krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

marax

http://allegro.pl/tripp-trapp-krzeselko-stokke-plus-babyset-i4722493412.html
piękne ale do niczego mi w salonie nie pasuje plus już jedno będę miała białe

mobka

Cytat: marax w 22 Paź 2014, 10:46:22
http://allegro.pl/tripp-trapp-krzeselko-stokke-plus-babyset-i4722493412.html
piękne ale do niczego mi w salonie nie pasuje plus już jedno będę miała białe
To właśnie od tej babki, co bralysmy.

dragonfly

Ja zamówiłam następnego Tripp Trappa, piękny czerwony :)

I poważnie zastanawiam sie nad tym newborn set, ddu go miała, prawda? Ddu, kupiłabys go jeszcze raz?



Norka

#705
Dragon, ja miałam newborn set, u nas sprawdził się rewelacyjnie. Elka od początku uczestniczyła we wszystkich posiłkach i spotkaniach :)
Edit:
Prałam go często, wszystko ładnie schodzi, materiał wytrzymały. Teraz pożyczyli go znajomi i wydaje mi się, że posłuży jeszcze niejednemu dziecku.

nionczka

Cytat: dragonfly w 24 Paź 2014, 09:57:22
Ja zamówiłam następnego Tripp Trappa, piękny czerwony :)

I poważnie zastanawiam sie nad tym newborn set, ddu go miała, prawda? Ddu, kupiłabys go jeszcze raz?

ja też dla drugiej zamówię czerwony. Chyba, ze wejdzie nowa kolekcja i coś mnie powali na kolana.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Norka, dziękuje! Tak właśnie mi sie wydawało, ze byłaś zadowolona.  :beer:

Nionczka - czerwony dla Ingrid, łaskawie stwierdziła, ze stary może oddać bratu a ona sobie nowy zamówi lol

marax

#708
Cytat: dragonfly w 25 Paź 2014, 23:45:19
Norka, dziękuje! Tak właśnie mi sie wydawało, ze byłaś zadowolona.  :beer:

Nionczka - czerwony dla Ingrid, łaskawie stwierdziła, ze stary może oddać bratu a ona sobie nowy zamówi lol
zaczyna się dobrze ze chłopak będzie. u mnie zazdrość bylaby mniejsza jakby był chłopak. dzisiaj Rozi założyłam sukienke to jest odpowiedz laury na ta zaczepke  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dragonfly

marax lol lol lol Ingrid jak mowi o H. to z takim politowaniem bardziej, "bo wiesz mama, chlopcy to sa niemadrzy" lol lol lol

ddu

ja mam newborna i nadal korzystam, bo Stef jeszcze sam nie siedzi

dla mnie to duża wygoda, bo on jest na mojej wysokości nie tylko, kiedy jem, ale kiedy gotuję, coś tam robię, nie muszę się schylać, coś tam mu podam, pogadam, połaszkoczę...
bardzo wygodny gadżet i na pewno kupiłabym raz jeszcze


ddu

Stef wysiadł z newborna. będę sprzedawała. do Brunei to raczej się nie opłaca wysyłać, ale ktoś bliżej chce?

Kasia


marax

#714
Słuchajcie mam nowy tripp trapp i kupiłam taki baby set będzie pasował  ?
http://allegro.pl/zestaw-dzieciecy-stokke-tripp-trapp-i4900586337.html da się to zamontować bez pasów ?
MAM BIALY WIEC KOLOREM SREDNIO ALE NIE DAM 170 ZL ZA KOLOR CZEGOS NA KILKA MIESIECY ......
może ktoś ma sprzedać pasy albo to obszycie. A może ktoś mialby pozyczyc to obszycie abym mogla sobie zrobić wykrój i uszyć podobne sama ? ceny dodatkow sa straszne.

mobka

Marax, to jest właśnie nowy baby set. Ja taki mam do nowego. Tylko Szymon był n tyle duży, że z pasów o poduszek nie korzystaliśmy.

OlaFasola

Marax, Ja mam pasy. Mogę pożyczyć. Tylko muszę sprawdzić czy kompletne.

nionczka

Ja pasów nigdy nie miałam. Chyba. Na pewno nie uzywałam. Mam poduszkę, mogę zrobić Ci wykrój na papierze do pieczenia i wysłać.  Zainteresowana?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja właśnie zamówiłam drugiego Tripp Trappa w czerwieni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: nionczka w 30 Gru 2014, 19:23:56
Ja pasów nigdy nie miałam. Chyba. Na pewno nie uzywałam. Mam poduszkę, mogę zrobić Ci wykrój na papierze do pieczenia i wysłać.  Zainteresowana?
O byłoby super plus jakieś dokładniejsze zdjęcia  . Ola jakbyś miała pasy pożyczyć to byłabym bardzo wdzięczna

nionczka

Cytat: marax w 30 Gru 2014, 20:14:10
O byłoby super plus jakieś dokładniejsze zdjęcia  . Ola jakbyś miała pasy pożyczyć to byłabym bardzo wdzięczna


Ok, to jutro zrobię i opiszę. Przyślij adres.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#721
Cytat: nionczka w 30 Gru 2014, 21:19:26

Ok, to jutro zrobię i opiszę. Przyślij adres.
To ma w środku jakieś wypełnienie jest miękkie ?

Kasia

Cytat: marax w 30 Gru 2014, 21:41:06To ma w środku jakieś wypełnienie jest miękkie ?
materiał taki grubszy, sztywniejszy
wypełnienie jest

idz se pomacaj w sklepie :)

marax

Tak w sklepie :) jakbym komuś w sklepie w moim mieście powiedziała o krześle ze 750 zł to padłby trupem ..... A mnie wziął za wariata :)

nionczka

Marax, skasuj adres, to otwarta strefa. skopiowałam sobie
tak, jest wypełnienie, takie cienkie jak powiedzmy w rozkach do spania
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login