Autor Wątek: Lakiery do paznokci  (Przeczytany 3711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Lakiery do paznokci
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Kwi 2009, 19:50:42 »
ja tez w lodówce
nie gęstnieją tak szybko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #51 dnia: 23 Kwi 2009, 08:44:34 »
Dobrze wiedzieć, jakoś mi to wcześniej do głowy nie przyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

supersluby.pl

« Odpowiedź #52 dnia: 23 Kwi 2009, 10:55:41 »

ja zajmuje siepaznokciami zelowymi, i uwazam, ze najwazniejsze jest to, aby wybrac dobry gatunkowo zel i poprostu dbac o paznokcie .
Przez dbanie rozumiem czeste piłowanie paznokci i zluszczanie skórek, a nie wycinanie jak niektóre gwiazdy to robia;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

golinda

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Kwi 2009, 11:49:59 »
Dobrze wiedzieć, jakoś mi to wcześniej do głowy nie przyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdzieś kiedyś w jakimś programie babskim słyszałam

nigdy nie słyszałam za to o złuszczaniu skórek - w każdym salonie, w jakim byłam, wycinali - i nie były to zakłady kosmetyczne typu "Jadwiga"

« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2009, 11:50:20 wysłana przez golinda »

effik

« Odpowiedź #54 dnia: 23 Kwi 2009, 20:31:18 »
A z tanich kolorowych jest takie cuś jak Sensique - całkiem nieźle się trzymają.
W ciemne lakiery nie inwestuję grubej kasy, bo i tak się brzegi ścierają po 1-2 dniach. Takie życie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 23 Kwi 2009, 20:31:18 »

Karolsus

« Odpowiedź #55 dnia: 15 Mar 2017, 09:43:36 »
Żonie od czasu do czasu robię prezent w postaci lakierów hybrydowych. Kwiatki więdną a kosmetyki kobiecie zawsze się przydadzą.
« Ostatnia zmiana: 15 Mar 2017, 10:14:49 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

ishka82

« Odpowiedź #56 dnia: 15 Mar 2017, 12:16:51 »
o! kolejna kryptoreklama i użytkownik do wyrzutu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zwierzzzuuu

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #57 dnia: 15 Mar 2017, 12:22:58 »
ishka82, przeciez wycięłam linki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #58 dnia: 15 Mar 2017, 12:43:01 »
zwierzu jaką ty kupujesz tą hybrydę. Koleżanka mi poleca striplac i niby mowi ze dam sama radę to opanować. Wiesz tu nawet nie chodzi o kasę na kosmetyczke. Ja bym musiała do niej chodzić np o 5 rano Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mam na to totalnie czasu .Musze coś co jest trwałe łatwe i szybkie znaleźć na lato .

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 15 Mar 2017, 12:52:12 »
marax, ale striplac tez możesz sama, ziuta sama chyba robi?

ja mam semilac i najbardziej mi podchodzi - mam jeden lakier neonail i mam wrażenie, że jest lekko mniej trwały i słabiej kryje - aczkolwiek nim łatwiej sie maluje, bo jest rzadszy

marax

« Odpowiedź #60 dnia: 15 Mar 2017, 12:58:09 »
o bożesz własnie widzę że to wcale nie jest lakier hybrydowy. Ona mi coś opowiadała o jakiejś basie pozniej na to lakier pozniej baza a miedzy tym lampa.

marax

« Odpowiedź #61 dnia: 15 Mar 2017, 13:01:07 »
Zwierzu ja kupie gotowy ale to jest ok ? będę zadowolona ?

ishka82

« Odpowiedź #62 dnia: 15 Mar 2017, 13:06:31 »
ishka82, przeciez wycięłam linki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 15 Mar 2017, 13:09:58 »
marax, co to znaczy, że kupisz gotowy??

marax

« Odpowiedź #64 dnia: 15 Mar 2017, 14:24:25 »
Haha już nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj OK rozumiem

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 15 Mar 2017, 14:24:25 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #65 dnia: 15 Mar 2017, 14:48:39 »
Marax striplac nakładasz identycznie jak hybrydę, na moich paznokciach jest o wiele trwalsze niż hybryda przez to że jest elastyczny
Ja się ostatnio przeprosiłam ze striplackiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo łatwo mi się ściąga, pewnie jak napotkam problemy to znów się wkurzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie znalazłam na razie nikogo kto by to robił w salonie blisko mnie, więc chodzę na zwykły manicure, babeczka mi maluje moimi lakierami, ściągam sama przed następną wizytą
« Ostatnia zmiana: 15 Mar 2017, 14:49:33 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

marax

« Odpowiedź #66 dnia: 15 Mar 2017, 15:04:00 »
A skąd kupujecie jakiś tani sprzedawca ?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #67 dnia: 15 Mar 2017, 15:11:23 »
marax, znowu, zalezy co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja moge polecić tego, u którego kupowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #68 dnia: 15 Mar 2017, 15:18:12 »
Semilac jest tańszy od stiplaca
Striplac koło 50zł na allegro, czasem jakieś kolory wrzucą za niecałe 40zł
semilac poniżej 30 już kupisz

marax

« Odpowiedź #69 dnia: 25 Mar 2017, 18:08:04 »
słuchajcie a ten jest coś wart bo cena atrakcyjna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #70 dnia: 25 Mar 2017, 18:10:31 »
chociaż widze że to jest hybrydowy i nie osuwa się tak jak ten striplac łatwo

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #71 dnia: 25 Mar 2017, 18:49:55 »
marax, widzę, że Ty w ogóle nie ogarniasz, co jest czym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to, co teraz wkleiłaś to semilac, normalny hybrydowy, który mam, w różnych kolorach

hybrydowy oznacza, że utwardzany pod lampą

striplac to też hybrydowy, też potrzebujesz lampy i też potrzebujesz bazy i top coaty - w przypadku striplaca to jest 2 w 1, w przypadku semilaca to możesz kupić 2 w 1, ale też osobno bazę i osobno top

striplac się ściąga jak naklejkę

semilac (indigo, neonails i inne firmy) trzeba wymoczyć w acetonie, żeby zdjąć

« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2017, 19:29:07 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

marax

« Odpowiedź #72 dnia: 25 Mar 2017, 18:58:10 »
Oooo dzięki Zwierzu No nie ogarniam kompletnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki za skrut

marax

« Odpowiedź #73 dnia: 25 Mar 2017, 21:21:55 »
Pytanie idiotyczne nr x . Czy ta lampa UV to może byc obojętnie jaka ?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #74 dnia: 25 Mar 2017, 22:21:07 »
marax, no UV Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najlepiej jak najmocniejsza, bo krócej utwardzasz, co ważne szczególnie przy ciemniejszych kolorach, one potrzebują więcej mocy