krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

brawurka

ja mam takie zwykłe drewniane jak pokazała gios i jest ok,stabilne itd krzesełko można zdjąć i wtedy z tego co jest niby stelazem robi sie stolik

marax

#102
ja bym chciala zeby to krzeslo spelnialo tez funkcje miejsca do zabawy .musialoby chyba nie byc drewniane.

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 21:00:58

chociaz pewnie jak dziecko zacznie raczkowac to nie chce siedziec i sie bawic w krzesle? na razie mala ciagle chce byc na rekach i nic nie moge zrobic

aja

Cytat: maraxela w 13 Sie 2009, 21:00:15
ja bym chciala zeby to krzeslo spelnialo tez funkcje miejsca do zabawy .musialoby chyba nie byc drewniane.

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 20:00:58

chociaz pewnie jak dziecko zacznie raczkowac to nie chce siedziec i sie bawic w krzesle? na razie mala ciagle chce byc na rekach i nic nie moge zrobic
marax może takie!
powiem Ci szczerze że mi się te drewniane bardzo nie podobały a teraz bym go nie zamieniła na żadne inne! i już nawet mi sie podoba! i z pewnością zostanie dla następnego dziecka więc tak do końca sie nie zmarnuję!

marax

#104
aja ja nie chce gromadzc rzeczy dla nastepnego dziecka bo planuje je za dobrych kiiiilka lat wiec weszytko na bieżąco sprzedaje -po co mi magazynowac cos przez np 6 lat ? Aja a dlaczego ono ma takie dziwne te nogi ? spelniajjakas funkcje?

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 21:55:20

doszlam do wniosku ze trzymanie na strychu rzeczy przez pare lat nie ma sensu bo napewno sie zniszcza.Kupuje rzeczy uzywane na allegro i prawie zawsze udaje mi sie sprzedac w ej samej cenie co kupilam a czesto i wyzszej.Bedzie nastepne dziecko to kupie nowe a pieniadze teraz na bieżąco odzyskuje

aja

e tam ja będę gromadzić te rzeczy z których jestem mega zadowolona - wózek zostaje, krzesełko, łóżko turystyczne, wanienka! mimo iż jak nie za rok to za 5 lat będzie natępne ! chyba że mi się plany pozmieniają!
a jest takie bo to odpowiednik tego drewnianego krzesełka, które sie rozkłada i jest stolik!

marax

o wlasnie mialam napisac ze nie chce takiego combi ze stolikiem.Mam juz dla Lary krzeselka i stolik do jej pokoju wiec takie cos mi juz nie potrzebne.Chce takie na wysokich nogach ,wygodne zeby mogla sie w ty bawic i na chwile dac mi spokoj....................

Kasia

maraxela ja podobnie jak ty wszystko bede sprzedawać bo
- nie chce tego trzymać
- nie chce odbierać sobie przyjemnosci ponownego kupowania
- co innego bedzie fajne, pojawią sie nowsze/praktyczniejsze wzory
- przechowywane rzeczy mogą ulec zniszczeniu

zostawię tylko kilka ciuszkó, dosłowie kilka, które jakos wyjatkowo lubię :)

No i zasadnicza sprawa: tak naprawde nie wiem CZY i ewentualnie kiedy Michał bedzie miał rodzeństwo  :knuje:

marax

no wlasnie nie pozbawie sie mozliwosci ponownego kupna 3 wozkow i 4 nosidelek lol lol lol

Kasia

Cytat: maraxela w 13 Sie 2009, 22:01:30
no wlasnie nie pozbawie sie mozliwosci ponownego kupna 3 wozkow i 4 nosidelek lol lol lol

a ja wyprobowania jakiegoś nowego kosmicznego wózka lol tylko kto mi go kupi lol lol lol

aja

Cytat: maraxela w 13 Sie 2009, 22:01:30
no wlasnie nie pozbawie sie mozliwosci ponownego kupna 3 wozkow i 4 nosidelek lol lol lol
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ja myślę,że już nie będzie mnie stać na drugi wózek! bo jak zwykle podobają mi się te najdroższe rzeczy!

aniak1211

maraxela
Nie wiem czy krzeslo nadaje sie do zabawy,
Dominika ledwo zje i chce wychodzic :)

abkasia

ja poki co wszystko zostawiam...szkoda mi sie tego pozbywac... :blush: :blush:
a napewno zostawiam kilka jego pierwszych ubanek... juz jak sie na nie patrze, to nie wierze, za maly byl taaaki malusi...

marax

ja jakos nie mam sentymenu do ubranek juz dawno bylam z nimi na targu czesc sprzedalam zarobilam pieniadze i kupilam wozek i nowe nosidlo lol lol. co chwile sie nakrecam na cos innego i pozniej pare tygodni obserwuje allegro )

aniak1211

abkasia
Poczekaj jakies pol roku,
wtedy powiesz jaki byl malutki :)

Ja nie chce zostawiac rzeczy typu wozek,fotelik bo nie mam gdzie to trzymac.

Kasia

Cytat: abkasia w 13 Sie 2009, 22:05:57

a napewno zostawiam kilka jego pierwszych ubanek... juz jak sie na nie patrze, to nie wierze, za maly byl taaaki malusi...

no ja juz najmniejsze ubranko mam odłożone :) za nic na swiecie go nie oddam/nie sprzedam :)

marax

w wanience Laury juz sie psy moje kąpia a mala myjemy juz w wannie-jest taka dluga ze nie miescila sie juz do wanienki

aniak1211

maraxela
Ty to masz jakies szczescie na tym allegro,
ja co wystawilam tak nic nie sprzedalam  :zly:

marax

bo kupuje te rzeczy ktore sa top 1 daje duzo ale pozniej je moge szybko sprzedac no i poluje na ni dosc dlugo.Jak kupisz cos no name to pozniej nikt tego nie chcekupic lub chce za marne grosze ze sie przesylka nie oplaca.Jestes teraz na wyspach tak? mozna niezla kase robi sprzedajac w Polsce zalicotowane tam rzeczy

Kasia

aniak1211 bo ciuszków jest zatrzesienie i aby sprzedać trzeba naprawde tanio wystawić lub akurat trafić amatora.

marax

z ciuszkami bylam na pchlim targu i bylo tam jeszcze z 8 dziewczyn z ciuszkami po swoich dzieciach (tz takich nie stalych handlarek,wiec jest to coraz popularniejsze) duzo szybciej ktos kupi jak nie musi placic za przesylke

aniak1211

Ja wystawialam ciuszki,
firmowe,jak siostra cos chce kupic z tych samych firm to idzie to za super cene-drozej niz tu nowe w sklepie.

Myslalam zeby tu wozki kupic i w PL sprzedawac ale wysylka do PL troche kosztuje i niebardzo sie oplaca,musialabym naprawde tanio cos upolowac a na dluzsze siedzenia na ebay nie mam czasu,raczej Dominika mi nie pozwala-jak tylko usiade przy komputerze to i ona sie pcha :)

marax

#122
ania bo to zeby mialo sens musi byc z 30 wozkow i samochod ktory z Polski po to przyjedzie a nie wysylkami typu DHL

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 22:31:21

ja swojemu dziekcu kupilam zabawkowego laptopa mowiacego po niemiecku lol lol lol  siedzi mi na kolanach a ta zabawka gada "wo ist der HUND" "woist die mama" pasć mozna ale mam spokoj lol.

aniak1211

maraxela
Teraz jest tyle przewoznikow ze taniej by bylo niz jechac specjalnie samochodem:)
Za ciezki kojec i lozeczko zaplacilam 250zl i zabrali spod drzwi do drzwi,
niby licza fun za kilo + cos tam
ale jak pisze musialabym szukac i trafiac na okazje a nibardzo z czasem,
moze w koncu zaczne,
ostatnio mialam oko na maclarena dla blizniakow i dlugo nikt nie licytowal a na koniec drogo poszedl :D
A moze zabawki :knuje:
fisher price ostatnio kupilam na "pchlim targu" po funcie i byly przeróżne

Kasia

#124
aniak1211 fisher price nieźle na allegro stoi :)
tylko w dobrym stanie i pojedyczo sprzedawane.

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 23:02:13

i te książeczki czarno białe z tiny love tez lol lol lol  do tej pory nie kupiłam i juz chyba sobie odpuszczę :)