krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

twinnie77 nie ma za co, ciesze sie ze sie spodobal Hubertowi (no i Tobie)! A kupiliscie tez blat? Potrzebny wg Ciebie jest?

Wlasnie kilka dni temu wdzialam "na zywca" Triptrapa (chyba nie przekrecilam nazwy) i ten Reer ktorego mamy to chyba troche podroba Triptrapa... w kazdym razie bardzo podobne sa na pierwszy rzut oka, tylko cena jakby polowe nizsza :)

twinnie77

Kupiliśmy bez blatu, bo preferuję integrację rodziny przy wspólnym stole :)

No Tripp Trapp ma taki nowoczesny design :) Ale faktycznie są bardzo podobne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#52
TRipp Trapp ma nowoczesny dizajn i 30 lat na karku!

Dodany tekst: wto 23 cze 2009 07:50:30 GMT-1

Cytat: twinnie77 w 22 Cze 2009, 21:29:06
Kupiliśmy bez blatu, bo preferuję integrację rodziny przy wspólnym stole :)




:beer: za integracje rodziny!!! Ja tez z tych jestem, zdecydowanie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

my tez preferujemy integracje rodziny, ale jak swiezo najedzona Hania z wyrzutem wpatruje sie jak jemy, obserwujac wnikliwie kazdy ruch widelca czy lyk picia to sie zastanawiam czy by jej jednak tylem do stolu nie odwrocic :rotfl:

nionczka

Cytat: vobi w 23 Cze 2009, 08:55:17
my tez preferujemy integracje rodziny, ale jak swiezo najedzona Hania z wyrzutem wpatruje sie jak jemy, obserwujac wnikliwie kazdy ruch widelca czy lyk picia to sie zastanawiam czy by jej jednak tylem do stolu nie odwrocic :rotfl:

No to Tobie tez poleje :-) Ja tez czasem nie moge jesc przy Irene bo wklada mi paluchy do takerza/miseczki i wyrywa lyzeczke kiedy jem jogurt i trzymam ja na kolanach. Wczoraj jadlam pokrojonego arbuza i przy kazdym kawalku, ktory bralam do reki, Irene otwierala pyszczek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

nionczka no to madre mamy dzieci - wiedza ze do jedzenia trzeba otworzyc buzie, tylko nie jarza jeszcze ktore jedzenie jest dla nich :rotfl:

twinnie77

Cytat: nionczka w 23 Cze 2009, 09:01:31
No to Tobie tez poleje :-) Ja tez czasem nie moge jesc przy Irene bo wklada mi paluchy do takerza/miseczki i wyrywa lyzeczke kiedy jem jogurt i trzymam ja na kolanach. Wczoraj jadlam pokrojonego arbuza i przy kazdym kawalku, ktory bralam do reki, Irene otwierala pyszczek.

A jak ma się nauczyć jeść? Najpierw musi organoleptycznie poznać towar  :rotfl: :rotfl:

Zaraz wam coś pokażę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#57
Cytat: twinnie77 link=topic=3665.msg449322#msg449322 date=1245741410
Zaraz wam coś pokażę.
/quote]


dawaj dawaj!!

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

rany, Hubert juz wlasnymi lapkami je  :bravo: i to z jakim zaangazowaniem!

aja

dobrze że za kostki się nie zabrał! 
ale duży chłop! (ten Mały oczywiście :) )

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

o rany! ale Huberto juz duuuuzy:)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP


twinnie77

Dzięki dziewczyny! Więcej nowych fotek Huberta w odpowiednim wątku (zaraz wklejam).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: gioseppe w 03 Kwi 2009, 20:56:21
mi sie najbardziej podobaja tego typu
nie wizualnie a pod wzgledem praktycznosci ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Dziewczyny!

Jesteśmy u moich rodziców, rodzice pożyczyli od znajomych tego typu krzesełko dla Huberta. Masakra! Po pierwsze, siedzisko jest zbyt długie. Jak siedzi prosto, to kolana ma również w wyproście, a podobno dziecko powinno siedzieć   z kolanami zgiętymi. I on do tego dązy, więć zjeżdża. A wtedy krzywi kręgosłup. Po drugie, nie ma alternatywy dla tej tacki do jedzenia. A nie jest ona zbyt wygodna. Po trzecie, podnóże... Hubert nawet jak zjedzie, to stopy mu wiszą w powietrzu.
Cieszę się, że mamy inne w domu, ale jak tu miesiąc wytrzymać u dziadków?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

To krzeselko nie ma zadnej regulacji? Pewnie jest dla wiekszych dzieci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

twinnie77
My mamy tego typu krzesełko i jestesmy zadowoleni. W naszym krzesełku siedzisko nie jest za długie i Ignaś zawsze ma zgiete kolana. Tacka również nie stanowi dla nas problemu. Tak więc ja wystawiam pozytywną opinię tym krzesełkom :)

aja

Tweeni i to jest bardzo istotna uwaga!  wydaję mi się to dość ważne aby dziecko mogło wygodnie siedzie czyli ze zgiętymmi kolanami a niestety większość krzesełek jest zbyt duża dla takich maluchów i faktycznie siedza w nich z wyprostowanymi nogami!
coraz bardziej mam ochote kupić Młodemu inne krzesełko i w miarę normalne!  korci mnie korci! może uda mi się juto podjechać i zobaczyć! a czy te co Wy kupiłyście z Vobi są dostępne tylko w tym jednym kolorze?

vobi

#69
aja te co Twinie i ja mamy (a wlasciwie Hubert i Hania :)) sa tylko w jednym kolorze, Trip Trappy sa dostepne w kilku kolorach, ale one kosztujac ok. 800 - 900 pln, widzialam spory wybor w Glucku

Dodany tekst: wto 07 lip 2009 07:18:01 GMT-1

o, tu masz wszystkie dostepne kolory Trip Trapp
http://www.stokke.com/ttconfig/index.html

sonatina

#70
Zrobiłam dzisiaj oględziny krzesełka a w nim Ignasia podczas śniadania no i Twinnie ma rację!!!
Nie wiem jak mogłam tego wczesniej nie zauważyć a może widziałam tylko nie zwracałam na to szczególnej uwagi.
Gdy Ignaś siedzi i nie jest oparty to wszystko gra, nogi są zgiete w kolanach a postawa wyprostowana, ale gdy chce się oprzec na oparciu to z pleców robi się kołyska i kolan nie może zgiąć.

aja

szczerze powiem że te drewniane krzesełka mi się mało podobają ale jeśli ma byc wygodne to może moje oczy jakoś ścierpią ten widok! zobacze po ilwe  u nas są

vobi

aja a te ktore pokazywals wczesniej? Takie troche kosmiczne? Mi sie podobaja, tylko ze ceny zaporowe jak dla mnie. Ale poki co jestem z tego Reera zadowolona :)

nionczka

#73
A jak chcialam Wam powiedziec, ze bylam w sobote u znajomych, ktorzy maja grube dziecko w wieku 12 m-cy i ze on z ledwoscia miesci im sie w Tripp Trappie!
Mysle, ze mozna to rozwiazac zdejmujac tzw. baby set i przywiazujac malego szelkami. Ale nie jestem pewna bo my szelek nie mamy wiec nie wiem jak sie mocuja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#74
vobi tweene a cięzkie jest to krzesełko?

już doczytalam 8 kg ciekawe ile ten droższy wazy alepewnie podobnie!
a ta poduszka to chyba raczej taka ciekna co?