Autor Wątek: mini zoo  (Przeczytany 28499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: mini zoo
« Odpowiedź #550 dnia: 04 Wrz 2018, 15:32:05 »
I ten kocur jest obecny cały czas w naszym domu, bo ogłoszenie było zatytułowane "grzeczny Teodorek" i jak Tajga psoci to M. ją straszy, że kupi grzecznego Teodorka i przeleje na niego całą miłość  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #551 dnia: 04 Wrz 2018, 15:33:12 »
inkageo, widzisz jak tracisz?????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #552 dnia: 04 Wrz 2018, 16:42:59 »
Inka, jeżu, zaczęłam bliżej oglądać te koty Syberyjskie i jadę je oglądać w niedziele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Stary jak zobaczy, ile to kosztuje to chyba zawału dostanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #553 dnia: 04 Wrz 2018, 16:44:40 »
Inka, jeżu, zaczęłam bliżej oglądać te koty Syberyjskie i jadę je oglądać w niedziele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Stary jak zobaczy, ile to kosztuje to chyba zawału dostanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przesun mu przecinek przy cenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #554 dnia: 04 Wrz 2018, 16:46:04 »
Ale fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj U Was są drogie..

Jakie umaszczenie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #555 dnia: 04 Wrz 2018, 16:51:58 »
inkageo, od tych hodowców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na razie biorę Heńka, ma z kotami posiedzieć godzinę, taki test na alergie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na razie 2 mioty będą urodzone za ok tydzień, jest lista, 6 osób przede mną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A po ile są w PL? Może mi się opłaca lecieć? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #556 dnia: 04 Wrz 2018, 16:53:23 »
przesun mu przecinek przy cenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Hahaha

inkageo

« Odpowiedź #557 dnia: 04 Wrz 2018, 17:01:08 »
1500-2000 zł średnio

inkageo

« Odpowiedź #558 dnia: 04 Wrz 2018, 17:01:54 »
Najmniej uczulają białe, czyli Neva Masquerade, takie jak moja, Teo i Timo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #559 dnia: 04 Wrz 2018, 17:03:31 »

dragonfly

« Odpowiedź #560 dnia: 04 Wrz 2018, 17:04:05 »
1500-2000 zł średnio
O! To tu 2 x tyle! Lecę po kota do Polski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #561 dnia: 04 Wrz 2018, 17:09:49 »
Ale też trzeba się zapisywać zanim się urodzą. Ja miałam rezerwację przed narodzinami właśnie w tej hodowli, którą Ci wysłałam, ale finalnie udało mi się bez czekania Tajgę zdobyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #562 dnia: 04 Wrz 2018, 20:37:30 »
dragonfly, i tak sie wybierasz niedlugo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #563 dnia: 04 Wrz 2018, 21:46:19 »
dragonfly, i tak sie wybierasz niedlugo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Czujesz, jakbym z kotem wróciła? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #564 dnia: 04 Wrz 2018, 21:59:17 »
Czujesz, jakbym z kotem wróciła? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Cudowny pomysl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #565 dnia: 19 Wrz 2018, 20:32:36 »
zwierzatko_mojej_mamy,
a twoje koty mają swoje legowiska? potrzebują tego? bo z tego co czytam to zdania są podzielone.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #566 dnia: 19 Wrz 2018, 20:44:50 »
zuzia, a różnie - młody nie miał nic swojego to się plątał gdziekolwiek, teraz zaanektował drapak i sypia na środkowej półce, stary miał budkę od zawsze i tez sypiał - "SYPIA" jest tu wyrazem kluczowym - powiedzmy, że 50% spania urządzają sobie w budach (głównie, jak ludzi w domu nie ma), a drugie 50% łazą od łóżka do łózka, od dywanu do dywanu, od sofy do sofy, a jak słonko grzeje to moszczą się w plamach słońca

ogólnie to nic by im się nie stało, gdyby nic nie miały, tak sądzę, ale też sądzę, że lubią mieć to "swoje" prywatne miejsce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

sputnik

« Odpowiedź #567 dnia: 20 Wrz 2018, 12:40:11 »
Rzekłabym, ze u mnie dom jest legowiskiem kotów, one same decydują. To co kupiłam to mialy w trąbie. Ale zostawic takie pranie czysciutkie i pachnące...

zuzia

« Odpowiedź #568 dnia: 20 Wrz 2018, 12:47:40 »
Rzekłabym, ze u mnie dom jest legowiskiem kotów, one same decydują. To co kupiłam to mialy w trąbie. Ale zostawic takie pranie czysciutkie i pachnące...
mój jak na razie jest ostrożny, ale z każdym dniem idzie krok dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #569 dnia: 20 Wrz 2018, 13:04:29 »
no naturalnie, ze każde pranie musi być od razu okocone i wyleżane

sputnik

« Odpowiedź #570 dnia: 20 Wrz 2018, 13:27:30 »
Zwlaszcza takie wyjete z suszarki!