Gdzie kupujecie, zamawiacie książki?

Zaczęty przez sweedee, 14 Mar 2009, 18:54:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Najczęściej na Merlinie, czasem na Allegro (to czego nie można nigdzie dostać), a ostanio wynalazłam http://www.dedalus.pl/ , mają bardzo tanie książki :)
No i czasem pojawiają się fajne serie w gazetach. Jak seria Kapuścińskiego w GW, czy Lema w Dzienniku.

mayagaramond

Czesto kupuje na Flohmarkcie i pozniej sama sprzedaje ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

A ja ostatnio czesto w empiku! Po policzeniu kosztow dostawy, ceny z ksiegarni internetowych wychodzily mi czasem nawet drozej niz w empiku, a latwiej mi podejsc do empiku niz na poczte ;D Gdybym zamawiala kilka ksiazek od tego samego sprzedawcy / sklepu, pewnie kwestia wygladalaby inaczej, ale akurat ostatnio nie bylo takiej mozliwosci :hmm:

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

cherry

#30
Zaopatruje sie glownie w bibliotece - mam na miejscu swietnie wyposazona z czasopismami, gazetami, DVD, mozne tez audiobooki z domu wypozyczac itp. jest kawriania na miejscu a po bibliotece porozstawianie sofy do czytania i feet boy (rozlazle wory do lezenia).

Kupuje jak dokladnie wiem czego chce na amazon.de amazon.co.uk (angielskie ksiazki i
DVD duzo tansze niz przez niemiecki amazon), fachowe przez znajoma pracuje w ksiegarni i mam znizke :-), pozatym ksiegarnie (z kafejka), czasem poszperam w antykwariacie.

Z polskich merlin.pl, i zawsze wpadam do Empiku.

Znajomi z pracy korzystaja jeszcze z tzw. books crossing - nie wiem jak dokldanie to funkcjonuje, ale pamietam regaly z uniwersyteckiej kafejki, w pubie tez widzialam i znam z hosteli (tam czasem zamienialam ksiazki).
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: suegro w 01 Gru 2010, 09:48:33
W selkarze dziś dzień darmowej wysyłki.

http://selkar.pl/index.php
dziś dzień darmowej wysyłki w wielu sklepach internetowych :)
Dlaczego jestem przed wypłatą :headbang:

emcia

książki "przychodzą same" na kawę ;)
moi sąsiedzi mają hurtownię książek i wszystkie nowości branżowe przynoszą mi do domu, a po czytadło czy prezent to już sobie sama idę

suegro

Cytat: Justynna w 01 Gru 2010, 11:07:02
dziś dzień darmowej wysyłki w wielu sklepach internetowych :)
:highfive:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No i Amazon ma dalej darmową wysyłkę przy zamówieniach powyżej 25 funtów.

zuzia

merlin ma darmową wysyłkę kurierem przy zamówieniu powyżej 99 zł.
a empik - przesyłka za 5 zł.

sweedee

Cytat: suegro w 01 Cze 2010, 01:08:40A ja kupuję tu Smiley
Bo tanio Smiley

http://selkar.pl/

rzeczywiście jest tanio! z tej okazji oraz z okazji ŚBN oraz moich za niedługo urodzin wzięłam i zaszalałam  :dance:
su  :beer: za cynk
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Norka

krainaksiazek.pl ma darmową wysyłkę do końca grudnia na wszystko. Polecam zwłaszcza CD, nie tak dawno sprowadzana Sharon Jones była za ok. 55 zł, w empiku ta sama płyta za ponad 80 zł :crazy:

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 03 Gru 2010, 13:49:12empik - przesyłka za 5 zł.

w empiku mozna za darmo odebrac w którymkolwiek ze sklepów stacjonarnych. ja zawsze wybieram ta opcje, bo jak listonosz chodzi to i tak nigdy nie ma mnie w domu ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 08 Gru 2010, 12:24:02ja zawsze wybieram ta opcje, bo jak listonosz chodzi to i tak nigdy nie ma mnie w domu wink
ja tez zawsze w sklepie odbieram ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Mostini

merlin.pl , odbiór osobisty, mają duże przeceny , promocje itd. Poza tym jeden z najtańszych sklepów, a przeważnie w kilka dni dociera towar, więc nie ma problemu. Jeśli już muszę mieć natychmiast książę, to pozostają stacjonarne księgarnie, ale ze względów finansowych wolę zamawiać przez internet.
"Życie jest zbyt krótkie, by było małe"

ddu

ja kupuję w księgarni takiego pana niepijącego od 20 lat alkoholika. urzekła mnie jego historia :) i to, że zawsze ma wszystko przeczytane i ściąga nam , co chcemy