krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

aja niewiem dlaczego ale znowu mam dziwne skojarzenie to drogie krzeslo kojarzy mi sie z przenosnym usg na kolkach :)

aja

no dokładnie ale myślę,że gdyby kosztowało chociaż 400 zł to bym się skusiła! bo to drewniane to mi się mało jakoś podoba!

nionczka

Moi znajomi maja to krzeselko i swietnie wyglada w ich nowoczesnym minimalistycznym mieszkaniu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ja mam w swoim dumu kazda rzeczy z innej bajki wiec jak na razie kupie pewnie jakies uzywane markowe na allegro i pozniej jej drozej odsprzedam niz kupilam lol

nionczka

Cytat: maraxela w 02 Cze 2009, 16:21:19
ja mam w swoim dumu kazda rzeczy z innej bajki wiec jak na razie kupie pewnie jakies uzywane markowe na allegro i pozniej jej drozej odsprzedam niz kupilam lol
no to nie mów tego tak otwarcie bo moze ktos przeczytac...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

Cytat: gioseppe w 03 Kwi 2009, 20:56:21
mi sie najbardziej podobaja tego typu
nie wizualnie a pod wzgledem praktycznosci ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

My mamy własnie takie. Ignacy dostał na prezent. Sprawdza się doskonale. Plus tego siedzonka to to, że zajmuje względnie mało miejsca, nie ma szeroko rozstawionych nóżek. Stoi w kuchni i tam generalnie jest jego miejsce.

marax

#31
eeee tam nie sprzedaje na strefie wiec co mi tam.Polecam kupowanie na allegro i sprzedawanie.Najbardziej smieszy mnie los Laury ubranka do chrztu.Babka kupiła je za 320zl sprzedała mi za 120zl na allegro ja ochrzciłam córkę i odsprzedałam na allegro za 140zl po czym ta babka co ode mnie kupila dalej sprzedala za 200 zl !!!!!!!! czym starsze to ubranko tym drozej :). Oplaca sie dac duzo pieniedzy za rzecz markowa ktora mozna pozniej odsprzedac nawet drozej niz sie kupilo a jak sie kupi rzecz w markecke to pozniej sie z nia zostaje-tak samo jak z suknia sllubna.........

Dodany tekst: 02 Cze 2009, 17:01:39

to krzeslo co kosztuje 1000 mysle ze za 700 mozna pozniej sprzedac a takie zwykle krzeslo niby kosztuje 200-300 a pozniej mozna sobie je tylko oddac komus albo sprzedac za grosze-wychodzi koncowo ze i tak stracilismy 300 zl w obu przypadkach tylko jakosc uzytkowania byla rozna

Dodany tekst: 02 Cze 2009, 18:02:58

Cytat: nionczka w 02 Cze 2009, 17:43:28
no to nie mów tego tak otwarcie bo moze ktos przeczytac...
ale to chyba przestepstwem nie jest cala gospodarka sie na tym opiera i ameryki nikt tu nie odkryl.Ostatnio Babka sprzedawala baby bjorn active za 50 zl !!!!!!!!! cena sklepowego ok 400

aja

#32
zznalazłam jeszcze takie

marax

aja a czego szukasz zeby bylo nowoczesne w wygladzie?

aja

Cytat: maraxela w 03 Cze 2009, 12:19:41
aja a czego szukasz zeby bylo nowoczesne w wygladzie?
w wolnej chwili sobie przeglądam co jest na rynku bo niestety w sklepach tego nie ma - na zamówienie! ale wolałabym cos nowoczesnego bo zwykłe to juz mamy ale najprawdopodobniej wywieziemy j na działke (nie chce sie co tydzień pakowac i wszystkiego wozić)  o ile zdecydujemy sie na kupno krzesełka!

marax

Mowie ci kup markowe drozsze pozniej je sprzedasz .To np za 1000 zl mozna pewnie odsprzedaczac 700 może 600 wyjdzie wiec ze kosztowalo cie 300-400.zwykle tez tyle cie bedzie kosztowalo tyle ze juz go nie sprzedasz a najwyzej komus oddasz za darmo -jakos uzytkowania jednak bardzo rozna

Kasia

maraxela  ma rację.

Poluję na kilka markowych UŻYWANYCH rzeczy na allegro i cholera chdzą prawie po normalnych cenach  :padam:

aniak1211

Ja mam sukieneczke Diora,
ciekawe za ile pojdzie na allegro-o ile ktos kupi :D

Kasia

Cytat: aniak1211 w 03 Cze 2009, 13:38:09
Ja mam sukieneczke Diora,
ciekawe za ile pojdzie na allegro-o ile ktos kupi :D

z ciuchami jest trudno no ale Dior to Dior :)

Ja bym zostawiła na pamiątkę aby córa wiedziała że "w nie takich rzeczach sie chodziło" ;)

eva_luna

my mamy takie: http://www.allegro.pl/item649830491_krzeselko_do_karmienia_polly_chicco_2008_w_wa.html

Jestesmy bardzo zadowoleni- Tosia jeszcze nie siedzi wiec rozkladamy je w pozycje pollezaca i jest ok. Stabilne, latwe do czyszczenia, pasuje do koloru scian ;-)

vobi

Kupilismy to krzeselko Reer, zupelnie fajne! A Hania jaka zadowolona  :rotfl:

sonatina

vobi
ale z Hani fajna pyza :),
Krzesełko fajne, widać, że dobrze się w nim czuje :)

vobi

no wlasnie fajnie jest IMHO wyprofilowane, wydaje sie wygodne - Malej sie od razu bardzo spodobalo, normalnie nowa jakosc zycia ;)

twinnie77

vobi

Kupiliście na allegro? Daj namiar  :pray:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

twinnie77, facet wystawia krzeselka na Allegro
http://www.allegro.pl/item648253973_krzeselko_do_karmienia_thomas_reer_gmbh.html

ale my w koncu kupilismy bezposrednio w jego sklepie internetowym, bo tam przy zamowieniu na min. 300 zl jest bezplatna dostawa, a na Allegro niet (sam nam zaproponowal) http://www.bezpiecznydzieciak.pl/product-pol-428-Krzeselko-drewniane-do-karmienia-Thomas-REER-GmbH.html

kupilam tylko krzeselko i poduszke, nad blatem sie zastanawialam, ale na razie chyba nie jest potrzebny, najwyzej dokupie

twinnie77

Dzięki, polewam za info  :beer:  Chyba się zdecydujemy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Sliczne krzeselko ma Hania i jaka zadowolona!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Vobi bardzo ładne krzesełko i widac że Hani tez się podoba :)

abkasia

vobisuuuper ta twoja Hania :)

twinnie77

vobi, kupiliśmy takie same krzesełko, dzisiaj dostarczyli. Hubertowi się bardzo podoba, ma nową perspektywę hehe. Jeszcze raz dzięki za namiary.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login