krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#150
to krzeslo to malpowanie chicco polly nawet tapicerke ta koorowa odwzorwali.Juz lepiej kupic prawie nowe chicco polly bo a duzo wygodniejsze dla dziecka siedzisko -tutaj na tym zdjeciu widac ze one jest cienkie a w chicco jest grube i masz dwa zdejmowane siedziska (te ceratki kolorowe) dla mjszego i wiekszego dziecka

Dodany tekst: pon 02 lis 2009 08:15:16 GMT-1

http://www.allegro.pl/item790225399_krzeslo_do_karmienia_chicco_polly_2w1_pl_gwarancj.html
ja chicco jak nowe kupilam za 220 zl

Kasia

fajne to chicco :)
podoba mi się że mozna je regulować i ma się je nisko lub wysoko lub w pozycji leżącej

dobrze wiedzieć :) za jakieś zcas sprzedam huśtawkę z fishera i kupie takie krzesełko :) super :)

Angie

Kasia takie funkcje mają praktycznie wszystkie te krzesełka :)

Kasia

Cytat: Angelos w 02 Lis 2009, 11:48:43
Kasia takie funkcje mają praktycznie wszystkie te krzesełka :)

aha :beer:
ja lajkonik ;) jestem jezeli chodzi o krzesełka więc wybaczcie :)

mi zalezy na tej pozycji półleżącej, bo jakbym kupowała krzesełko (jeszcze nie teraz) to po sprzedaży huśtawki z leżaczkiem i musze mieć coś w czym Michał bedzie w leżącej pozycji

dragonfly

Kasia tylko, ze jeszcze pare miesiecy (wierz mi, nawet sie nie obejrzysz kiedy) i sila Michala nie zmusisz do lezenia, jak tylko poprobuje raczkowania czy innego pelzania  :mocking:

nionczka

Zgadzam sie z Dragonem. dziecko, ktore juz samo siedzi/wstaje lub nie daj bzoe chodzi akceptuje pozycje lezaca tylko w stanie glebokiego snu lub zajete butelka. Szczerze mówiac nie rozumiem po co pozycja lezaca w krzeselku do jedzenia???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

#156
Cytat: dragonfly w 02 Lis 2009, 12:46:29
Kasia tylko, ze jeszcze pare miesiecy (wierz mi, nawet sie nie obejrzysz kiedy) i sila Michala nie zmusisz do lezenia, jak tylko poprobuje raczkowania czy innego pelzania  :mocking:

dokladnie, dlatego moim zdaniem funkcja lezenia w krzeselku do karmienia to jakas pomylka jest :rotfl:

Dodany tekst: 02 Lis 2009, 13:06:03

haha, nionczka, pisalam maila przez 10 minut bo ciagle ktos dzwonil i nie doczytalam ze wlasnie napisalas to samo :D

marax

no z tym lezeniem to funkcja naciagana.Raz moze jej uzylam .

nionczka

Cytat: maraxela w 02 Lis 2009, 13:28:20
no z tym lezeniem to funkcja naciagana.Raz moze jej uzylam .

I Laura na to poszla?
My uzywamy krzeselka dosc czesto do innych funkcji niz karmienie, ale zawsze wtedy musi dostac dziecina do reki ksiazeczke, klawiature lub przynajmniej jakas lyzeczke, zeby moc nia walic w stol. Inaczej nie usiedzi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: nionczka w 03 Lis 2009, 19:00:09
I Laura na to poszla?
My uzywamy krzeselka dosc czesto do innych funkcji niz karmienie, ale zawsze wtedy musi dostac dziecina do reki ksiazeczke, klawiature lub przynajmniej jakas lyzeczke, zeby moc nia walic w stol. Inaczej nie usiedzi.
to tak samo jak u nas ;D

marax

chcialo je sie juz mocno spac wiec dala sie przekonac butelka mleka :):) ale byla juz mega spiąca lol

Angie

Chyba nie kupię tego krzesełka, te które mi się podobają sa drogie i szkoda mi kasy  :crazy:
Już nie wiem co wybrać   :crazy: :crazy: :crazy:

brawurka

ja mam to z ikei i naprawde jestem zadowolona,żaden wypas,ale swoją funkcje spelnia

vobi

#163
Mysmy kiedys w kawiarni uzywali tego krzeselka z Ikei i naprawde jest fajne, zwlaszcza za taka cene!

Dodany tekst: 16 Lis 2009, 15:59:02

znaczy Hania uzywala, mi by sie tylek nie zmiescil, errata by sie zmiescila ale troche niewygodnie by jej bylo ;D

fasolka1980

wy mówicie o tym czarno białym co wczesniej gios wkleiła?

marax

#165
Cytat: Angelos w 16 Lis 2009, 11:41:59
Chyba nie kupię tego krzesełka, te które mi się podobają sa drogie i szkoda mi kasy  :crazy:
Już nie wiem co wybrać   :crazy: :crazy: :crazy:
kup to z ikea dziecko w krzeselku spedza tylko te pare minut jak je.ja sobie wyobrazalam ze ona sie tam bedzie bawic lezec itp zapomnij:) jak sie nauczyla raczkowac to krzeselko to dla niej wiezienie i nie korzystam z żadnej funkcji dodatkowej. Poza tym zajmuje bardzo duzo miejsca jest ciezkie i problematyczne w przesuwaniu skladaniu itd.Jak nie masz duzo miejsca to bedzie ci tylko zawadzać.Kup z ikea i będziesz zadowolona

aniak1211

Dokladnie jak pisze maraxela,
w krzesle dziecko zje i ucieka,szkoda kasy na jakies wypasy :)

fasolka1980

Angelos - kupilas juz krzesełko? bo wlasnie przeczytałam cały wątek i moja tesciowa przysłała nam dzis takie same jak ty wklejałaś ( tylko inna tapicerka).nie rozpakowałam jeszcze, wkurzyłam się bo chciałam kupić w ikei, mniejsze  :zly:

Angie

Cytat: fasolka1980 w 17 Lis 2009, 17:40:41
Angelos - kupilas juz krzesełko? bo wlasnie przeczytałam cały wątek i moja tesciowa przysłała nam dzis takie same jak ty wklejałaś ( tylko inna tapicerka).nie rozpakowałam jeszcze, wkurzyłam się bo chciałam kupić w ikei, mniejsze  :zly:

Nie kupiłam ;D  Ale na tamto się nie zdecyduję, bo ma taką śliską tapicerkę.
chyba kupię to, bo te z ikei jakos mnie nie przekonują ;D

http://www.90n.pl/sklep/product/p/559/baby,design,bambi.html

marax

Cytat: Angelos w 17 Lis 2009, 22:31:48
Nie kupiłam ;D  Ale na tamto się nie zdecyduję, bo ma taką śliską tapicerkę.
chyba kupię to, bo te z ikei jakos mnie nie przekonują ;D

http://www.90n.pl/sklep/product/p/559/baby,design,bambi.html
identyczna tapicerke ma to chicco .Wez pod uwage jeszcze ewentualny fakt odsprzedania.To nie jest chyba znana marka i jak bedziesz chciala odsprzedac to moze lepiej troche doplacic i kupic orginalne chicco.Uzywane w dbd stanie chodzily po ok 300 zl

aja

Cytat: Angelos w 17 Lis 2009, 22:31:48http://www.90n.pl/sklep/product/p/559/baby,design,bambi.html
dostaliśmy identyczne - nie jest złe tyle,że mieliśmy bez wkładki i tu był problem - ogólnie bardzo fajne krzesełko i szybko sie składało i rozkładało

marax

#171
http://www.allegro.pl/item819266883_krzeselko_do_karmienia_polly_chicco_2008_w_wa.html
chyba identyczne mozna znalesc tez taniek po ok 430

Dodany tekst: 17 Lis 2009, 22:47:58

http://www.allegro.pl/item814941062_chicco_polly_fruit_krzeselko_do_karmienia.html
to jest dobre krzeselko (tz cena super jak za te jakosc) a to czego mu brakuje jest nieistotne w uzytkowaniu

zuzia

Cytat: Angelos w 17 Lis 2009, 22:31:48chyba kupię to, bo te z ikei jakos mnie nie przekonują

http://www.90n.pl/sklep/product/p/559/baby,design,bambi.html
jakie drogie te krzesełka!
dobrze, ze teściowa obiecała, że Michałowi kupi :)

Angie

Cytat: aja w 17 Lis 2009, 22:45:00
dostaliśmy identyczne - nie jest złe tyle,że mieliśmy bez wkładki i tu był problem - ogólnie bardzo fajne krzesełko i szybko sie składało i rozkładało

aja dzięki za opinię :)

nionczka

Angelos, a ja polecam sklep. tam wlasnie kupilismy wozek i byly problemy z dostarczeniem (kurier byl leniwy) i pan ze sklepu byl non stop dostepny, mily i pomocny. Po jego interwencji i pyskówce mojej siostry w koncu wózek dotarl.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login