Kuchnia do oceny :)

Zaczęty przez zuzia, 24 Mar 2009, 10:08:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ano rzeczywiscie - pamietam te nowe kuchnie mam kolezanek z podstawowki - wszystkie z czerwonym blatem lacobela lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

my w mieszkaniu 25 lat temu mieliśmy czerwone szafki :D tata sam je robił - boskie były  :mocking:
mi się chyba bardziej widzi 1 projekt, ale ja z tych nie lubiących szafek ;) co z tego że potem nie mam gdzie schować połowy rzeczy, wtedy się ich pozbywam i dzięki temu nie mam tylu gratów tylko to co faktycznie używam :)

riannka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Mar 2009, 12:46:28
ano rzeczywiscie - pamietam te nowe kuchnie mam kolezanek z podstawowki - wszystkie z czerwonym blatem lacobela lol lol

i zasłonkami w czerwono białą kratkę

zwierzatko_mojej_mamy

riannka ja sie nabijalam z tym blatem ;) a zaslonki w kratke to raczej pozostalosci z kuchni starszych ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Mar 2009, 12:58:40
riannka ja sie nabijalam z tym blatem ;) a zaslonki w kratke to raczej pozostalosci z kuchni starszych ;)
to prawda, ja miałam zasłonki w kratkę i  w kuchni dominował kolor czerwony. ;)
Po tych czasach pozostała czerwona krajalnica.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

aaaa - teraz kojarze o co chodzi ;)  ze byly kuchnie stare i kupowalo sie duzo rzeczy do kuchniw kolorze czerwonym i zaslonki w kratke - no tak

ale chyba takie rozwiazanie jak wkleilam zuzi to nie podchodzi do tamtych kuchni ;) ja jakos tych dwoch rzeczy nie jestem w stanie polaczyc w jedno ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

#31
Cytat: rilla w 24 Mar 2009, 12:38:51
zuzia mnie się podoba wersja nr 2 - też szukam takiego rozwiązania. Zuzia a jaki to kolor frontów i korpusów?

kolor to klon, a blatu - wenge. ale wiadomo - każda firma robi trochę inne odcienie, a poza tym na żywo jakoś ładniejsze mi sie wydają.

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 13:29:51

zwierzatko_mojej_mamy
bo K. to tak bardziej tradycyjnie myśli w kwestii kolorów.

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 13:30:22

Cytat: golinda w 24 Mar 2009, 12:44:57
i całe szczęście! okropność! czerwień w kuchni była super modna 20 lat temu!
odezwała się królewna z gargamela ;) ;) ;)

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia myslalam, ze wszystko przyjmie z otwartymi ramionami po fioletowej wizualce :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

#33
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Mar 2009, 13:31:58
zuzia myslalam, ze wszystko przyjmie z otwartymi ramionami po fioletowej wizualce :)

fioletowej to się przestraszył. ale nie tylko on lol. natomiast zgodził się łaskawie na ew. 1 czerwoną ścianę (dodam, że najlepiej tą za lodówką :D)

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 14:07:38

Cytat: justynaaaa2 w 24 Mar 2009, 12:55:20
my w mieszkaniu 25 lat temu mieliśmy czerwone szafki :D tata sam je robił - boskie były  :mocking:
mi się chyba bardziej widzi 1 projekt, ale ja z tych nie lubiących szafek ;) co z tego że potem nie mam gdzie schować połowy rzeczy, wtedy się ich pozbywam i dzięki temu nie mam tylu gratów tylko to co faktycznie używam :)


no tak, ale ja mam rzeczy, które używam, ale np. tylko w okolicach świąt. i je też trzeba gdzieś trzymać. wiem, po obecnej kuchni, która taka mała nie jest, że szafek to jednak dobrze jest mieć dużo.

zwierzatko_mojej_mamy

zuzia ooo - przypomnialas mi - w jednej szafce pawlaczowej mam swieteczne ;) i tak jak wymienilam to wszystko, co sie tam miesci, to jest tego multum i  jakby ktos nam odcial ten pawlacz, to chyba na balkonie musialabym skladowac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Mar 2009, 14:09:47
zuzia ooo - przypomnialas mi - w jednej szafce pawlaczowej mam swieteczne ;) i tak jak wymienilam to wszystko, co sie tam miesci, to jest tego multum i  jakby ktos nam odcial ten pawlacz, to chyba na balkonie musialabym skladowac ;)

no własnie ja tego chcę uniknąć.

justynaaaa2

Cytat: zuzia w 24 Mar 2009, 14:05:16

no tak, ale ja mam rzeczy, które używam, ale np. tylko w okolicach świąt. i je też trzeba gdzieś trzymać. wiem, po obecnej kuchni, która taka mała nie jest, że szafek to jednak dobrze jest mieć dużo.
zuzia kumam o co chodzi :) i wiem, że czasem względy praktyczne powinny wygrywać z estetycznymi ;) ale nawet w tej pierwszej wersji wydaje mi się, że szafek jest dużo  :hmm:
aaa i zapomniałam dodać, że ładne kolory  :thumbup:

rilla

zwierzak ja po prosze o zdjecia kuchni! bo sie zastanawiam nad taka zabudowa

riannka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Mar 2009, 13:27:56
aaaa - teraz kojarze o co chodzi ;)  ze byly kuchnie stare i kupowalo sie duzo rzeczy do kuchniw kolorze czerwonym i zaslonki w kratke - no tak

ale chyba takie rozwiazanie jak wkleilam zuzi to nie podchodzi do tamtych kuchni ;) ja jakos tych dwoch rzeczy nie jestem w stanie polaczyc w jedno ;D

nie zupełnie nie podchodzi, chciałam nadmienić że w czasie czerwonych kuchi obowiązkowe były zasłonki w kratkę ;)

z tych Twoich czerwoności to druga opcja mi się podoba :)


zwierzatko_mojej_mamy

rilla wieczorem prosze mi przypomniec - raczej nie zapomne, ale na wszelki wypadek ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


golinda

Cytat: zuzia w 24 Mar 2009, 13:28:48


Dodany tekst: 24 Mar 2009, 13:30:22
odezwała się królewna z gargamela ;) ;) ;)

czy już lekko nudny nie jest ten gargamel?
a czerwona kuchnia? nadal uważam, że to byłaby masakra!

zuzia

Cytat: golinda w 24 Mar 2009, 15:05:48
a czerwona kuchnia? nadal uważam, że to byłaby masakra!
ja myślałam, żeby ją lekko ożywić - np. jedną ścianą czerwoną.

golinda

#43
Cytat: zuzia w 24 Mar 2009, 15:07:26
ja myślałam, żeby ją lekko ożywić - np. jedną ścianą czerwoną.

Twoja kuchnia, ja jestem zwolenniczką stonowanych kolorów :)

sonja

#44
Mi też się jedynka zdecydowanie bardziej podoba.

A na dodatek tam na tych szafkach będziesz mogła poustawiać pudła po sprzęcie, żeby wszyscy widzieli jakiego drogiego używasz :rotfl: żart, ale widziałam kiedyś taką na forum wnętrzarskim gazety ;)

fasolka1980

Zuzia - ja też jestem za opcją nr 1. I szafek nie dawałabym do sufitu, niech bedzie trochę "przestrzeni" ;)

justynaaaa2

ja bym jeszcze tylko do opcji 1 dała okap z 2 i tyle ;) lepiej ciągnie :D

inkageo

A ja uwielbiam kolory i mam nadzieję Zuziu, że zdecydujesz się na tą czerwień :)
Imagine there is no hate

suegro

Cytat: elvelve w 24 Mar 2009, 12:45:54
golinda ja będę miała czerwony w kuchni  :rotfl:

ja też :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

zuzia głosuję za opcja numer jeden :)