Autor Wątek: krzesełko do karmienia?  (Przeczytany 46260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Odp: krzesełko do karmienia?
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Cze 2009, 21:22:40 »
vobi, kupiliśmy takie same krzesełko, dzisiaj dostarczyli. Hubertowi się bardzo podoba, ma nową perspektywę hehe. Jeszcze raz dzięki za namiary.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Cze 2009, 21:26:52 »
twinnie77 nie ma za co, ciesze sie ze sie spodobal Hubertowi (no i Tobie)! A kupiliscie tez blat? Potrzebny wg Ciebie jest?

Wlasnie kilka dni temu wdzialam "na zywca" Triptrapa (chyba nie przekrecilam nazwy) i ten Reer ktorego mamy to chyba troche podroba Triptrapa... w kazdym razie bardzo podobne sa na pierwszy rzut oka, tylko cena jakby polowe nizsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #52 dnia: 22 Cze 2009, 21:29:06 »
Kupiliśmy bez blatu, bo preferuję integrację rodziny przy wspólnym stole Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No Tripp Trapp ma taki nowoczesny design Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale faktycznie są bardzo podobne.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 22 Cze 2009, 21:29:06 »

nionczka

« Odpowiedź #53 dnia: 23 Cze 2009, 08:50:11 »
TRipp Trapp ma nowoczesny dizajn i 30 lat na karku!

Dodany tekst: [time]wto 23 cze 2009 07:50:30 GMT-1[/time]
Kupiliśmy bez blatu, bo preferuję integrację rodziny przy wspólnym stole Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za integracje rodziny!!! Ja tez z tych jestem, zdecydowanie...
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2009, 08:51:37 wysłana przez nionczka »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Cze 2009, 08:55:17 »
my tez preferujemy integracje rodziny, ale jak swiezo najedzona Hania z wyrzutem wpatruje sie jak jemy, obserwujac wnikliwie kazdy ruch widelca czy lyk picia to sie zastanawiam czy by jej jednak tylem do stolu nie odwrocic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 23 Cze 2009, 08:55:17 »

nionczka

« Odpowiedź #55 dnia: 23 Cze 2009, 09:01:31 »
my tez preferujemy integracje rodziny, ale jak swiezo najedzona Hania z wyrzutem wpatruje sie jak jemy, obserwujac wnikliwie kazdy ruch widelca czy lyk picia to sie zastanawiam czy by jej jednak tylem do stolu nie odwrocic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No to Tobie tez poleje :-) Ja tez czasem nie moge jesc przy Irene bo wklada mi paluchy do takerza/miseczki i wyrywa lyzeczke kiedy jem jogurt i trzymam ja na kolanach. Wczoraj jadlam pokrojonego arbuza i przy kazdym kawalku, ktory bralam do reki, Irene otwierala pyszczek.

vobi

• Gość
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Cze 2009, 09:05:27 »
nionczka no to madre mamy dzieci - wiedza ze do jedzenia trzeba otworzyc buzie, tylko nie jarza jeszcze ktore jedzenie jest dla nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #57 dnia: 23 Cze 2009, 09:16:50 »
No to Tobie tez poleje :-) Ja tez czasem nie moge jesc przy Irene bo wklada mi paluchy do takerza/miseczki i wyrywa lyzeczke kiedy jem jogurt i trzymam ja na kolanach. Wczoraj jadlam pokrojonego arbuza i przy kazdym kawalku, ktory bralam do reki, Irene otwierala pyszczek.

A jak ma się nauczyć jeść? Najpierw musi organoleptycznie poznać towar  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zaraz wam coś pokażę.

aja

« Odpowiedź #58 dnia: 23 Cze 2009, 09:18:16 »
Cytat: twinnie77 link=topic=3665.msg449322#msg449322 date=1245741410
Zaraz wam coś pokażę.
[/quote

dawaj dawaj!!
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2009, 09:18:47 wysłana przez aja »

twinnie77

« Odpowiedź #59 dnia: 23 Cze 2009, 09:22:25 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Cze 2009, 09:25:47 »
rany, Hubert juz wlasnymi lapkami je  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to z jakim zaangazowaniem!

aja

« Odpowiedź #61 dnia: 23 Cze 2009, 09:29:05 »
dobrze że za kostki się nie zabrał! 
ale duży chłop! (ten Mały oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

nionczka

« Odpowiedź #62 dnia: 23 Cze 2009, 09:47:17 »
O jejciu!!!!

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #63 dnia: 24 Cze 2009, 23:52:33 »
o rany! ale Huberto juz duuuuzy:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

sonatina

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Cze 2009, 21:09:02 »
twinnie77
ale z Huberta fajny facecik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Cze 2009, 21:09:02 »

twinnie77

« Odpowiedź #65 dnia: 25 Cze 2009, 22:28:23 »
Dzięki dziewczyny! Więcej nowych fotek Huberta w odpowiednim wątku (zaraz wklejam).

twinnie77

« Odpowiedź #66 dnia: 02 Lip 2009, 12:49:55 »
mi sie najbardziej podobaja tego typu
nie wizualnie a pod wzgledem praktycznosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dziewczyny!

Jesteśmy u moich rodziców, rodzice pożyczyli od znajomych tego typu krzesełko dla Huberta. Masakra! Po pierwsze, siedzisko jest zbyt długie. Jak siedzi prosto, to kolana ma również w wyproście, a podobno dziecko powinno siedzieć   z kolanami zgiętymi. I on do tego dązy, więć zjeżdża. A wtedy krzywi kręgosłup. Po drugie, nie ma alternatywy dla tej tacki do jedzenia. A nie jest ona zbyt wygodna. Po trzecie, podnóże... Hubert nawet jak zjedzie, to stopy mu wiszą w powietrzu.
Cieszę się, że mamy inne w domu, ale jak tu miesiąc wytrzymać u dziadków?

nionczka

« Odpowiedź #67 dnia: 02 Lip 2009, 13:19:15 »
To krzeselko nie ma zadnej regulacji? Pewnie jest dla wiekszych dzieci.

sonatina

« Odpowiedź #68 dnia: 06 Lip 2009, 22:10:38 »
twinnie77
My mamy tego typu krzesełko i jestesmy zadowoleni. W naszym krzesełku siedzisko nie jest za długie i Ignaś zawsze ma zgiete kolana. Tacka również nie stanowi dla nas problemu. Tak więc ja wystawiam pozytywną opinię tym krzesełkom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #69 dnia: 06 Lip 2009, 23:07:40 »
Tweeni i to jest bardzo istotna uwaga!  wydaję mi się to dość ważne aby dziecko mogło wygodnie siedzie czyli ze zgiętymmi kolanami a niestety większość krzesełek jest zbyt duża dla takich maluchów i faktycznie siedza w nich z wyprostowanymi nogami!
coraz bardziej mam ochote kupić Młodemu inne krzesełko i w miarę normalne!  korci mnie korci! może uda mi się juto podjechać i zobaczyć! a czy te co Wy kupiłyście z Vobi są dostępne tylko w tym jednym kolorze?

vobi

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Lip 2009, 09:14:46 »
aja te co Twinie i ja mamy (a wlasciwie Hubert i Hania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) sa tylko w jednym kolorze, Trip Trappy sa dostepne w kilku kolorach, ale one kosztujac ok. 800 - 900 pln, widzialam spory wybor w Glucku

Dodany tekst: [time]wto 07 lip 2009 07:18:01 GMT-1[/time]
o, tu masz wszystkie dostepne kolory Trip Trapp
« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2009, 09:18:15 wysłana przez vobi »

sonatina

« Odpowiedź #71 dnia: 07 Lip 2009, 09:22:24 »
Zrobiłam dzisiaj oględziny krzesełka a w nim Ignasia podczas śniadania no i Twinnie ma rację!!!
 Nie wiem jak mogłam tego wczesniej nie zauważyć a może widziałam tylko nie zwracałam na to szczególnej uwagi.
Gdy Ignaś siedzi i nie jest oparty to wszystko gra, nogi są zgiete w kolanach a postawa wyprostowana, ale gdy chce się oprzec na oparciu to z pleców robi się kołyska i kolan nie może zgiąć.
« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2009, 11:15:47 wysłana przez sonatina »

aja

« Odpowiedź #72 dnia: 07 Lip 2009, 10:24:36 »
szczerze powiem że te drewniane krzesełka mi się mało podobają ale jeśli ma byc wygodne to może moje oczy jakoś ścierpią ten widok! zobacze po ilwe  u nas są

vobi

• Gość
« Odpowiedź #73 dnia: 07 Lip 2009, 11:10:21 »
aja a te ktore pokazywals wczesniej? Takie troche kosmiczne? Mi sie podobaja, tylko ze ceny zaporowe jak dla mnie. Ale poki co jestem z tego Reera zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #74 dnia: 07 Lip 2009, 11:30:35 »
A jak chcialam Wam powiedziec, ze bylam w sobote u znajomych, ktorzy maja grube dziecko w wieku 12 m-cy i ze on z ledwoscia miesci im sie w Tripp Trappie!
Mysle, ze mozna to rozwiazac zdejmujac tzw. baby set i przywiazujac malego szelkami. Ale nie jestem pewna bo my szelek nie mamy wiec nie wiem jak sie mocuja.
« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2009, 11:32:00 wysłana przez nionczka »