Autor Wątek: Lakiery do paznokci  (Przeczytany 4098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: Lakiery do paznokci
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Mar 2009, 14:00:39 »
ja sobie kiedyś tak utwardziłam, ale nie żelem a akrylem
na tej samej zasadzie - cieniutka warstwa i króciótko spiłowane, tydzień po zrobieniu ok, ale potem mnie wściekłosć ogarniała jak musiałam to sobie równać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
też na poczatku po zrobieniu mówiłam "boże jak ja mogłam wczesniej żyć z takimi miękkimi paznokciami" ale szybko mnie zaczęło to wkurzać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jedyne plusy żelu/akrylu jakie widzę to, że lakier się długo trzyma i się nie rozdwajają
poza tym zdecydowanie wolę swoje naturalne paznokcie mimo iż nie są twarde, ale zadbane wyglądają o niebo lepiej niż te z akrylem moim zdaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mówię już o zniszczonych paznokciach po zdjęciu tego wszystkiego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj koszmar
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #26 dnia: 28 Mar 2009, 14:10:13 »
Kurcze, to ja nie wiem juz co ona ma\

ja mam wałsne, twarde i bezproblemowe, wiec sie na tym za bardzo nie znam

a moze to kwestia materiału - manikiurzystki??

Monia nosi to całymi tygodniami i nic jej sie nie dzieje (ona ma chyba żel ale teraz juz nie jestem pewna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) i mowiła mi , ze nie ma wiecej roboty niz ze zwykłymi (tzn ja np lubie dłubac przy pazurach i nie ma dnia, zeby czego nie piłowała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
natomiast wyglądowo jest o niebo lepiej
ona jest przedstawicielem med - duzo pracuje dłonmi i musi miec perfekt a te łamiące sie paznokcie ktore miała wyglądały naprawdę zle

ona przed urlopem juz nie robi i wtedy sciaga ten stary żel ,zeby pazury odpoczeły - nie wygladaja gorzej niz przed nałozeniem żelu .... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niemniej jak mowie, ja nie miałam, opowiadam tylko ze słyszenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #27 dnia: 28 Mar 2009, 14:24:58 »
żel z reguły chyba wygląda trochę delikatniej niż akryl, więc pewnie jeśli manikiurzystka jest doswiadczona to jestem przekonana, że potrafi go tak nałozyć, aby efekt był jak najbardziej naturalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dużo też zależy od własnej płytki jak szybko rośnie itp. jesli wolno to naturalne, że nie musi zbyt często uzupełniać mi paznokcie rosną szybko i najchętniej to bym je wtedy co tydzień uzupełniała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc było to trochę wkurzające  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Mar 2009, 15:16:06 »
a ja polecam Inglota - ogromna paleta kolorów, super się nakładają i szybko schną, polecam także nabłyszczacz (warstwa wierzchnia), kropelkami się go dozuje na paznokcie, konsystencja wody, od razu po tym schną i pięknie się błyszczą

miałam już różne lakiery - i te super drogie i te średnie, ale Inglot naprawdę jest super
no i Alessandro, ale te już nie takie tanie
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2009, 15:21:18 wysłana przez golinda »

sonja

« Odpowiedź #29 dnia: 28 Mar 2009, 15:39:55 »
zosia2007 spróbuj tę odżywkę, jest rewelacyjna, moje paznokcie bardzo wzmocniła, rosną jak szalone, a miałam słabiusieńkie.  Warto:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 28 Mar 2009, 15:39:55 »

goga

« Odpowiedź #30 dnia: 28 Mar 2009, 16:19:48 »
ja bardzo lubie Inglot 36 + nabłyszczacz kropelkowy
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

bagietka12

« Odpowiedź #31 dnia: 28 Mar 2009, 16:34:53 »
sonja jaką odżywkę?? chętnie bym sprobowała, bo mam strasznie zniszczone paznokcie po żelach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nie moga z nimi dojsc do ładu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #32 dnia: 28 Mar 2009, 16:37:54 »
Alessandro  Express Nail Hardener:) Serdecznie polecam!

bagietka12

« Odpowiedź #33 dnia: 28 Mar 2009, 16:40:17 »
sonja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki

bede szukac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #34 dnia: 28 Mar 2009, 16:42:58 »
W Douglasach na bank jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i na Allegro ponoć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #35 dnia: 28 Mar 2009, 16:44:55 »
zosia2007 spróbuj tę odżywkę, jest rewelacyjna, moje paznokcie bardzo wzmocniła, rosną jak szalone, a miałam słabiusieńkie.  Warto:)

ok dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do numeru na pogotowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2009, 16:45:30 wysłana przez zosia2007 »

sonja

« Odpowiedź #36 dnia: 28 Mar 2009, 16:47:59 »
ok dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do numeru na pogotowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Odlewam! kurcze przegapiłam chrzest Rusi na który tak czekałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #37 dnia: 28 Mar 2009, 16:58:02 »
Odlewam! kurcze przegapiłam chrzest Rusi na który tak czekałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eeee to ja ci az tyle nie polalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #38 dnia: 28 Mar 2009, 16:59:05 »
eeee to ja ci az tyle nie polalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wiem, ale właśnie się zorientowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech żyje refleks Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #39 dnia: 28 Mar 2009, 22:02:49 »
bagietka12 polecam Ci to samo co sonja i mówię szczerze, że moje paznokcie się zmieniły nie do poznania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupisz w Douglasie, tak jak sonja mówi, w Sephorach także

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 28 Mar 2009, 22:02:49 »

calla

« Odpowiedź #40 dnia: 29 Mar 2009, 11:32:46 »
Widze, ze Inglot cieszy sie duza popularnoscia ;-)
Juz niedlugo bede w PL to sobie go kupie. No i moze jeszcze Astora i Maybelline, bo tez chwalicie.
Jak kupie trzy rozne odcienie to na dluuuuugo mi wystarczy :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mati

« Odpowiedź #41 dnia: 29 Mar 2009, 14:42:37 »
dziewczyny, dopytam się jeszcze o te odżywki, bo temat mnie bardzo dotyczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czy któraś może używała takiej z alessandra:
tak się zastanawiam, czy nie jest przypadkiem lepsza od Express Nail Hardener...

golinda

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Kwi 2009, 18:17:01 »
chciałabym polecić Margaret Astor quick'n go! 60sec. kupiłam dzisiaj, bo kolor mi się spodobał
ma super pędzelek, dwa ruchy i nałożony lakier, pięknie kryje - wystarczy tylko jedna warstwa. i rzeczywiście szybko schnie.
minus - jest dość gęsty, więc nie wiem, jak długo jest taki fajny.

salsa

« Odpowiedź #43 dnia: 20 Kwi 2009, 23:22:33 »
Golinda, nie ma juz Margaret Astor - został juz tylko Astor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Kwi 2009, 23:22:48 wysłana przez salsa »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Kwi 2009, 08:25:55 »
Golinda, nie ma juz Margaret Astor - został juz tylko Astor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pies mojego dziadka miał na imię Astor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Kwi 2009, 15:06:47 »
A ja nie mogę używać Alessandro. Kupiłam odżywkę i odpryskuje jak szalona.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak mi manikiurzystka przed ślubem w piątek pomalowała (tez ALessandro), to w sobotę rano obudziłam się z odpryskami i nieźle wystraszona biegłam do reklamacji. Poprawiła, ale po północy znów zaczął odpryskiwać...
Może z płytką paznokcia mam coś nie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za to raz w przypływie rozpaczy kupiłam Yves Rocher (mały wybór i kolory raczej kiepskie), ale za to trzyma się nieźle

effik

« Odpowiedź #46 dnia: 22 Kwi 2009, 15:47:33 »
Jak dla mnie: z kolorowych Inglot, Inglot, Inglot, a z odżywek Maximum Growth Sally Hansen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #47 dnia: 22 Kwi 2009, 18:26:10 »
No i kupilam Inglota i jeszcze jakies tanie Miss Sporty czy cus takiego, bo w sklepie wysechl szybko.
Ale przyznam sie szczerze, ze nie mialam jeszcze czasu ich wyprobowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze  w weekend sie za to wezme? ;-)

golinda

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Kwi 2009, 19:28:41 »
aaa.... lakiery trzymamy w lodówce!

bozena.dp

« Odpowiedź #49 dnia: 22 Kwi 2009, 19:46:30 »
aaa.... lakiery trzymamy w lodówce!

w lodówce powiadasz... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj