Autor Wątek: Rośniemy rośniemy :)  (Przeczytany 57355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Rośniemy rośniemy :)
« Odpowiedź #75 dnia: 17 Cze 2009, 22:26:15 »
jak czesto sie wazycie .Ja bylam na 2 szczepieniach i do tego czasu oprocz wagi urodzeniowej mala byla wazona 2 razy czyli lacznie 3 a ma juz prawie 5 miesiecy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #76 dnia: 17 Cze 2009, 22:29:37 »
jak czesto sie wazycie .Ja bylam na 2 szczepieniach i do tego czasu oprocz wagi urodzeniowej mala byla wazona 2 razy czyli lacznie 3 a ma juz prawie 5 miesiecy
przy kazdj wizycie, ktora towazyszy sczepieniom plus 1 odatkowa byla...

Dodany tekst: 17 Cze 2009, 22:30:51
w sumie 6 razy, jedna to urdzeniowa, jena przy wypise, reszta w przychodni
« Ostatnia zmiana: 17 Cze 2009, 22:30:51 wysłana przez abkasia »

marax

« Odpowiedź #77 dnia: 17 Cze 2009, 22:57:18 »
przy kazdj wizycie, ktora towazyszy sczepieniom plus 1 odatkowa byla...

Dodany tekst: 17 Cze 2009, 21:30:51
w sumie 6 razy, jedna to urdzeniowa, jena przy wypise, reszta w przychodni
ile razy sie szczepiliscie moze ja cos przeoczylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 17 Cze 2009, 22:57:18 »

abkasia

« Odpowiedź #78 dnia: 17 Cze 2009, 23:32:38 »
ile razy sie szczepiliscie moze ja cos przeoczylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
2 dawki 6 skladnikowej i pneumokoki, to beda 3 wizyty, 2 pomiary ze szpitala i jedna dodatkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Cze 2009, 23:34:03 »
2 dawki 6 skladnikowej i pneumokoki, to beda 3 wizyty, 2 pomiary ze szpitala i jedna dodatkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
aha ja pneumokoki odpuscilam bede szczepic po 6 miesiacu wtedy trzeba podac  3 dawki -dobrze mowie czy cos motam z iloscia dawek?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Cze 2009, 23:34:03 »

abkasia

« Odpowiedź #80 dnia: 17 Cze 2009, 23:47:15 »
aha ja pneumokoki odpuscilam bede szczepic po 6 miesiacu wtedy trzeba podac  3 dawki -dobrze mowie czy cos motam z iloscia dawek?
ja szczerze mowiac nie wiem.. wiem ze rotawirysy juz skonczylismy.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #81 dnia: 17 Cze 2009, 23:48:57 »

chyba dobrze... tzn. 2 dawki przed ukonczeniem roku, i trzecia potem - przynajmniej ja mam takie informacje

kasiad

« Odpowiedź #82 dnia: 18 Cze 2009, 07:33:55 »

Olek był ważony 9 razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pierwsze ważenie po urodzeniu, drugie w dniu wypisu ze szpitala i 7 razy w przychodni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #83 dnia: 18 Cze 2009, 07:45:47 »
abkaś ale beznadziejnie wam go mierzą! powinniście nosić ubrania już na 74/80cm! skoro ma 74! a nie na 68  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyli nawet nie wiadomo ile on dokładnie ma!

vobi

• Gość
« Odpowiedź #84 dnia: 18 Cze 2009, 08:02:10 »
abkaś ale beznadziejnie wam go mierzą! powinniście nosić ubrania już na 74/80cm! skoro ma 74! a nie na 68  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyli nawet nie wiadomo ile on dokładnie ma!

A co za roznica "ile on ma", chyba abkas najlepiej widzi w jaki rozmiar ubrac Malego? U nas nigdy pomiary nie zgadzaly sie z aktualnym rozmiarem ciuchow, przez kilka tygodni pasowalo rownoczesnie kilka ciuchow w rozmiarze 56, wiekszosc w 62 plus kilka w 68 - bo te rozmiarowki sa takie pokrecone (zreszta jak u doroslych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

kasiad

« Odpowiedź #85 dnia: 18 Cze 2009, 08:04:54 »

a dlaczego Hugo ma nosić ubrania na 74/80 skoro 68 jest na niego dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #86 dnia: 18 Cze 2009, 09:00:11 »
o matko! dajcie spokój czy ja coś złego napisałam! chodziło mi tylko o to że jest dużo niższy niż do tej pory mi sie wydawało a nie że abkaś wie najlepiej jaki rozmiar ma nosić !

poprostu skoro ma 74cm to większe ubrania powinny być dobre a skoro nosi 68 to widać że ten pomiar jest zupełnie nieadekwatny
a co innego to to,że często ubrania nie trzymają rozmiaru

nionczka

« Odpowiedź #87 dnia: 18 Cze 2009, 09:29:34 »
U nas mierza i waza dziecko przy kazdej rutynowej comiesiecznej wizycie. A szczepienia sa zazwyczaj programowane na te wizyty.

Dodany tekst: 18 Cze 2009, 09:32:22
Irene mierzy 64 cm, do dzis uzywa dwóch sweterków w rozmiarze 0-1 (50-54 cm), do kilku par spodni w rozmiarze 3 m-ce jeszcze nie dorosla ale za to od 2 m-ca nosi 2 pary w rozmiarze 6 m-cy.
Rozmiarami ubran to bym sie w ogole nie przejmowala.
« Ostatnia zmiana: 18 Cze 2009, 09:32:22 wysłana przez nionczka »

brawurka

« Odpowiedź #88 dnia: 18 Cze 2009, 13:06:05 »
12 i pol tyg - 6190, wzrost 74 cm. lekarka mierzy go zawsze zgieciowo- idzie cm po zgieciach, jesli bylby mierzony w wyproscie to bylby krotszy. ale ubranka nosimy juz 68 tylko sa troche za szerokie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i ty sie martwisz ze on nie je???,przeciez to idealna waga

abkasia

« Odpowiedź #89 dnia: 19 Cze 2009, 09:43:54 »
i ty sie martwisz ze on nie je???,przeciez to idealna waga
ja juz sie postanowilam niczym nie przejmowac.. ciekawe jak dlugo dam rade Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co do mierzenia malego- nasz pediatra mierzy go zawsze tak samo cm- idac po zgieciach. oczywiscie ze to nie jest wynik rzeczywisty, ale chodzi o to ze maly rosnie, od ostatniej wizyty urosl 8 cm. a rzeczywiste pomiary pojawia sie jak maly zacznie stawac... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 19 Cze 2009, 09:43:54 »

marax

« Odpowiedź #90 dnia: 19 Cze 2009, 10:43:05 »
a mojej wcale nie mierza.nosi juz rozmiar 68 stad wiem ze rosnie .NIe mam centymetra w domu musze zakupic to sama pomierze

kasiad

« Odpowiedź #91 dnia: 19 Cze 2009, 10:43:34 »
ja juz sie postanowilam niczym nie przejmowac.. ciekawe jak dlugo dam rade Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

krótko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #92 dnia: 19 Cze 2009, 12:14:55 »
krótko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie no conajmniej z 2 tyg moze mi sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moj bodziaki nosi na 68 na dlugosc sa dobre, tylko troche za szerokie jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spodenki nosi 62 bo te na 68 spadaja mu z pupy, bo ma za chudy brzuszek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #93 dnia: 19 Cze 2009, 12:18:05 »
Oluś nosi niektóre ubranka na 74 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a na 68 też są w miarę, tylko trochę przyciasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mój Syn jest dość pokaźnych rozmiarów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #94 dnia: 19 Cze 2009, 12:21:51 »
Oluś nosi niektóre ubranka na 74 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a na 68 też są w miarę, tylko trochę przyciasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mój Syn jest dość pokaźnych rozmiarów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mj to taki patyczak chudy i dosc dlugi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #95 dnia: 19 Cze 2009, 21:18:43 »
Lena urodzona 41 tyg 4 dni waga 3130 57 cm

3 tygodnie 4 dni
3890 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

6 tygodni 4350 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czarnasia13

« Odpowiedź #96 dnia: 23 Cze 2009, 17:09:24 »
Paweł urodzony w 40 tyg. waga - 3,660kg. długość - 55cm.

W 16 dobie waga - 4,100kg.
8 tydzień waga - 5,630kg.
11 tydzień waga - 6,360kg.
14 tygodni waga-6,800 kg. wzrost-73cm.
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2009, 17:15:30 wysłana przez czarnasia13 »

abkasia

« Odpowiedź #97 dnia: 23 Cze 2009, 17:24:11 »
Paweł urodzony w 40 tyg. waga - 3,660kg. długość - 55cm.

W 16 dobie waga - 4,100kg.
8 tydzień waga - 5,630kg.
11 tydzień waga - 6,360kg.
14 tygodni waga-6,800 kg. wzrost-73cm.
ale piekie rosnie Pawelek!!
a wzrost mierza mu zgieciowo cm, czy jak sie wyprostuje?
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2009, 17:24:54 wysłana przez abkasia »

czarnasia13

« Odpowiedź #98 dnia: 23 Cze 2009, 21:17:59 »
wzrost miał mierzony na moją prośbę po kręgosłupie i wzdłuż nóżek. To jest tak ok. 73

abkasia

« Odpowiedź #99 dnia: 23 Cze 2009, 21:41:59 »
wzrost miał mierzony na moją prośbę po kręgosłupie i wzdłuż nóżek. To jest tak ok. 73
czyli przy zgietej nozce? bo nasz tez cm po kregoslupie i po nozce, ktore jest lekko zgieta. i tez mial 74 cm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj