krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

#175
My mamy takie jakaś włoska firma ZIBOS model Riposino. Kupiłam je w tamtym roku na allegro za niecałe 160 zł

Jesteśmy bardzo zadowolone z krzesełka. I jak tak czytam to moje dziecko jakieś iinne chyba jest bo ona uwielbia w nim siedzieć i sie bawić. Właśnie teraz siedzi i sie bawi.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Angie

Cytat: nionczka w 18 Lis 2009, 07:51:44
Angelos, a ja polecam sklep. tam wlasnie kupilismy wozek i byly problemy z dostarczeniem (kurier byl leniwy) i pan ze sklepu byl non stop dostepny, mily i pomocny. Po jego interwencji i pyskówce mojej siostry w koncu wózek dotarl.

nionczka znam ten sklep :)  Mam go niedaleko domu,
więc kupię na miejscu :)

siog

musze kupic na dnaich krzeselko. na 99% zdecydowana na tripp trapp. tylko jaki kolor! :hmm:

nie chce tacki i mala chce siedziec przy stole, wiec ten jest idealny

jak ja chcialabym moc kupic to okragle lozeczko stokke  :crazy:

nionczka

Cytat: siog w 18 Lis 2009, 11:11:05
musze kupic na dnaich krzeselko. na 99% zdecydowana na tripp trapp. tylko jaki kolor! :hmm:

nie chce tacki i mala chce siedziec przy stole, wiec ten jest idealny

jak ja chcialabym moc kupic to okragle lozeczko stokke  :crazy:

jak ja! Pociesz sie, ze z tego lozeczka i tak dziecko szybko wyrasta. lepiej pozniej zainwestowac w pokoik dla starszego. ja tak sie pocieszam.

fajne sa nwoe kolory tripp trappa. ja z nowej serii wzielabym zielony, bez dwoch zdan.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

chce chyba zolty ale nie ma. moze naturalny???

Kasia

Cytat: nionczka w 18 Lis 2009, 11:14:20Pociesz sie, ze z tego lozeczka i tak dziecko szybko wyrasta.

jak kupuisz wszystkie bajery to dziecko z niego nie wyrasta bardzo długo ;) bo to łóżeczko się powiększa :)

tylko ta cena kosmiczna odstrasza ;) no ale jak kogos stać to super sprawa :)

nionczka

Cytat: Kasia w 18 Lis 2009, 11:31:49
jak kupuisz wszystkie bajery to dziecko z niego nie wyrasta bardzo długo ;) bo to łóżeczko się powiększa :)

tylko ta cena kosmiczna odstrasza ;) no ale jak kogos stać to super sprawa :)

Cytat: siog w 18 Lis 2009, 11:27:40chce chyba zolty ale nie ma. moze naturalny???

Byl, taki cytrynowy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: Kasia w 18 Lis 2009, 11:31:49
jak kupuisz wszystkie bajery to dziecko z niego nie wyrasta bardzo długo ;) bo to łóżeczko się powiększa :)

tylko ta cena kosmiczna odstrasza ;) no ale jak kogos stać to super sprawa :)


jak wygram w lotto to kupie :) a tak to pomarzyc ,,, ale tak by mi pasowalo!

Angie

Kupiliśmy w końcu to

http://www.90n.pl/sklep/product/p/559/baby,design,bambi.html#

Czerwone :)  Na razie mi się podoba, a Lena wieczorem się w nim bawiła zabawkami :)
I łatwiej karmić :)  Mam nadzieję, że się sprawdzi. W porównaniu  do innych w podobnej cenie,
miał najlepszą tapicerkę (nie śliska i miękka) :)

asia407

Czy ktoras z was miala moze do czynienia z takim krzeselkiem: http://www.lidl.co.uk/uk/home.nsf/pages/c.o.20091130.p.Mac_Baby_Deluxe_Highchair.ar6?OpenDocument&resetFilialDaten=1&id=7&zipcode=SO15%203JD&city=Southampton&city2=Shirley&street=Shirley%20Road&ar=6&EMID=09500E31F3BDDP58CTBI800IFEK7V

Ma byc w ofercie Lidla w przyszlym tygodniu, cena wydaje sie ok, najtaniej znalazlam je za £37 plus przesylka.
Wiecie moze jak z jego jakoscia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

mi sie wydaje, że hauck to niezła firma




aniak1211

Cytat: asia407 w 23 Lis 2009, 13:05:19znalazlam je za £37 plus przesylka.

w tej cenie juz w mothercare kupisz,zwlaszcza na wyprzedaży

fasolka1980

a ja go nigdy nie widzialam w Ikea  :hmm:   to jakas nowosc byla?

vobi

chyba nowosc, wyglada na to ze w PL sprzedawali od pazdziernika, w dodatku niezbyt popularne byly :mocking:
"W Polsce sprzedano od początku października do połowy grudnia 39 ram oraz 35 sztuk siedzisk"


nionczka

Mi sie bardzo to krzeselko podoba, to ikeowskie wycofane. Ja je u nas w sklepie widzialam. To, ze w PL nie sprzedali duzo wcale mnie nie dziwi. W Polsce to wnetrzarstwa podejscie jest bardzo zachowawcze.

Kasia, ale ono mzoe wrocic, jak tylko naprawia ten blad.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: nionczka w 22 Gru 2009, 21:38:50Kasia, ale ono mzoe wrocic, jak tylko naprawia ten blad.
ono mi sie podoba ale ja chyba jednak takie tradycyjne kupie :) tradycyjne praktyczniejsze :)

aja

dziewczyny do ilu lat może słuzyć too krzesełko drewniane razem ze soliczkiem?

abkasia

a wiecie jak je moje dziecko???
chodzac przy meblach, raczkujac... wcale nie chce siedziec w zadnym krzeselku ;D

aniak1211

Cytat: aja w 23 Sty 2010, 10:04:13
dziewczyny do ilu lat może słuzyć too krzesełko drewniane razem ze soliczkiem?

Dosc dlugo,
mysle ze ponad 3 latka,
bo dziecko pozniej przy stoliku samo je i bawi sie :)
bardzo fajne sa te drewniane,

Moja bratanica ma 3.5 roku a nadal je zapieta w szelkach w krzesle-takim tradycyjnym ;)
żałuję ze nie kupilam takiego ;)

nionczka

Cytat: abkasia w 23 Sty 2010, 10:25:42
a wiecie jak je moje dziecko???
chodzac przy meblach, raczkujac... wcale nie chce siedziec w zadnym krzeselku ;D
I tak dobrze, ze je!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: nionczka w 23 Sty 2010, 13:01:56
I tak dobrze, ze je!
oczywiscie, ze tak...
ale ile sie tzreba nalatac prezy tym jego jedzeniu... i wszystko jest wymazane.... ;D

ishka82

Mnie się to krzesełko podoba i jest z tej samej serii co łóżeczko i komoda, którą już zamówiłam :)
http://www.allegro.pl/item889008051_krzeselko_agnieszka_iii_safari_klups.html