bukiet do żółtej sukienki

Zaczęty przez lenka, 02 Kwi 2009, 12:23:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lenka

Bardzo proszę  o pomoc w poszkiwaniach fajnego bukietu do żółtej sukienki, sukienka długa, satynowa ze srebrną klamrą  ;)
niestety nie mam zdjecia
preferencji do do rodzaju kwiatów nie ma pełna dowolność   :dance:
Gdyby miał ktoś pomysł na bukiey proszę o wklejenie zdjęcia

Z góry  :thankyou:

Paciorek

Hej Lenka
A może jakieś katalogowe zdjęcie, link na stronę ?

aga.ant

Lenka jeśli nie masz fotki, to chociaż określ odcień żółtego. Czy jest jasny, delikatny czy wręcz odwrotnie? Wklej tylko odcień a znajdziemy :daisy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

ja ma być kontastowo to może granat-fiolet?irysy z żółtymi środkami

syrenka

Cytat: emcia w 02 Kwi 2009, 19:57:04
ja ma być kontastowo to może granat-fiolet?irysy z żółtymi środkami

cudny pomysł! Popieram, ale koniecznie fiolet :)

wredotka

zolty jest takim kolorem ze wiekszosc odcieni sie bedzie z nim ladnie komponowac.

emcia

#6
mówiłam o irysach, bo taki robiłam
tak wyszedł


Dodany tekst: 03 Kwi 2009, 17:16:33

tu są jeszcze zółte frezje dodane

lenka

fajny emcia dzięki

Cytat: aga.ant w 02 Kwi 2009, 13:38:58
Lenka jeśli nie masz fotki, to chociaż określ odcień żółtego. Czy jest jasny, delikatny czy wręcz odwrotnie? Wklej tylko odcień a znajdziemy :daisy:

no niestety nie mam zdjęcia
odcień  :knuje: jasna raczej cytrynka niż słonecznik ale w ciepłym odcieniu  :mocking:

Norka

#8
To mój pierwszy post na strefie (do ślubu jeszcze tyle czasu, że większa aktywność wydawała mi się nieprzyzwoita, mimo że czytam Was regularnie od pół roku :blush:), ale chętnie się podzielę zdjęciami z moich zasobów (już z daleka pachnę bridezillą :mocking:).

Podoba mi się połączenie z fioletem, choć jestem zupełnie zauroczona żółcią-pomarańczowym-fuksją. Ciekawie może być z bielą, jasną żółcią i gorzką czekoladą, choć nie jestem pewna, czy brąz będzie ok przy srebrnej klamrze :hmm: Powodzenia!

lenka

norka dzięki 1 strzał w 10!  :dance:

nata79