dekoracje sali - pomocy

Zaczęty przez bratek, 02 Kwi 2009, 22:30:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bratek

Hej dziewczyny, szukam pomysłu na dekorację sali. Niestety  budżet jest ograniczony, jednakże chciałabym coś zrobic. suknie w kolorze ekru a bukiet tradycyjny z bordo róż. Chciałam pokrowce na krzesła, ale na sali ich nie ma a zakup jest za drogi. Myślałam o borowych tiulach na stole, ale nie mam pomysłu na dekorację ściany "za młodymi".  W zakres umowy wchodzą tylko kwiaty na stół (sama wybiorę - bordowe róże) oraz świece. Na resztę nie mam pomysłu. http://www.kresowianka.pl/konin/index.htm
Wesele w restauracji polsko-litewskiej "Kresowianka". Obecnie sala jest zmodernizowana, w miejscu gdzie jest ten czerwony "dywan" na ścianie są duże przesuwane drzwi, w trakcie imprezy będą rozsunięte, gdyz w drugiej sali będziemy tańczy. My natomist mamy siedzie na tle "szafy" dlatego chciałabym jakoś to udekorowac. Stoły mają by ustawione w literę "U". A może macie jakieś pomysły na inne ustawienie stołów.  Na tej ścianie, której niestety nie widac na filmiku jest wyjście na taras (jest fantastyczny) i nie bardzo da się tam usadzic "młodych". 
Pomóżcie coś wybrac, bo slub za 3 m-ce, a ja jestem w rozsypce   :crying:. Na dodatek nie mieszkamy w miejscowości gdzie będzie ślub i tak na odległośc trochę gorzej idzie to załatwianie..
Dzięki za pomoc

Dodany tekst: 02 Kwi 2009, 22:31:29

to jest sala bankietowa na stronce restauracji

Norka

Sala wygląda bardzo ładnie i myślę, że nie będziesz musiała zbytnio jej "podrasowywać". Świetnie tu wyglądają kryształowe żyrandole, więc może warto taki efekt odbijania światła spotęgować. Można np. powiesić za plecami PM światełka choinkowe (najlepiej LED - ładniejsze światło, mniejsze zużycie energii i koniecznie z atestem) przykryte tiulem (załączam zdjęcia). Sam materiał z kwiatami też nietrudno powiesić - są gąbki florystyczne z zawieszką na ścianę. Możesz też położyć jakieś zwisające kwiaty na szafie zamiast na stole przed PM. Ciekawy efekt dają lustra podłożone pod świeczniki/świece w szklanicach - nad stołami jest taka ciepła łuna. Zawsze jestem za prostotą, więc wykluczam balony itp. - piękne bordowe róże w zupełności wystarczą ;) Kwiatów przeróżnych jest w tej sali trochę za dużo i porozmieszczane są chaotycznie, może lepiej część wynieść. Co do stołu to bardziej niż te organdynowe podobają mi się bieżniki z bawełny - w ikei jest duży wybór kolorów i wzorów za ok. 10-15 zł/mb, można materiał samodzielnie przyciąć. W grę wchodzą też sztuczne szantungi, na allegro w podobnej cenie. A skoro nie możesz zasłonić krzeseł to może warto jakoś włączyć ich kolorystykę do wystroju stołu? Kiepsko widać na tej stronie, ale np. butelkowozielone/ciemnoniebieskie wazony do tych bordowych róż? (są często w sklepach wszystko po 5 zł, w ikei itd.). Rozgadałam się okropnie :blush:, ale mam nadzieję, że coś Cię zainspiruje.