wspaniale w trakcie podróży...trzymam kciuki ;-)

inkageo

Dzięki! Trzymam kciuki za Was :) Fajnie jest po ślubie :)
Imagine there is no hate

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Próbuję je uchować do jutrzejszej sesji plenerowej, ale róże ledwo żyją..;)
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

A kiedy lecicie w podróż? jakoś niedługo? Fajnie, że od razu w zasadzie po ślubie. My na naszą nadal czekamy... (jeszcze 6 dni)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Lecimy w niedzielę. Jeżeli wysypka nie zniknie to nici z opalania i kąpieli :(
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Próbuję je uchować do jutrzejszej sesji plenerowej, ale róże ledwo żyją..;)

INKA wszystkiego naj naj naj. Zastanawiałam się jak to wszystko wyjdzie z tym twoim półpaścem (wiem co to jest - miałam), ktory już naprawdę nie miał się kiedy przyplątać. Wyglądałaś ślicznie!!
ps. my też plener mamy jutro - trzymamy kciuki za pogodę.

mary

Cytat: "sierpniowajulka"A kiedy lecicie w podróż? jakoś niedługo? Fajnie, że od razu w zasadzie po ślubie. My na naszą nadal czekamy... (jeszcze 6 dni)

Julka, a Wy dokąd się wybieracie?

sierpniowajulka

Cytat: "mary_popins"Julka, a Wy dokąd się wybieracie?

tam  :-? :
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=405492
tylko na bali, nie na sumatrę....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


gioseppe

Cytat: "sierpniowajulka"
na bali....
wow, julka, piękna wycieczka!
możesz zdradzić ile Was taka przyjemność kosztuje od os?
na ile lecicie?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dziewczyny jestem po sesji plenerowej, pogoda okropna, ze 13 stopni i wiatr, oczy mi łzawiły, stopy siniały, ale czego człowiek nie wytrzyma dla dobrego efektu.. ;)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Dziewczyny jestem po sesji plenerowej, pogoda okropna, ze 13 stopni i wiatr, oczy mi łzawiły, stopy siniały, ale czego człowiek nie wytrzyma dla dobrego efektu.. ;)

inka, trzeba było przyjechać do mnie. Ja miałam cieplutko. Wszystko trwało ok. 2 godzin. zamek + trochę nad jeziorem. Poza wiatrem, który rozwiewał mi welon wszystko było super.

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, polpasiec Ci sluzy ;D normalnie super ;) a maz widze, ze juz sie oddenerwowal na plenerze i amantem mi zalatuje ;D
a ten makijaz to chyba ciemniejszy niz na slubie? a i jeszcze -pomysly na ujecia to Wasze czy fotograf zaproponowal ?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Fotografowie głównie nami sterowali, moja rola to było marudzenie i przykrywanie się kocem :) Prosili żebyśmy też sami wychodzili z inicjatywą, ale wszystkie fajne pomysły są ich :) Makijaż taki sam, tylko gra światłem go tutaj wydobywa ;)
Imagine there is no hate