Autor Wątek: Lakiery do paznokci  (Przeczytany 3760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calla

Lakiery do paznokci
« dnia: 27 Mar 2009, 22:36:50 »
Czy mozecie mi cos polecic za niekosmiczne pieniadze?
Maluje je rzadko, wiec nie chce wydawac duzej sumy.
Ale chce, zeby szybko schnal i byl twardy na paznokciu.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Lakiery do paznokci
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Mar 2009, 23:30:50 »
callajak na razie wygrywa u mnie - takie do frencha, czyli jasne kolory to miss sporty o dziwo, kolorowe to maybelline - swietnie schna, nawet sie trzymaja, ewentualnie z drozszych to bourjouis - maja linie lakierow z takim plaskim szerokim pedzlem - super sie maluje, slabiej trzymaja niz maybelline

l'oreale roznie - czasem sie trafi dobry - czerwienie raczej sa dobre, reszta srednia

revlon jest beznadziejny, po 3 h od pomalowania, przy malowaniu dwukrotnym dalej nie sa suche

stara zasada mowie takze, ze czyste kolory szybciej schna niz perlowe i to sie sprawdza

polecam rowniez z inglota taki plyn z pipetka do zastosowania na pomalowany paznokiec, ktory przyspiesza schniecie - jak dla mnie rzeczywiscie dziala - juz nie mam odbitej faktury poscieli na paznokciach jak wieczorem pomaluje - kosztuje cos ok 30 zl, ale starcza na baaardzo dlugo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wiem, jak z lakierami inglota - ponoc jak na swoja niska cene to sa dobre, ale jakos nie probowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiecej grzechow nie pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2009, 23:31:36 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #2 dnia: 27 Mar 2009, 23:37:04 »
Z tanich ingloty są chyba najlepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie polecam Sally Hansen schnie i schnie i schnie... a rano budzisz się z odciśniętą poduszką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 27 Mar 2009, 23:38:05 »
sonja rzeczywiscie, sally hansen przy swojej renomie mnie rozczarowala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Mar 2009, 23:42:12 »
A ma taki piękny pudrowy róż w swojej ofercie, eh Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A miałam kiedyś fajny lakier Golden Rose - sól z pieprzem kolor, nieźle się trzymał. Dumnie wiozłam go z Bułgarii, a po powrocie zobaczyłam miejsce produkcji: Łódź  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2009, 23:43:03 wysłana przez sonja »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 27 Mar 2009, 23:42:12 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 27 Mar 2009, 23:43:34 »
sonjanie ma to jak globtroter ;P

doda

« Odpowiedź #6 dnia: 27 Mar 2009, 23:46:25 »
odciśnięta poduszka to najgorsza rzecz jaka może spotkać pomalowane paznokcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #7 dnia: 28 Mar 2009, 00:12:44 »
calla  ja od jakiegos czasu kupuje Astora tego z Lycrą
naprawdę jest fajny i dobrze sie trzyma, ładnie schnie , bez "mazów"
niestety jesli chodzi o lakiery Inglota to przynajmniej mnie nie słuza - lubie jak paznokcie są perfekt , bez żadnych odprysków, przy Inglocie muszę ciągle zmywać i malować od nowa, szczególnie jak mam mocny kolor

w kazdym razie warto lekko wypolerować płytkę lub/oraz  położyć bazę wygładzającą, wtedy lakier bedzie sie trzymał dobrze i długo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 28 Mar 2009, 00:14:21 »
mozliwe, ze astora zaliczam do maybelline Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie sprawdzilam i mam pol na pol z tych fajnych - maybelline i astor :d;d
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2009, 00:14:29 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 28 Mar 2009, 00:15:05 »
ja już gdzieś pisałam o lakierach Vipery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj można kupić w kiosku bądź sklepiku "za rogiem" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kosztuje kilka złotych a na moich paznokciach trzymał się 6 dni bez skazy mimo, że byłam wtedy 2 razy na basenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
żaden inny lakier mi tyle nie wytrzymał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a kupiłam bez przekonania, bo miał piękny fiolet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Inglot jest całkiem ok, ale nie wszystkie kolory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam wrażenie, że są partie lepsze i gorsze ale jak na swoją cenę jest ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam jeden lakier maybelline (wściekle czerwony - śliczny), który ma chyba z 7 lat (kupiony jeszcze jak byłam w liceum Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i do tej pory "działa" i wytrzymuje ze 4 dni, więc sukces wielki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #10 dnia: 28 Mar 2009, 00:21:05 »
mozliwe, ze astora zaliczam do maybelline Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie sprawdzilam i mam pol na pol z tych fajnych - maybelline i astor :d;d

mayb. nie próbowałam, ale skoro polecasz, to sie skuszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale astora odkryłam jakis rok temu i od tamtej pory jestem wierna - te lakiery sa naprawdę świetne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Mar 2009, 00:21:23 wysłana przez salsa »

justynaaaa2

« Odpowiedź #11 dnia: 28 Mar 2009, 00:22:22 »
ooo to może i ja się skuszę na jakiegoś astora  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo chyba cen nie ma wygórowanych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #12 dnia: 28 Mar 2009, 00:23:17 »
justynaaaa2, ja raz kupiłam Viperę, bo kolorek miała ładny i niestety szybko wylądowała w koszu, bo w ogóle nie schła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A Inglot jest wg mnie ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale ja w ogóle rzadko paznokcie maluję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #13 dnia: 28 Mar 2009, 00:26:36 »
ooo to może i ja się skuszę na jakiegoś astora  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo chyba cen nie ma wygórowanych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja kupuje w Tesco, bo sa tam najtańsze, nie pamietam juz ile, ale cos koło 17 zł....

ja bardzo lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Mar 2009, 00:26:39 »
ishka82 ja myślę, że z tą viperą to jest tak, ze trzeba trafić świeżą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niestety lakiery kioskowe mają to do siebie, że potrafią dość długo stać na półce, nieraz w słońcu, no bo kto kupuje lakier w kiosku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wtedy faktycznie są stare i nie schną, ale jak się trafi na świeżą partię to potrafi być ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 28 Mar 2009, 00:26:39 »

ishka82

« Odpowiedź #15 dnia: 28 Mar 2009, 00:36:41 »
justynaaaa2, ja kupowałam bodajże w rossmanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A możliwe, że zależy od serii. No i na pewno sporo zależy od paznokci i upodobań indywidualnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #16 dnia: 28 Mar 2009, 10:27:27 »
Dziewczyny, wielkie dzieki za wyczerpujace odpowiedzi :-) Zaraz Wam poleje za szybka pomoc.
Mi glownie chodzi o kolory do frencha. Ciemnych kolorow nie toleruje. A jesli chodzi o dlugosc trzymania sie, to ja i tak zawsze po 2 dniach zmywam lakier ;-) Glownie chodzi mi wlasnie o taki, co by nie zostawial sladow odcisnietej poduszki, jak to ladnie napisalyscie :-)

salsa

« Odpowiedź #17 dnia: 28 Mar 2009, 12:41:32 »
Calla , astor ma całą gamę do frencza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #18 dnia: 28 Mar 2009, 13:06:19 »
a ja mam tak slabe paznokcie (cienkie i miekkie) ze zaden, nawet najlepszy lkier nie trzyma sie dluej niz 1 dzien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #19 dnia: 28 Mar 2009, 13:12:21 »
a ja mam tak slabe paznokcie (cienkie i miekkie) ze zaden, nawet najlepszy lkier nie trzyma sie dluej niz 1 dzien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a moze sobie zrobisz żelik ?
ale nie takie chamskie tipsiory, tylko dyskretny - moja koleżanka ma takie paznokcie jak Twoje, ledwo trochę odrosną od skory juz sie łamią i krusza - manikiurzystka jej  zaproponowała żel ( M. zgodziła sie z mieszanymi uczuciami)
wygląda to o lata świetlne lepiej niz jej paznokcie - robi jej takie tylko ciut dłuższe ponad opuszki, czyli krotkie i frencza do tego ale bardzo delikatnie

niebo a ziemia

doda

« Odpowiedź #20 dnia: 28 Mar 2009, 13:15:08 »
zosia próbowałaś odżywki Alessandro ???
ja byłam zaskoczona jej działaniem, z dnia na dzień miałam coraz mocniejsze paznokcie, a pod koniec kuracji silne i mocne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
muszę sobie ją znowu kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jedyny minus - jest droga ;(

zosia2007

« Odpowiedź #21 dnia: 28 Mar 2009, 13:18:58 »
nie probowalam ani odzywki alessandro ani zelu

mialam pelno odzywek sally hansen i powiem ze sa do d...py, jedyna rzecz od sally to utwardzacz lakieru jest ok, po nim lakier mi sie trzyma az 2-3 dni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa a co do zelu tez mi to manikiurzystka proponowala ale jakos nie lubie, zreszta to trzeba uzupelniac co 2-3 tyg, nie to chyba nie dla mnie

a ta odzywke to wyprobuje, jak ona nie da rady to zobaczymy, moze i na zel sie skusze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #22 dnia: 28 Mar 2009, 13:27:39 »
zosia daj tej odżywce szanse!!!!!!!!
spróbuj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na mnie działa rewelacyjnie,
tylko niestety, jest droga, koło 60 zł ale warto!!!!!!!!

zosia2007

« Odpowiedź #23 dnia: 28 Mar 2009, 13:28:27 »
dam, dam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #24 dnia: 28 Mar 2009, 13:34:08 »
zosia2007  nie chce Cie jakos ostro namawiać, ale powiem  Ci, ze MOnia z tych samych powodów co Ty nie chciała tego - ale jak juz raz zrobiła to powiedziała, ze ona nie wie jak mogła bez tego zyc ! ja wiem, ze ma żel, ale jak ktos nie wie to w zyciu sie nie zorientuje, paznokcie wygldaja pięknie

chodzi na uzupełnianie co połtora miesiaca, bo ma taki pilniczek do spiłowywania gdy to odrasta i nic nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

także ja polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj