Autor Wątek: Lakiery do paznokci  (Przeczytany 3730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: Lakiery do paznokci
« Odpowiedź #75 dnia: 25 Mar 2017, 23:23:12 »

a ja hybrydę ściągam jak naklejkę   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #76 dnia: 26 Mar 2017, 09:26:01 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja hybrydę ściągam jak naklejkę

i nie niszcza ci sie od tego paznokcie?? Wow.

Ja nie wiem co mam robic (prawda jest tez taka, ze nie mam muzy do moczenie pazurow w oliwach). Lamia mi sie paznokcie przy kciukach. I to tak baardzo brzydko, bo tam gdzie zaczyna sie miesko.

Lakier mi sie nie trzyma, hybryda tez nie. Zel zryl mi paznokcie, mialam cale pazkokcie na kiukach w platach.

Robilam badanie krwi i wszystko ze mna ok.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

« Odpowiedź #77 dnia: 26 Mar 2017, 09:31:06 »
Maya, a spróbuj suplementować wit a+e. Ja mam wrażenie, że mi bardzo to pomogło. Albo zbieg okoliczności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #78 dnia: 26 Mar 2017, 09:43:46 »
mobka to jest dwa-w jednym?

Raz dziennie?

mobka

« Odpowiedź #79 dnia: 26 Mar 2017, 09:56:14 »
Dwa w jednym. A dawka zgodnie z ulotką.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 26 Mar 2017, 09:56:14 »