krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

ishka82 swietna jest ta seria! ze tez jej nie bylo kiedy ja kupowalam wyprawke :(

aniak1211

#201
Cytat: abkasia w 23 Sty 2010, 10:25:42
a wiecie jak je moje dziecko???
chodzac przy meblach, raczkujac... wcale nie chce siedziec w zadnym krzeselku ;D

Byl czas ze Dominika jadla kolacje w wannie :D

Dodany tekst: 23 Sty 2010, 19:39:01

ishka82

Fajna ta seria :)
bardzo mi sie podobaja mebelki dla Dominiki :)

abkasia

Cytat: aniak1211 w 23 Sty 2010, 19:23:11
Byl czas ze Dominika jadla kolacje w wannie :D

Dodany tekst: 23 Sty 2010, 19:39:01

ishka82

Fajna ta seria :)
bardzo mi sie podobaja mebelki dla Dominiki :)

to jest bardzo dobry pomysl!! :)

niewiemjaka

dobra przeczytalam watek ale niestety linki z allegro sie juz nie otwieraja buuu :(

no i tak mysle mysle i z tych trzech opcji:
-IKEA
-drewniane rozkladane 2w1 ze stolikiem pozniej
-plastikowo metalowe nowoczesne

sklaniam sie ku zwyklemu plastikowemu z Ikei
czy ktos ma jakies duze minusy co do tego krzeselka z ikei???
moj mlody jest za bardzo ruchliwy wiec w tym krzeselku bedzie spedzal malo czasu, po drugie nie chce kolejnego wielkiego grata... a to z ikea tanie i sie sklada wiec pod tym wzgledem jest super
aha i jest nakladka-tacka do ikeowego w Ikei

czy zle robie ? :hmm:

abkasia

moj Hugo wcale nie chce siedziec w krzeselku, wiec ciesze sie ze nie kupilam jakiegos super drogiego krzeselka.
jesli to z ikea ma paski, ze mozna przypiac dziecko, ja bym brala.
drewniane ze stolikiem mam u rodzicow, fajne, ale nie ma paskow i maly z niego wylazi

zuzia

niewiemjaka
dla mnie to z ikei ma 1 wade - ma dosc niskie oparcie a Michał wywija na wszystkie strony bo wszystko chce widziec
my mamy takie:
http://www.allegro.pl/item896473399_krzeselko_do_karmienia_beebee_wroclaw_bcm.html

mobka

Mnie sie z Ikei to podoba http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60132663 Ale oprocz tego, ze mi sie podoba nie jestem w stanie nic wiecej o nim powiedziec ;D

foszek

Ja jestem zadowolona ze swojego, tym bardziej ze majac 17 miesiecy Felix chce koniecznie jesc z nami przy stole, wiec zdjelismy stoliczek, no i ma oparcie dla nog, ktore teraz sluzy mu do wspinania sie i samodzielnego siadania na krzesle, przez co czuuje sie dorosly. Kuzynce tego typu siedzonko sluzylo do 3,5 roku zycia.

rubin04

Niewiemjaka - napisałam na maluszkowej, plus zdjecie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

ja mam krzesełko z ikea, jestem bardzo zadowolona. Iga siedzi w nim mało, bylo tanie więc loozik :)

niewiemjaka

baaaaardzo dziekuje za opiniee duzo beerków :beer:

siog

Foszek skad jest to krzeselko i jaka cena?

Dragon ile zaplacilas za swojego TT? jak sie sprawdza? jakie sa wady?

Dziewczyny jak sprawuja siewasze krzeselka? ktore polecacie? prosze o plusy i wady...


twinnie77

#212
ja kupiłam krzesełko firmy Reer model Thomas

można kupić tu www.bezpiecznydzieciak.pl

u nas sprawdza się świetnie

i kupiłam go z polecenia vobi

Wkleiłabym ci link, ale prawy klawisz myszy padl...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#213
Cytat: siog w 01 Mar 2010, 23:40:26Dragon ile zaplacilas za swojego TT? jak sie sprawdza? jakie sa wady?
moje cos ok 200 euro - szary tripp trapp, czerwone oparcie z tym drewnianym palakiem i ten material na oparcie i siedzenie (szaro-czerwonawy)


Dodany tekst: 02 Mar 2010, 05:40:23

Siog - ja napisze tak, praktycznie kazde krzeselko spelni swoja funkcje... Chcielismy TT bo. 1. bardzo nam sie spodobaly, 2. moi tesciowie kupili 2 jakies 10 lat temu (odkad zaczeli miec wnuczki ;) ) i te krzeselka maja ponadczasowy styl i pasuja praktycznie do kazdego wnetrza ;D -

niewiemjaka

#214
my kupilismy w koncu to najzwyklejsze z Ikei z przystawka, ale nie stosujemy przystawki bo krzesełko dostawilismy do stołu - pasuje idealnie i Wiktorek siedzi z nami przy stole
ja jestem bardzo zadowolona bo:
1-jest plastikowe wiec latwo je wyczyscic, bo Wiktor jest z tych temperamentnych ktory nie siedzi jak mumia tylko sie kreci w kolko, wklada rece do buzi pozniej na krzeslko, czasem je gryzie, wiesza sie wygina itd itp...
2-idealnie pasuje nam do blatu stolu
3-zajmuje malo miejsca
4-jest tanie

my nie przesiadujemy w nim za dlugo bo po pewnym czasie to W. ma dosc "uwiązania" i musi pobrykać, tylko na posiłki

jak zaczyna wyjmowac nozke - z malego otworu udaje mu sie - to wiadomo ze juz nie ma ochoty siedziec i trzeba go wyjac

jest tez pasek do przypiecia, taki troche pic na wode, ale zawsze coś, W jest i tak zbyt zywiołowy wiec i tak go samego w tym nie zostawie i nie pojde np do kuchni na dluzej bo sie boje ze cos wykombinuje :hmm:

abkasia

niewiemjaka, zapomniala o jeszcze 1 plusie :
5. jest tanie :D

niewiemjaka

tak tak :)
4- jest tanie
5- jest tanie
:rotfl: ;)
a z minusow to chyba nie jest super bezpieczne, tzn W nie wypadl z niego, ale podejrzewam ze jak wyjmuje nozke i bawi sie paskiem to sobie spokojnie pasek poluzuje i moze jakos sie przechylic,
chociaz pewnie nie wypadnie z jedna noga uwięzioną.. no nie wiem :knuje:

abkasia

Cytat: niewiemjaka w 02 Mar 2010, 10:40:17
tak tak :)
4- jest tanie
5- jest tanie
:rotfl: ;)
a z minusow to chyba nie jest super bezpieczne, tzn W nie wypadl z niego, ale podejrzewam ze jak wyjmuje nozke i bawi sie paskiem to sobie spokojnie pasek poluzuje i moze jakos sie przechylic,
chociaz pewnie nie wypadnie z jedna noga uwięzioną.. no nie wiem :knuje:
o kurcze, ale ja czytam.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
chyba sie jeszcze nie obudzilam.. ;D

Kasia

Cytat: niewiemjaka w 02 Mar 2010, 10:40:17chyba nie jest super bezpieczne,

mnie własnie to wstrzymuje przed zakupem tego krzesełka :hmm:

Michał to straszny wiercipiętek, on z huśtawki fishera potrafi jakos tak sie wykrecić że ostatnio prawie wisiał ( w porę zauwazylismy)
w tego krzesełka to by chyba wypadł od razu :hmm:

tzn ja pewnosci nie mam, tylko tak podejrzewam obserwując wygibasy Michała

krzesełka jeszcze nie zakupiłam cały zcas się waham jakie kupic lol

siog

Twinnie to krzeselko wyglada pieknie i wydaje sie super bezpieczne. szkoda nie moge go znalesc u nas... jest takie podobne no i cena ok. ide zaraz obejrze

http://www.mothercare.ie/ContentBuilder/DisplayPage.aspx?DataId=DA000057&view=detail&ProductID=PR000005&UniqueID=404

tego z ikei nie chce bo moim znajomym  dziecko wypadlo.a kilka mies temu wycofywali inne bo nie bylo bezpieczne



elve

mnie też się bardzo podoba

siog

dzieki, bo jednak przemyslalam i stwierdzilam ze nie kupie TT. jak wroce do pracy i bedzie to zakup jako kolejnego przedmiotu to tak. a na razie przy innych wydatkach nie moge tyle zaplacic.

niewiemjaka

Cytat: Kasia w 02 Mar 2010, 10:43:15mnie własnie to wstrzymuje przed zakupem tego krzesełka hmm
no ja nie zostawiam Wiktora w nim samego, siedze z nim przy stole i jemy :D
ale na 100% nie zostawilabym go takze w tym ktore wkleila siog... ktore jest zreszta bardzo ladne

brawurka

Cytat: niewiemjaka w 02 Mar 2010, 09:47:05jest tez pasek do przypiecia, taki troche pic na wode,
mój mąż wpadł na to żeby zapinać dziecko tym pasem obejmujac jeszcze ten plastik pomiędzy nogami, wtedy nie ma szans nie wyjdzie, bo nam iga kiedys weszła sobie na stół