Autor Wątek: witaminy  (Przeczytany 5129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

witaminy
« dnia: 23 Mar 2009, 08:28:32 »
Ponieważ po ciąży organizm chyba zaczął odreagowywać, bo strasznie zaczęły mi wypadać włosy (garściami) i paznokcie zrobiły się paskudne i cera też się pogarsza, zapytuję czym by się tu wzmocnić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Oczywiście lekarza przy najbliższej okazji też spytam, ale zawsze mam obawy, czy jak coś poleca to dlatego, że dobre i skuteczne, czy dlatego, że ktoś mu za to płaci...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

• Gość
Odp: witaminy
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Mar 2009, 09:33:12 »
Ja polecam Revalid - dość drogi, ale działa. Miałam straszne problemy z paznokciami (z włosami to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), brałam skrzyp w strasznych ilościach i inne tego typu preparaty i dopiero Revalid dwa razy dziennie doprowadził to do porządku. Teraz biorę od czasu do czasu - jak znowu są słabsze. Polecony mi przez znajomą dermatolog, która sama używała przy problemach z włosami.

Pyś

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Mar 2009, 13:22:26 »
ja też łykam Revalid (trzy kapsułki na dobę) do tego szampon i ampułki Vichy. Jestem w trakcie drugiej kuracji.
Po niej zrobię przerwę. Zobaczymy jak będzie. Na razie jest duuuuuuuża poprawa.
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2009, 15:58:50 wysłana przez Pyś »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moniulinek

« Odpowiedź #3 dnia: 23 Mar 2009, 14:16:47 »
Ja też polecam Revalid. Co prawda nie po ciąży, ale po zapaleniu dwunastnicy włosy wyłaziły mi całymi pasmami, paznokcie łamały się i rozdwajały, skóra również pozostawiała wiele do życzenia. Dostałam od dermatologa zalecenie, żeby stosować Revalid przez 3 miesiące, 3x1, do tego witamina B2. Po miesiącu widzę znaczną poprawę - przede wszystkim przestały mi wypadać włosy. Paznokcie też już w lepszej formie, ale nie wiem na ile to efekt witamin, a na ile odżywki (Si nails Si). Revalid tani nie jest, ale uważam, że warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Mar 2009, 20:36:22 »
a ja dzis widziałam reklame w TV tego specyfiku, to chyba jakiś znak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki dziewczyny, chyba sie skusze

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Mar 2009, 20:36:22 »

moniulinek

« Odpowiedź #5 dnia: 23 Mar 2009, 22:49:48 »
Dziękuję za piwko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i odlewam - za pomyślną kurację  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #6 dnia: 26 Mar 2009, 10:32:12 »
Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Beata

« Odpowiedź #7 dnia: 30 Mar 2009, 12:02:04 »
mayagaramond    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Mar 2009, 12:47:01 »
Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o, umowcie sie z jakas! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwi 2009, 15:34:12 »
ja brałam kiedyś vitapil i jest naprawdę ok, a dla mnie ważne tylko 1 tabl dziennie, bo zapominam

rubin04

« Odpowiedź #10 dnia: 06 Kwi 2009, 13:46:06 »
A ja na moje wypadające włosy brałam Merz Special. Chyba 2 razy dziennie po tabletce, ok. 40 zł w Super Pgarm'ie.
A włosy mi straznie wypadłay, M. mówił że jeszcze trochę i będziemy miec dywan z moich włosów w domu, taki mi wypadały!
A ja to juz pytałam M. czy mi prześwity sie na głowie nie robią... Efekty chyab już po 2 tyg widac było..

brawurka

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwi 2009, 20:57:44 »
juśka wlosy po ciąży wypadają i już,każdą to spotyka. moja koleżanka brala skrzyp na wzmocnienie włosów,efekt był taki,że wzmocnily jej sie wszystkie włosy, te na nogach tez

aja

« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwi 2009, 22:58:47 »
na wzmocnienie włosów,efekt był taki,że wzmocnily jej sie wszystkie włosy, te na nogach tez
heheheheh
poki co włosy wypadają ale pazokcie to mam jeszcze ok. ale pewnie z czasem się to zmieni - chyba pojdę do sklepu po ten revalid

abkasia

« Odpowiedź #13 dnia: 26 Kwi 2009, 14:18:41 »
moje jeszcze nie wypadaja, ale pewnie lada moment to nastapi... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale po porodzie przestaly mi sie prawie przetluszczac co mnie bardzo cieszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Kwi 2009, 23:21:22 »
jusia przez jakiś czas po porodzie włosy miałam matowe, połowa wypadła, ale potem wszystko wraca do normy
nie wspomagałam sie żadnymi specyfikami

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 26 Kwi 2009, 23:21:22 »

elfana

« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sie 2011, 22:35:43 »
Ja zawsze słyszałam że dobry na takie problemy jest skrzyp.. w każdej postaci..

Nella

« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lut 2012, 15:22:27 »
Ale skrzyp trzeba chyba brać i brać, żeby widzieć jakieś efekty...