Autor Wątek: mini zoo  (Przeczytany 23832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Odp: mini zoo
« Odpowiedź #525 dnia: 12 Cze 2017, 13:03:14 »
Właśnie od dziś jest karma mokra w Biedronce -20% , puszka tej dobrej w białych puszkach wychodzi po 2,69
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #526 dnia: 13 Cze 2017, 21:23:08 »
konwalia, beagle to niesamowicie wdzięczne psy, mieliśmy dwa
ale maja wyjątkowo silny instynkt mysliwski, trudno psa nauczyć chodzenia bez smyczy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #527 dnia: 16 Cze 2017, 08:18:36 »
On chce iść gdzie mu się podoba, na razie uczymy jak go spuszczam.
Używacie bravecto? Mimo kropli na kark łapie kleszcze(na osiedlu jest pełno) 

Malutenka? Jak to jest z rowerem, czasem widuję psy biegnące obok, bezpieczne to, nie wleci mi pod koła albo nie pociągnie?
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2017, 08:19:13 wysłana przez konwalia »

malutenka

« Odpowiedź #528 dnia: 16 Cze 2017, 08:57:09 »
Malutenka? Jak to jest z rowerem, czasem widuję psy biegnące obok, bezpieczne to, nie wleci mi pod koła albo nie pociągnie?
są smycze specjalnie do roweru, minimalizujące niebezpieczeństwo , no ale i tak tego nie wykluczysz. Zalezy jaki jest Twój pies. Spróbowałabym najpierw pospacerować z rowerem i psem na smyczy, później jakiś przejazd w tempie emeryckim. Ja próbowałam swojego nauczyć, ale mój się zawiesza, jak zobaczy innego psa to ciągnie w jego stronę , skończyło się na piesowozie przy długich wycieczkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

margareta

« Odpowiedź #529 dnia: 16 Cze 2017, 13:13:18 »
Bravecto, to silna trucizna. Poczytaj opinie w necie, jest wiele negatywnych. Ja w każdym razie nie zdecydowałam się, mimo ze weterynarz polecał.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #529 dnia: 16 Cze 2017, 13:13:18 »